Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Moravy a Slezska 2018 Kategorie H+D12

Poslední aktualizace01.11.2018 13:02:44, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3  PH 4 RpKrtg+/-
11Fizer Marek17311629Interchess z.s.8,00,048,552,045,00162840-3,6
28Tajovský Šimon14191541ŠK Kuřim, z.s.7,01,050,054,039,7514874031,2
312Buchta Bartoloměj13091244Beskydská šachová škola z.s.7,00,049,553,540,00158140112,8
49Vašínek Martin14101399Beskydská šachová škola z.s.6,50,048,551,535,0014854043,2
514Matusík Ondřej12931423Beskydská šachová škola z.s.6,50,047,050,533,5014954081,2
620Jaššo Matěj12011317Lokomotiva Krnov6,50,043,547,532,0014384080,8
710Kopecký Matěj13791409Zbrojovka Vsetín6,50,041,044,530,25135740-9,2
815Šetina Václav12811366ŠK Kuřim, z.s.6,50,039,543,029,7513154010,8
97Kubín Tomáš Daniel14241507Sokol Postoupky6,00,048,051,031,75140140-10,4
1011Lang Šimon13721391Šachový klub Světlá nad Sázavou6,00,047,051,031,5014354030,0
116Lička Denis14471457Beskydská šachová škola z.s.6,00,047,050,529,50137440-29,6
122Ulčák Michael15411640Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.6,00,046,050,031,25134840-74,8
1327Hronek Ondřej11281227ŠK Kuřim, z.s.6,00,042,045,026,2514334083,6
1417Juračák David12731338Interchess z.s.6,00,040,544,028,00129240-12,0
154Kaňák Matyáš15231560Interchess z.s.5,50,049,554,532,75136240-68,8
165Šimek Viktor14491509ŠK Zlín, z.s.5,50,045,049,528,75128840-75,2
1730Bartečková Denisa10841072Beskydská šachová škola z.s.5,50,044,046,524,7512844036,4
1816Hobza Vojtěch12811257ŠK Zlín-Malenovice, z.s.5,50,040,543,521,75128540-33,6
1921Zrůbek Adam11821287Agentura 64 Grygov5,50,040,043,525,00121440-6,0
203Nguyen Thai Dang Vi15251558Interchess z.s.5,50,039,042,024,50118740-100,0
2133Noščák Denis10661112ŠO Kunovice5,50,038,541,020,2512474011,6
2213Vavřínková Marie13081420Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.5,50,036,039,524,25114540-42,8
2322Sikorová Jana11771188TŽ Třinec5,00,042,546,021,50128040-33,6
2425Pelc Adam11471198Šachový klub Bruntál z.s.5,00,039,543,020,50125340-3,2
2526Šigut Ondřej11321191Beskydská šachová škola z.s.5,00,039,542,520,00129440-3,2
2636Tichá Sofie10211091Beskydská šachová škola z.s.5,00,039,541,518,00124240-20,8
2742Coufalová Laura01214Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.5,00,039,042,520,251240
2843Jackovičová Zuzana01199Moravská Slavia Brno5,00,038,541,520,001214
2919Matůš Jakub12101276Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s5,00,037,540,520,25127440-13,6
3023Boháč Šimon11561157ŠK Kuřim, z.s.5,00,037,039,518,751190400,4
3118Basler Jan12631263SK Řetězárna5,00,035,037,018,75112240-71,6
3254Mcevoy Thomas James01087Sokol Postoupky5,00,034,537,016,501105
3335Stříbná Julie10221098ŠK TJ Dolní Benešov5,00,033,035,520,0011224012,0
3431Kubiczek Petr10791034Šachová akademie Ostrava5,00,032,534,519,50108740-24,0
3539Ševčík Pavel10041124ŠK Kuřim, z.s.4,50,044,548,522,75125200,0
