Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 14:39:32
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Почетна
Турнирска база
Првенство Аустрије
Pictures
FAQ
Онлине Пријава
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Нота: Како би смањили рад сервера дневним уносом свих линкова на претраживача попут Гоогле-а, Иахоо-а и Цо-а, сви линкови за турнире старије од две недеље (време завршетка турнира) приказати ће се након клика на следећу тастер:
покажи податке о турниру
Campionatele Nationale pe echipe de copii U12 - sah clasic - 2018
Последња измена18.07.2018 11:45:02, Creator/Last Upload: Romanian Chess Federation (Licence 12)
Search for player or team
Претражи
Бодови по плочама
1. Коло на 2018/07/13 код 15.00
Бо.
1
SCM Gloria Buzau
Ртг
-
8
Csm Focsani 2007
Ртг
2½: ½
1.1
CM
Nedelcu Teodor-Cosmin
1896
-
II
Baciu Mihnea-Iustin
1414
1 - 0
1.2
I
Voicu Teodor-Mihnea
1763
-
II
Ciobanu Sebastian-Stefan
1472
1 - 0
1.3
II
Ciulic Raducu-Marian
1585
-
II
Simon Cristian-Eduard
1453
½ - ½
Бо.
9
Cs Universitar Bucuresti
Ртг
-
2
Csm Bucuresti
Ртг
0 : 3
2.1
II
Baciu Daniel
1435
-
I
Nastore Pavel-Alexandru
1796
0 - 1
2.2
II
Iloiu Liviu-Matei
1454
-
AIM
Ulian Andrei-Octavian
1659
0 - 1
2.3
II
Bisti Stefan
1310
-
II
Dumitrescu Daniel
1625
0 - 1
Бо.
3
Acs Smart Galati
Ртг
-
10
Cs Otopeni
Ртг
2 : 1
3.1
I
Dobre Radu-Fabian
1840
-
II
Radoi Matei
1464
1 - 0
3.2
II
Buca Dragos-Stefan
1372
-
II
Constantinescu Calin-Theodor
1217
1 - 0
3.3
II
Boghici Mario-Bogdan
1369
-
II
Cruceru-Uceanu Tudor-Mihai
1156
0 - 1
Бо.
11
Acs Philidor Iasi
Ртг
-
4
Css Viitorul Cluj
Ртг
½ :2½
4.1
II
Nechita Bogdan-Gabriel
1407
-
II
Mihalcescu Alexandru
1568
0 - 1
4.2
II
Grigore Andrei
1254
-
II
Ferentiu Raul-Florin
1584
½ - ½
4.3
II
Giosan Stefan
1008
-
II
Boeru Dragos-Matei
1619
0 - 1
Бо.
5
Cs Politehnica Iasi A
Ртг
-
15
Cs Politehnica Iasi B
Ртг
3 : 0
5.1
II
Melinte Rares-Andrei
1567
-
IV
Dodoi Matei-Teodor
1054
1 - 0
5.2
II
Lungu Alexandru
1660
-
Cotiu Andrei Lucian
1001
1 - 0
5.3
II
Dumitru Luca-Serban
1525
-
Cepoi Camelia Ana Maria
1001
1 - 0
Бо.
6
Acs Sah Club Vados Arad
Ртг
-
12
Cs Unio Satu Mare
Ртг
3 : 0
6.1
II
Oltean Cristian-Daniel
1645
-
II
Foitos Angelo-Marian
1371
1 - 0
6.2
II
Lup Constantin-Ionel
1449
-
II
Hejja Adam-Peter
1159
1 - 0
6.3
II
Miculit Vlad-Cristian
1391
-
II
Covrig Raul-Alexandru
1103
1 - 0
Бо.
13
Cs Universitar Ploiesti
Ртг
-
7
Csu Arad
Ртг
2 : 1
7.1
ACM
Sida Flavius-Ovidiu
1289
-
II
Pragai Rares-Alexandru
1601
1 - 0
7.2
II
Soare Andrei
1110
-
II
Rata Andrei
1422
1 - 0
7.3
II
Rosu Mihai-Radu
1016
-
II
Cristea Matei-Alexandru
1340
0 - 1
Цхесс-Тоурнамент-Ресултс-Сервер
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
мастхеад