Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

TORNEIO TEMÁTICO XADREZ dos CORUCHÉUS-----DEFESA ESCANDINAVA

Poslední aktualizace30.07.2018 19:26:23, Creator/Last Upload: portuguese chess federation (licence 55)

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgFIDEpohlavíTypKlub/Místo
1FMUlyanovskyy Viktor14113350UKR2193Fc Barreirense
2Roxo Agostinho José Gonçalves1902890POR1927S50Clube Edp
3Amaro Cristiano Guilherme Da1933434POR1917S50Clube Edp
4NMMorais Vitor Mestre1900552POR1897S50Clube Edp
5Bento Rudolfo António De Camp1910450POR1796Ax Portugal / Atlantidiag
6NMSantos Júlio Fernandes Dos1900650POR1733S65Clube Edp
7Santos Ruben Jose Melo1952838POR1718U20Academia Lumiar
8Pereira Aurélio Da Conceição1911392POR1552S65Gx Alekhine (Nf)
9Marques Afonso Mendes Pereira1947184POR1550U12Cxae Filipa De Lencastre
10Gasalho Mário Da Conceição Ne1936654POR1472S65Gx Alekhine
11Francisco Angelo Rodrigues1904019POR1440S65Gx Alekhine
12Korotkyi Daniyil1946722POR1411U12Fc Barreirense
13Vieira Victor Mendes1908103POR1351S65Amadora Xadrez
14Machado Carlos Augusto Gonçal1961039POR1348Ccr Coruchéus
15Martins Domingos António Melã1947389POR1339S50G D Ramiro José
16Maciel Rafael Figueiredo Cast1935305POR1306U16Gx Económicos
17Mouquinho José F Borralho1907956POR1292S65Gx Alekhine
18Martins Vasco Lopes Cardoso1952986POR1172U10Estrelas S. João Brito
19Costa Fábio Filipe Lopes P1961063POR1159U16Cxae Filipa De Lencastre
20Santos Norberto Fernandes Dos1907239POR1155S65Amadora Xadrez
21Rekashov Maksym1953664POR1115U10Fc Barreirense
22Guedes Rui Pedro Dos Santos1916084POR1102Ax Portugal / Atlantidiag
23Cabral Guilherme1959700POR1101U12Ax Portugal / Atlantidiag
24Ulyanovskyy Vadim1953192POR1069U10Fc Barreirense
25Kovalev Secrieru Egor Jorge1953672POR1057U10Fc Barreirense
26Gina Dhanik1947540POR1045U10Adrc Mata DE Benfica
27Machado Filipe Caetano1961845POR1033U12Ccr Coruchéus
28Maciel Laura Figueiredo De Ca1942697POR1011wU12Gx Económicos
29Cardoso Alexandre MiguelPOR0U08Ccr Coruchéus
30Damaso RuiPOR0U08Ccr Coruchéus
31Domingues DiogoPOR0U10Ccr Coruchéus
32Domingues GuilhermePOR0U08Ccr Coruchéus
33Gama João Tiago Corregedor F1961160POR0U14Ca Campo Ourique
34Gina Harshil Joao Soares1959603POR0U08Adrc Mata DE Benfica
35Moser Gonçalo Miguel Rosa ValPOR0U12Ccr Coruchéus
36Nicolau RafaelPOR0U16Ccr Coruchéus
37Nunes SantiagoPOR0U10Ccr Coruchéus
38Reis JoaquimPOR0Ccr Coruchéus
39Reis JohnPOR0U12Ccr Coruchéus
40Reis JosephPOR0U16Ccr Coruchéus
41Rico DanielPOR0Ccr Coruchéus
42Rodrigues GoncaloPOR0Ccr Coruchéus
43Rodrigues Joao MiguelPOR0U10Ccr Coruchéus
44Rosa José Lourenço Jesus Cord1961977POR0U08Ccr Coruchéus
45Salvador William LewisPOR0Ccr Coruchéus
46Soares AlexandrePOR0Ccr Coruchéus