3638Spáčilová Klára10091204ŠK Staré Město4,50,043,045,520,2511554048,4
3732Zezula Jakub10701113TJ Náměšť n/Oslavou4,50,041,042,014,75121040-18,8
3824Londin Michal Karol11501150KVASACO Vacenovice4,50,039,042,018,75118040-12,8
3952Ziakas Damián01100Lokomotiva Krnov4,50,038,541,017,251099
4045Havel Tomáš01132ŠK Kuřim, z.s.4,50,037,539,515,251161
4147Grausgruber Jiří01100ŠK Duras BVK4,50,037,039,515,501137
4260Hladká Leontýna01029Jezdci Jundrov4,50,036,540,019,001126
4375Zapletal Matyáš01000ŠO Kunovice4,50,032,535,515,251039
4444Holubec Jakub01136ŠK Duras BVK4,50,030,032,013,251081
4537Samohýl Adam10121317ŠK Zlín-Malenovice, z.s.4,00,046,050,521,50117600,0
4634Roček Lukáš10551329SK Slavia Orlová4,00,040,543,013,50111340-12,8
4741Šťávová Markéta01250TJ Náměšť n/Oslavou4,00,039,042,016,001125
4867Dvořák Marek01000Spartak Adamov4,00,038,041,517,001104
4977Živčák Daniel01000TJ Město Albrechtice z.s.4,00,036,539,516,501021
5029Gřundil David11081108Beskydská šachová škola z.s.4,00,035,038,515,00106940-6,0
5158Buzáš Michal01055ŠK Kuřim, z.s.4,00,035,037,012,751062
5251Veselý František01100TJ Město Albrechtice z.s.4,00,034,535,58,501038
5359Šmídek Prokop01038ŠK Duras BVK4,00,034,036,013,751047
5450Sedlák Václav01100Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.4,00,033,035,012,501032
5549Procházka Rostislav01100ŠK Staré Město4,00,030,533,012,251016
5657Žaža David01071Šachy Zastávka3,50,043,045,515,751072
5740Roček Matyáš10021150SK Slavia Orlová3,50,040,043,012,50108140-21,2
5828Kurfürst Adam11221186Agentura 64 Grygov3,50,038,040,513,00109340-19,6
5961Pravec Martin01029Interchess z.s.3,50,037,540,014,501046
6065Bažant Radek01000Fatra Slavia Napajedla3,50,034,537,011,751022
6153Bitta Ondřej01093ŠK TJ Dolní Benešov3,50,033,035,59,50987
6263Filipová Vanesa01008Interchess z.s.3,50,033,035,010,25981
6348Pejchlová Zuzana01100ŠK Duras BVK3,50,029,530,510,25988
6464Babica Matyáš01000Zbrojovka Vsetín3,50,029,031,010,75961
6556Vojčáková Cecílie01073TJ Zlaté Hory3,00,035,036,06,50996
6662Mika Ondřej01014SK Slavia Orlová3,00,032,033,06,50950
6776Šišák Kryštof01000ŠK Kuřim, z.s.3,00,031,534,09,00867
6846Buňata Vít01100TJ Jiskra Humpolec3,00,031,532,56,00970
6973Pirek Adam01000SK Řetězárna3,00,030,032,010,00859
7055Krótki Lukáš01083TJ Město Albrechtice z.s.3,00,030,032,07,75936
7172Laxa Matěj01000SK Baník Ratíškovice3,00,027,529,57,25857
7268Klaus Matyáš01000Gambit Jihlava2,50,034,536,58,00918
7369Konečný Marek01000ŠK Rozrazil z.s.2,50,031,032,57,50843
7466Brožová Barbora01000Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.2,50,029,031,07,00894
7571Krč Tomáš01000TJ Zlaté Hory2,50,027,528,55,50880
7674Pospíšil Daniel01000ŠK Rozrazil z.s.2,50,027,528,54,25782
7770Kočí Kateřina01000Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.1,50,025,527,02,25613

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení4: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable