O POHÁR FIRMY DANSK (Dansk CUP)

Posledná aktualizácia 21.08.2018 17:49:28, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1GMPacher Milan14907445SVK2454Sk Slovan Bratislava
2IMMazur Stefan14909332SVK2408Liptovska Sachova Skola
3IMRigo Zsolt14903172SVK2370Sk Modra
4IMKulhanek Tomas309656CZE2343Sk Dopravni Podnik Praha
5WGMTheissl-Pokorna Regina14902052AUT2306Sk Austria Wien
6FMFarkas Gabor14908034SVK2304Sk Ou Russel Gabcikovo
7FMBriestensky Rastislav14900394SVK2267Sk Slovan Bratislava
8Sremanak Slavomir14910365SVK2263Osk Margecany
9IMPetran Peter14900114SVK2261Sk Slovan Bratislava
10FMZetocha Claudiu14906570SVK2230Sk Slovan Bratislava
11Schwarz Dusan14903890SVK2230Sk Modra
12FMKaras Marek14928558SVK2221Ksn Bratislava
13FMRuckschloss Karol14900386SVK2220Sk Slovan Bratislava
14Banas Kamil14902141SVK2186Sk Modra
15Danek Pavol14903938SVK2148Sk Krasnany
16Polacik Igor14905051SVK2147Sk Doprastav Bratislava
17Gruca Miroslav14905906SVK2145Sk Senec
18Peyrer Konstantin1640879AUT20951. Sk Ottakring
19Sukuba Zdeno14903270SVK2094Sks Dubnica N/V
20Pytlik Pavol14912287SVK2079Sk Lokomotiva Caissa Bratislav
21Garban Mario14921740SVK2053Topolciansky Sachovy Klub
22Krajnak Robert14904977SVK2048Sk Doprastav Bratislava
23Balazs Attila14931230SVK2030Sk Magnezit Jelsava
24Sulek Viliam14902672SVK2008Sk Slovan Bratislava
25Nikanova Ekaterina13506374BLR1976Belarus
26Nepras Martin14910217SVK1967Sk Strelec Devinska Nova Ves
27Kostolansky Sebastian Lukas14950596SVK1955Sk Slovan Bratislava
28Koloditsova Renata14927705SVK1952Sk Ou Russel Gabcikovo
29Foglar Ivan14911639SVK1940Osk Margecany
30Mandak Miroslav14902990SVK1925Sk Krasnany
31Sturc Gustav14902303SVK1918Sk Slovan Bratislava
32Vadila Ondrej14944642SVK1918Sk Slovan Bratislava
33Zetocha Adrian14950430SVK1915Sk Slovan Bratislava
34Kucera Michal14910519SVK1914Sk Strelec Devinska Nova Ves
35Olvecky Jaroslav14928566SVK1887Sk Apollo Slovnaft Bratislava
36Macko Peter14921367SVK1872Ksn Bratislava
37Goga Frantisek14909995SVK1840Sk Doprastav Bratislava
38Belanji Branislav959510SRB1816Sk Strelec Devinska Nova Ves
39Kytlica Peter14961008SVK1810Sachovy Klub Dubravan
40Machalec Vladimir14929163SVK1780Sk Doprastav Bratislava
41Durovka Stefan14909642SVK1777Sachovy Klub Dubravan
42Mrkvik Jan14933535SVK1776Ks Pezinok
43Munk Lubomir14903806SVK1771Sk Slovan Bratislava
44Salgovic Simon14943581SVK1752Sk Doprastav Bratislava
45Krajcovic Boris14943646SVK1750Sportovy Klub Nbs – Sachovy Od
46Rosol Alexander1645730AUT1731Sc Donaustadt
47Chlpek Daniel14940698SVK1721Sk Slovan Bratislava
48Beno Milan14901170SVK1662Sk Lokomotiva Caissa Bratislav
49Chowaniec Artur1190091POL1655Leżajsk
50Zahorsky Michal14920751SVK1644Tatran Bratislava
51Benova Zita14906686SVK1616Sk Slovan Bratislava
52Marko Jan14911345SVK1615Sk Televizia Karlova Ves
53Seben Andrej14958627SVK1597Sk Doprastav Bratislava
54Marcek Jan14907437SVK1587Sk Domu Kultury Ruzinov
55Vas Jozef14936178SVK1574Sk Televizia Karlova Ves
56Halasz Michal14908271SVK1551Sk Doprastav Bratislava
57Walterova Ema14960710SVK1507Sk Senec
58Struhar Adrian14948818SVK1500Sachovy Klub Dubravan
59Pozar Daniel14901870SVK1434Sk Slovan Bratislava
60Simon Jozef14936070SVK1386Sk Televizia Karlova Ves
61Cizmar Tomas73619167SVK1368Sk Doprastav Bratislava
62Horvath Marian14950340SVK1330Sk Slovan Bratislava
63Zverka Peter Samuel73606804SVK1229Sk Doprastav Bratislava
64Banas Kamil14949164SVK1226Sk Modra
65Zetocha Adela14951681SVK1222Sk Slovan Bratislava
66Karapetsas Athanasios73617083SVK1208Sk Trencin
67Rosol Philip1664905AUT1175Sc Donaustadt
68Striskova Lucia14960958SVK1142Ksn Bratislava
69Horvathova Hana14951959SVK1136Sk Slovan Bratislava
70Banas Samuel14952637SVK1001Sk Modra