Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Jeseník Open B

Poslední aktualizace26.08.2018 15:01:26, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgFIDERtgNpohlavíKlub/Místo
1Slepánková Radka309923CZE20011936wSK Vyškov, z.s.
2Hrbáček Miroslav331392CZE19771987Sokol Vrbno p/P
3Gemsa Pavel356409CZE19551946ŠK TJ Dolní Benešov
4Gazda Petr311162CZE19471946TJ Ludgeřovice, z.s.
5Čujdík Jiří307394CZE19361967SK Stonava
6Kopecký Jiří317152CZE19271928TJ Kralupy nad Vltavou
7Kozák Pavel311278CZE18971893SK Řetězárna
8Mašek Jan318515CZE18941970Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
9Grepl Lukáš396168CZE18941889Sokol Brušperk
10Daříček Vítězslav306495CZE18881888Lokomotiva Krnov
11Ling Bronislav319732CZE18821865ŠK Hodonín
12Šobotník Petr359009CZE18811895TJ Bohemians Praha
13Hřebíček Petr318850CZE18761848ŠK Bohnice
14Dostál Petr327743CZE18621844ŠK Slavoj Poruba
15Filipík Jaroslav317187CZE18591838TJ ŠK DUE POP Uničov
16Folwarczny Marek344850CZE18451836SK Slavia Orlová
17Slepánek Jan350770CZE18371759SK Vyškov, z.s.
18Mrázek Roman320218CZE18341852ŠK Karviná
19Gajda Rostislav394793CZE18271725VOKD Poruba
20Paseka Matyáš23703296CZE18271688Beskydská šachová škola z.s.
21Broda Michal322431CZE18041773ŠK Karviná
22Schindler Gerhard1612824AUT18010
23Repák Jan358371CZE17981816TJ Ostrava
24Novotný Stanislav360350CZE17901758ŠS Polanka
25Peřík Alois332232CZE17881842Šachový klub Ostrava - Jih
26Střecha Zdeněk377171CZE17871782ŠK Jeseník, z.s.
27Číhal Jan345830CZE17821767ŠK Kuřim, z.s.
28Martinec Karel337420CZE17721772TJ Kralupy nad Vltavou
29Snopek Jiří314242CZE17611768Šachový klub Ostrava - Jih
30Rychlík Zdeněk377163CZE17521710SK Řetězárna
31Stojan František317225CZE17351727ŠK Zlín, z.s.
32Janeček Miroslav376116CZE17311674Slezan Opava
33Fabian Zdeněk367885CZE17301777MKS Vyškov
34Bartoš Michal306452CZE17261895ŠK TJ Dolní Benešov
35Klaban Roman378046CZE17261748ŠK Velké Losiny
36Krawiec Grzegorz1165046POL17240
37Vítová Anna365556CZE17221833wŠK AD Jičín
38Tomek Milan377180CZE17221684MKS Vyškov
39Skalka Josef324582CZE17141722SK Boršice
40Cyroň Karel358010CZE17121887ŠK Hošťálkovice, z.s.
41Chudáček Vladimír368660CZE17101710ŠK Mníšek pod Brdy
42Čermák Tomáš367877CZE17051693MKS Vyškov
43Beres Tomas14955172SVK17030
44Pop Ladislav363510CZE16981713TJ ŠK DUE POP Uničov
45Porč Pavel312223CZE16921624OREL Ořechov
46Lewandowski Wiktor21805326POL16910
47Bayer Vlastimil334049CZE16841676Slovan Ostrava
48Čecháček Miroslav377090CZE16791680SK Řetězárna
49Lánský Petr315354CZE16681628TJ Kralupy nad Vltavou
50Kolář Jan378054CZE16641850ŠK Mohelnice, z.s.
51Walák Jiří367982CZE16511688SK Řetězárna
52Bartošová Hana394106CZE16331598wKlub šachistů Říčany 1925
53Till Jaroslav360805CZE16311581SK Řetězárna
54Jeřábková Julia378020CZE16261785wŠK Mohelnice, z.s.
55Žítek Jiří382612CZE16161672TJ Lokomotiva Liberec
56Olešňan Ervín337757CZE16161575ŠK Inter-Petrovice
57Kubelová Soňa367486CZE16081640wLokomotiva Krnov
58Navrátil Patrik23718650CZE16001352ŠK Zlín, z.s.
59Třetina Zdeněk322539CZE15991629Šachový klub Ostrava - Jih
60Nisztuk Michal1112392POL15960
61Zbořil Radomír367990CZE15881581MKS Vyškov
62Karásek Jaroslav384747CZE15531593ŠK POGO Budišov n/B.
