Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

FIDE OPEN Stare Mesto 2018

Poslední aktualizace26.08.2018 13:45:18, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1IMPlischki Sebastian4637143GER2407SK Rinteln
2IMJasny Stanislav311030CZE2377Beskydska Sachova Skola Z.S.
3IMCerveny Martin321141CZE2335Sk Duras Bvk
4IMZpevak Pavel300586CZE2330So Kunovice
5FMMrazek Lumir332127CZE2318Slavoj Cesky Tesin
6FMMiesbauer Jan367222CZE2305Sachklub Pisek
7IMDobrovolsky Ladislav300250CZE2289Sk Slavoj Poruba
8FMJakab Bela14933128SVK2279Komarnansky SC Komarno
9Vybiral Zdenek305200CZE2269Qcc Ceske Budejovice
10AIMStepan Patrik358444CZE2241Beskydska Sachova Skola Z.S.
11IMBabula Milan300632CZE2230Tj Vlcnov
12Molnar Erno14923408SVK2224Komarnansky SC Komarno
13Kapusta Petr315222CZE2219Slavia Kromeriz
14Ludvik Tomas367664CZE22072222 Sk Polabiny, Z.S.
15Dvorak Martin327751CZE2205Slavia Kromeriz
16Kubos Rostislav316938CZE2179Sk Slavia Orlova
17Husek Martin384054CZE2174Sk Stare Mesto
18Mica Marek382884CZE2100Beskydska Sachova Skola Z.S.
19FMMojzis Jaroslav302325CZE20992222 Sk Polabiny, Z.S.
20Mrkus Frantisek345334CZE2098Sk Stare Mesto
21Kuchar Matej358207CZE2095Beskydska Sachova Skola Z.S.
22Zpevakova Jana334030CZE2088Sk Stare Mesto
23Brazdil Roman313351CZE2079Sokol Postoupky
24Nikanova Ekaterina13506374BLR2079
25Frank Adam384720CZE2070Beskydska Sachova Skola Z.S.
26Gnojek Petr371807CZE2042Beskydska Sachova Skola Z.S.
27Sramek Vojtech358681CZE2041Sk Slavia Orlova
28Vrtal Jaroslav314749CZE2033Sk Podluzan Prusanky Z.S.
29FMMikulas Dusan14900521SVK2028SK Slovan Bratislava
30Benes Miroslav325945CZE2024Slavia Kromeriz
31AIMKucera Jiri309494CZE2013Sk Sigmia Olomouc
32Mayer Josef310972CZE1999Sk Podluzan Prusanky Z.S.
33CMStalmach Richard372048CZE1996Beskydska Sachova Skola Z.S.
34Trojan Lubos304808CZE19952222 Sk Polabiny, Z.S.
35Balazec Ludovit318078CZE1985Sk Zlin, Z.S.
36Pribyl Rene314455CZE1981Sk Bystrc Oilers
37Sikora Matous366714CZE1962Rychvaldsky Spolek Sachovy 194
38Stehlik Jiri308323CZE1947Sokol Kolin
39Krizek Frantisek322962CZE1942Sk Veseli N/M
40Skalka Jan365955CZE1930Sk Veseli N/M
41Vantuch Lucian385131CZE1927Beskydska Sachova Skola Z.S.
42Zpevakova Katerina362158CZE1924Dolni Nemci
43Bazantova Marie309354CZE1911Sk Spartak Usti Nad Labem
44Bacak Petr315176CZE1907Slavia Kromeriz
45Travnicek Krystof Mikulas23709332CZE1886So Kunovice
46Dvoulety Tomas326011CZE1874Sokol Postoupky
47Kures Michael386065CZE1842Sachovy Klub Lokomotiva Brno,
48Babula Vlastimil391930CZE1838Sk Stare Mesto
49Nytra Ondrej371955CZE1824Beskydska Sachova Skola Z.S.
50Pelikan Jaromir380911CZE1813Sachovy Klub Lokomotiva Brno,
51Burda Josef331686CZE1812Sk Stare Mesto
52Suran Jakub23718633CZE1788Jiskra Straznice
53Martinec Jan332186CZE1786Sk Zamberk
54Matus Filip398179CZE1765Telovychovna Jednota Sokol Ust
55Zavodsky Jiri397245CZE1746Sk Sulimov
56Rosenbaumova Lea385786CZE17422222 Sk Polabiny, Z.S.
57Skalka Michal365963CZE1741Sk Veseli N/M
58Machacek Lukas377210CZE1702Sk Stare Mesto
59Trcalek David359190CZE1686Telovychovna Jednota Sokol Ust
60Madera Stanislav345504CZE1662Sk Svitavy
61Nekarda Jan350540CZE1640Sk Stare Mesto
62Kures Miroslav23707844CZE1562Sachovy Klub Lokomotiva Brno,
63Novakova Anna374598CZE1487Sk Veseli N/M
64Hornak Ondrej23710101CZE1457Sk Veseli N/M
65Glacner Karel326020CZE1452Sk Bystrc Oilers
66Danek Roman23724404CZE1442Sk Sulimov