XXXVI Torneig Open de Martorell Grup A (193323)

Darrera actualització18.09.2018 23:51:31, Creador/Darrera càrrega: jaume gallart zafra

Selecció del torneigGrup A, Grup B, Grup C
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 1 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomEloEloNTipusGrClub/Ciutat
1GMMunoz Miguel24712534Sant Andreu C.E.
2IMGual Pascual Antoni23942482Cerdanyola Valles C.E.
3FMEsplugas Esteve Vicenç23042407Valls C.E.
4IMHernando Rodrigo Julio Antonio22842406Escola D'escacs De Barcelona
5MKJimenez Ruano Adrian22442314Barcelona, Club Escacs
6FMGomez Jurado Luis Alberto22352354Barcelona, Club Escacs
7IMGonzalez Rodriguez Jorge A.22302357S60Figueres C.E.
8MKCampos Olaya Israel22182332Tarrega C.E.
9Nieto Farreny Francesc21912291Tarrega C.E.
10MKRivas Garcia Victor21822341Barbera C.E.
11MKSanfeliu Fabregas Albert21722295Santpedor C.E.
12MKRos Alonso Jaume21632251U18Sant Boi C.E.
13MKLacasta Palacio Joaquim21222249
14Gonzalez Cuervo Eloy21132142T1Terrassa Del Csc, C.E.
15Riera Montaño Ramon20752227Santpedor C.E.
16Draghici Flutur Gavril20602149T1Escola Escacs Salou
17CMFernandez-Diaz Mascort Miquel20552223S60Hospitalet Bellvitge Club D'es
18Sirera Bargallo Tomas20482220Vilafranca C.E.
19Segarra Calderer Albert20282214Lira Vendrellenca
20MKCastells Briones Miquel20222161Sant Boi C.E.
21Ayala Abenza Jose Luis20192185Cadena Escacs Av Port
22Colet Fernandez Josep20162161Vilafranca C.E.
23Luque Castells Jordi20112152Gran Penya Vilanova C.E.
24Roca Calaf Jordi20102138T1Vilafranca C.E.
25Sharaibi Olufemi20092143T1Martorell C.E.
26Martin Barcelo Carles20022126U14T1Palleja, Club Escacs
27Alves Garcia Eric19992159Badia, Club Escacs I Cultura
28Gonzalez Danilow Alexnovitch19952076T1Colon Sabadell Chessy
29Garcia Espelta Josep19942127T1Valls C.E.
30Fabregas Fontanet Antoni19902108S60T1Montcada, Unio Escacs
31Rodriguez Becerro Miquel19892113T1Vilafranca C.E.
32Garcia Ruiz Adrian19832131T1Jake C.E.
33Creus Sola Andreu19812139T1Calaf C.E.
34Calle Ordoñez Albert19782096T1Terrassa Del Csc, C.E.
35Ros Alonso Joana19602106U16T1Sant Boi C.E.
36MKBorrellas Comellas Josep19322061S60T1Vilafranca C.E.
37Soler Bel Josep19282090S60T1Suria C.E.
38Torrents Busquet Marti19252100U16T1Vilafranca C.E.
39Roca Planas Edgar19102069U14T1Sant Andreu C.E.
40Rius Colomer Lluis Albert19052062T1Martorell C.E.
41Lluverol Torrents Salvador18942060S60T1Vilafranca C.E.
42Canela Gimenez Maria Concepcion18852075S60T1Cervello, Club D'escacs
43Fernandez Sevilla Francesc18802012T2Santpedor C.E.
44Alcalá González César18702051U14T1Peona I Peo, C.E.
45Hernando Rodrigo Imma18662035T2Cadena Escacs Av Port
46Ruiz Herrero Victor18651996T2Martorell C.E.
47Granados Tello Roman18542029T2Ivars D'urgell C.E.
48Marti Olivella Gerard18472059U16T1Vilafranca C.E.
49Soidan Parcerisas Manel18452043T2Passio D'esparreguera, La C.E.
50Freixas Bosch Josep18292024T2Catalonia C.E.
51Valle Romeu Marc18222016U18T2Vilafranca C.E.
52Tejedor Cros Andreu18082002S60T2Martorell C.E.
53Estruch Andreu Guim17801988U18T2Lleida C.E.
54Sanchez Martin Marc17441953S60T2Martorell C.E.
Advertisement