63Vodák Vojtěch23705795CZE15531545ŠK Velké Losiny
64Anděl Vít385565CZE15421516Lokomotiva Krnov
65Gemsová Tereza366579CZE15301513wŠK TJ Dolní Benešov
66Vyvial Václav393150CZE15021470Beskydská šachová škola z.s.
67Kohut Pavel386049CZE14961514Lokomotiva Krnov
68Bartoš Václav398764CZE14791630Klub šachistů Říčany 1925
69Galda Tomáš390291CZE14451477Šachy Hošťálková z.s.
70Lička Denis23709251CZE14331473Beskydská šachová škola z.s.
71Kubelka Jaroslav366650CZE14271547TJ Fulnek
72Křivohlávek Josef350753CZE14131387TJ Lanškroun
73Weber Tomáš23718560CZE14091409SKŠ
74Suchomel Jaromír384500CZE14001316ŠK Světlá nad Sázavou
75Šlachta Jan394661CZE13951434Lokomotiva Krnov
76Hruška Marek23710233CZE13661411SK Vyškov, z.s.
77Čech Petr23705213CZE13491351Lokomotiva Krnov
78Cimburek Jan390283CZE13211594SK Řetězárna
79Londin Lukáš Vojtěch23710837CZE12991535KVASACO Vacenovice
80Wrzodak Jaroslaw21838968POL12910
81Ondroušek Michal23706708CZE12821531Šachy Hošťálková z.s.
82Trněný Jiří366013CZE12771255SK Vyškov, z.s.
83Brož Jan396435CZE12691422ŠK Duras BVK
84Kudlička Robert392057CZE12421355SK Vyškov, z.s.
85Jaššo Matěj23710748CZE12411298Lokomotiva Krnov
86Londinová Jasmína Marie23710829CZE12311191wKVASACO Vacenovice
87Bojarski Maksymilian21862451POL11920
88Golebiowski Bartlomiej21023778POL11310
89Wesolek Krzysztof21856850POL10810
90Londin MartinCZE10001944KVASACO Vacenovice
91Nepožítek Svatomír351342CZE01842Steinitz - Makabi Praha
92Dorazil TomášCZE10001649ŠK DM Klášterského 4, Brno
93Korbel Jiří357537CZE01412TJ Kralupy nad Vltavou
94Málek JiříCZE10001266ŠK Jeseník, z.s.
95Valíček MartinCZE10001255ŠK Jeseník
96Dudková Josefína23712350CZE01207wTJ Jawa Brodce
97Novotný Petr23718609CZE01202Oddíl šachů SK Prostějov
98Liewehr Robert23710268CZE01189ŠK Jeseník, z.s.
99Rudolf Martin23724838CZE01161SK Vyškov, z.s.
100Hruška Karel23710225CZE01144SK Vyškov, z.s.
101Kužílek Martin23723300CZE01140SK Vyškov, z.s.
102Basler Jan23718420CZE01116SK Řetězárna
103Liewehr Kryštof23714239CZE01115ŠK Jeseník, z.s.
104Londin Michal Karol23710810CZE01103KVASACO Vacenovice
105Gvizdová Michala23713828CZE01046wŠK Jeseník, z.s.
106Bartusík Jan23718412CZE01000ŠK Jeseník, z.s.
107Dočkal ml. KarelCZE10001000ŠK Jeseník, z.s.
108Dočkal st. KarelCZE10001000ŠK Jeseník, z.s.
109Jirout OldřichCZE10001000TJ Lanškroun
110Liewehr Gabriel23718455CZE01000ŠK Jeseník, z.s.
111Morongová NatálieCZE10001000wŠK Jeseník, z.s.
112Skypala Erik23718498CZE01000SK Řetězárna
113Tichá Diana23718510CZE01000wŠK Jeseník, z.s.
114Tschulik Daniel23718528CZE01000ŠK Jeseník, z.s.
115Tschuliková Dominika23718536CZE01000wŠK Jeseník, z.s.
116Tschuliková Sára23718544CZE01000wŠK Jeseník, z.s.
117Friedrich Pavel394335CZE10431084TJ Jiskra Jaroměř
118Bialecki Jakub21869103POL00
119Cieplak Blanka21036721POL00w
120Cieplak Daria21035059POL00w
121Golebiowska Maja21036730POL00w
122Golebiowski Pawel21036748POL00
123Niescior Bartosz21036756POL00
124Ostojski Dawid21894914POL00
125Wrzodak Natalia21880824POL00w
126Wrzodak Wiktoria21880832POL00w
127Morongová GabrielaCZE01000wŠK Jeseník, z.s.