XXXVI Torneig Open de Martorell Grup C

Darrera actualització20.10.2018 20:37:07, Creador/Darrera càrrega: jaume gallart zafra

Selecció del torneigGrup A, Grup B, Grup C
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 5 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomEloNTipusGrClub/Ciutat
1Ruiz Talavera Adolfo1822Sant Joan Despi C.E.
2Sanchez Viana Jordi1822S60Barcelona, Club Escacs
3Altemir Gubankov Sebastian1819S60Sant Boi C.E.
4Gomez Serra Artur1814Sitges Prado Suburenc, C.E.
5Aullon Lopez Gabriel1812Vilafranca C.E.
6Duran Vilchez Manuel1811S60Cervello, Club D'escacs
7Comajuncosas Casasayas Francesc1803S60Martorell C.E.
8Serentill Tost Eduard1798Sant Josep De Badalona C.E.
9Valios Blanco Xavier1796Mollerussa
10Bertran Sala Josep1792Sant Feliu C.E.U.C.
11Torrents Busquet Foix1791Vilafranca C.E.
12Alegre Menarguez Pere1789Palleja, Club Escacs
13Munne Duran Jordi1788S60Terrassa Del Csc, C.E.
14Vazquez Cortes Carlos1786Gran Penya Vilanova C.E.
15Segui Blanes Gerard1780U14Peona I Peo, C.E.
16Tutusaus Carbo Josep M.1780Vilafranca C.E.
17Romeu Viladot Emili1777U12Peona I Peo, C.E.
18Ballester Valls Juan Antonio1776S60Catalunya C.E.
19Garrido Galbas Josep1773Cervello, Club D'escacs
20Cutura Sole Alexandre1769Terrassa Del Csc, C.E.
21Segarra Gonzalez Jordi1769Martorell C.E.
22Mateu Vives Marcel1763S60Montbui C.E.
23Febrero Perez Lluis1758S60Comtal C.E.
24Fernandez-Huerta Castillo Diego1758U12Palleja, Club Escacs
25Riera Escayola Josep1757S60Balsareny-Sallent U.E.
26Lopez Arjona Emilio1755Espiga De Les Corts
27Gonzalez Avellana Santiago1753Catalonia C.E.
28Vecino I Medina Alba1752U18Vilafranca C.E.
29Fernandez Macarron Mariano1748S60Congres C.E.
30Pinyol Llora Julia1747U10Peona I Peo, C.E.
31Añor Casas Daniel1745Molins De Rei C.E. Foment
32Castellanos Garcia Alvaro1739U12Peona I Peo, C.E.
33Franquesa Llopart Albert1739S60Cadena Escacs Av Port
34Campmany Sole Joan1732Olesa C.E.
35Moreno Pino Pedro1731Sant Feliu C.E.U.C.
36Mestre Costas Jordi1729Igualada C.E.
37Castellanos Crespo Julián Enrique1728Castellbisbal, Club Escacs
38Gardner Richard1724Sitges Prado Suburenc, C.E.
39Comajuncosas Casasayas Josep1723S60Martorell C.E.
40Garcia Lorente Antonio1723Cervello, Club D'escacs
41Santacruz Garcia Francesc1723Sant Feliu C.E.U.C.
42Via Ventura Marius1723S60Vilafranca C.E.
43Ayats Andreu Roger1720U16Vilafranca C.E.
44Escamilla Pozo Pablo1720S60Martorell C.E.
45Montserrat Perez Pau1720U14Vilafranca C.E.
46Márquez Macarro Juan Manuel1716Cadena Escacs Av Port
47Banzo Sabate David1713Cadena Escacs Av Port
48Farell Duran Josep1712S60Passio D'esparreguera, La C.E.
49Roma Alsina Jaume1710S60Igualada C.E.
50Prat Diez Biel1706U14Olesa C.E.
51Martinez Herrador Octavio1699TSant Feliu C.E.U.C.
52Andrino Cubino Simon1696S60TMolins De Rei C.E. Foment
53Bernat Mor Juli1690TCatalunya C.E.
54Gardner Leo1688U12TSitges Prado Suburenc, C.E.
55Montero Olmos Javier1685U12TPalleja, Club Escacs
56Argemi Bartolome Domenec1684TSant Feliu C.E.U.C.
57Berenguer Lobo Marc Manel1680U16TMartorell C.E.
58Laso Llorente Yolanda1679TMartorell C.E.
59Gili Esplugas Jose Antonio1668TVilafranca C.E.
60Ayats Masana Elies1667TVilafranca C.E.
61Latorre Coma Antoni1663TTerrassa Del Csc, C.E.
62Estebaranz Sabata Jordi1662TSantpedor C.E.
63Moya Sardà Amadeu1645U14TSitges Prado Suburenc, C.E.
64Baroja Allo Carlos1618S60TCadena Escacs Av Port
65Fernandez-Huerta Rodriguez-Marto Sergio1616TPalleja, Club Escacs
66Rovira Farre Josep1608S60TVilafranca C.E.
67Codina Casals Joan1594S60TEstany, L Club Escacs
68Membrives Cano Diego1592S60TPrat, El C.E.
69Gili Fernandez Guillermo1579U12TVilafranca C.E.
70Lopez-Pizarro Araujo Diego1576TCervello, Club D'escacs
71Orellana Romero Daniel1559U16TPalleja, Club Escacs
72Gracia Asensio Carmen1553S60TVilafranca C.E.
73Escoriza Gallardo Pedro1529TGava Centre Cultural C.E.
74Lamata Melero Daniel1518S60TMartorell C.E.
75Poyan Cobelli Alex1490U8TPalleja, Club Escacs
76Uroz Lopez Ibai1482U10TVilafranca C.E.
77Añor Corbera Unai1479U10TMolins De Rei C.E. Foment
78Marin Ripoll Marti1471U8TSitges Prado Suburenc, C.E.
79Diaz-Heredero Nuñez Antonio1464S60TMartorell C.E.
80Cevallos Burgos Ricci Daniel1462U14TPeon Doblado
81Hidalgo Muñoz Jose1461S60TMolins De Rei C.E. Foment
82Claramunt Junyent Maria1446S60TIgualada C.E.
83Moya Sarda Bernat1443U10TSitges Prado Suburenc, C.E.
84Alegre Bosch Blai1437U12TVilafranca C.E.
85Forado Chokron Matias1418U12TSitges Prado Suburenc, C.E.
86Orellana Romero Hugo1416U12TPalleja, Club Escacs
87López Martín Nil1400U12TPeon Doblado
88Navarro Vendrell Victor1384U10TCadena Escacs Av Port
89Lazaro Del Arco Martina1344U8TSitges Prado Suburenc, C.E.
90Gardner Luis Eduard1316U10TSitges Prado Suburenc, C.E.
91Gomez Font Joel1308U10TVilafranca C.E.
Advertisement