XXXVIII OBERT ESCACS RÀPIDES “FESTA MAJOR PARETS DEL VALLÈS

Darrera actualització22.07.2018 13:43:48, Creador/Darrera càrrega: jaume gallart zafra

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

4. Ronda

T.Núm.NomEloPts. ResultatPts. NomEloNúm.
11FMExposito Amaro Josue 23893 1 - 03 MKVillar Reymundo Juan Antonio 23248
210MKChalmeta Ugas Jordi 22883 0 - 13 FMAyats Llobera Gerard 23722
315Fernandez Aguilar Francisco 21753 1 - 03 Ezquerro Luque Albert 23664
45MKAyza Leon David 23483 1 - 03 MKSubirachs Mancebo Guillem 223912
517Planella Sanchez Jordi 21573 0 - 13 FMMartorell Aguado Joan 23356
67MKCarrasco Rodriguez Jesus 23283 0 - 13 Garcia Lopez Nicolas 219114
713MKRos Alonso Jaume 22062 1 - 03 Jordan Garcia Josep Mª 202834
83FMMartinez Pla Xavier 23722 1 - 02 Bosch Romay Jaume 200940
99MKBosch Porta David 22892 0 - 12 Rodriguez Saez Gerard 198844
1041Navarro Escura Marc 20012 0 - 12 MKXanco Compains Joan 228611
1143Muñoz Muñoz Teresa 19932 0 - 12 Borges Ayas Joaquim 214118
1245Bernado Lopez Roger 19862 1 - 02 Urrutia Mule Oriol 213820
1321Urgel Yvorra Marc 21312 1 - 02 Alquézar Marc 200042
1422Martin Delgado Joaquin 21192 0 - 12 Prats Safont Sergi 198646
1523Lopez Atay Diana Ruth 21082 0 - 12 Torras Coloma Pau 193450
1647Sarrate Presas Jordi 19672 1 - 02 Pellicer Roncero Nestor 210424
1725Cano Sevilla Ivan 21022 1 - 02 Gimenez Cañadas Carlos 192552
1849Borges De Clasca Pol 19342 0 - 12 López Perdomo Juan David 209926
1953Darias Mateos Alejandro 19122 0 - 12 Pera Muntasell Marc 209127
2029Sanz Ogaya Mario 20492 0 - 12 Martin Ares Miguel Angel 187654
2159Martin Leon Quim 18202 1 - 02 Rodriguez Martinez Juan P. 204730
2231Martinez Perez Sergio 20462 1 - 02 Batalle Mompart Carles 184855
2333Caro Martinez Ramon 20292 1 - 02 Salvador Gomez Jesús Francico 183956
2437Girbes Pech Rafael 20182 0 - 12 Planella Zavala Ivan 175666
2567Villodres Rubio Adrian 17482 0 - 12 Oliver Toribio Joan 201338
2639Salinas Tomas Daniel 20102 1 - 02 Fernandez Climent Albert 138398
2719Segarra Calderer Albert 21381 ½ - ½ Martinez Perez Pablo 205828
2872Carrasco Sánchez Manuel 1709 1 - 01 Julia Yebra David 203932
2935Reyes Menendez Antonio 20281 1 - 01 Jordan Cabrera Marc 159382
3051Argemi Camp Jaume 19321 1 - 01 Gascon Martel Alejandro 155784
3157Cobo Sampron Ramon 18261 1 - 01 Prada Villagrasa Pau Manel 149088
3277Muñoz Jose 17001 0 - 11 Fradera Manils Josep 182458
3379Mangues Rubia Alex 16681 ½ - ½1 Moncunill Calvet Pol 180560
3461Lopez Nadal Alex 17851 1 - 01 Muntal Corrales Arnau 153186
3581Ojea Pacheco Matias 15981 0 - 11 Yanguas Martinez Hermogenes 178462
3683Torralbo Coromina Roger 15661 0 - 11 Miró Arbelaes Aleix 176963
3785Fernandez Aguilar Julio 15341 0 - 11 Maza Navarro Llorens 176264
3865Puente Fernandez Lucas 17621 0 - 11 Doblado Garcia Asier 147189
3987Prada Villagrasa Adrià 14921 0 - 11 Lopez Torralba Oscar 173368
4093Romero Gonzalez Denis 14341 1 - 01 Al-Badwan Mendieta Nabih 172669
4195Bureu Fernandez Carlota 14121 0 - 11 Fernandez Ferreira Alex 172170
4271Páez Núñez David 17151 0 - 11 Burriel Beltran Alex 140896
4373Guerrero Baez Indira 17011 1 - 01 Palomo Moreno Jan 1256107
4499Doncel Carrión Israel 13561 0 - 11 Herrero Miguel Angel 170075
45101Muñoz Cozar Marti 13171 1 - 01 Miró Andreu 170076
46105Carrasco Gomez Ariadna 12941 0 - 10 Berenguer Leiva David 170074
4797Gutierrez Gonzalez Iñaki 14000 1 - 00 Sanchez Barrera Alonso 170078
4880Armengol Badia Joan 16440 ½ - ½0 Palomo Moreno Marc 1313102
49100Aguilar Cabana Daniel 13360 0 - 10 Carrasco Gomez Adahara 146190
5091Planella Zavala Irene 14520 1 - 00 Barroso Duarte Daniel 1296104
51103Bosch García Raúl 13000 0 - 10 Mangues Rubia Oriol 144192
52106Gutierrez Gonzalez Alan 12880 0 - 10 Moré Artigas Gerard 142694
5316Campos Cayuelas Adrian 21700 0 Sense emparellar
5436Campos Cayuela Teotista 20230 0 Sense emparellar
5548Valero Soler Jaume 19560 0 Sense emparellar