VI Campeonato Territorial de Ajedrez Activos de Girona, CALDES

Darrera actualització21.07.2018 20:24:06, Creador/Darrera càrrega: jesus caballero maytin

Selecció del torneigCALDES
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 8 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

3. Ronda El 2018/07/21 A les 17:00

T.Núm.NomEloPts. ResultatPts. NomEloNúm.
11CMColls Gelaberto Emili 22932 1 - 02 Castrillon Otero Javier 21888
29Rovira Vila Jaume 21492 1 - 02 Mayor Sanchez Angel 22662
33Terry Cuellar Luis Antonio 22502 1 - 02 Clot Chico Arnau 214110
413Mundet Riera Joaquim 20562 1 - 02 MKCasanellas Ruano Lluis 21996
57Parramon Ros Francesc 21962 1 - 02 Alvarez Martinez Robert Carlos 208912
615Estruch Andreu Guim 20292 0 - 1 Faixedas Vidal Jordi 189824
711Alejo Alvarez Ricardo 2127 0 - 1 Serrat Rifa Ernest 22364
85Saurina Suñer Francesc Xavier 22261 1 - 01 Foix Breto Antoni 185427
928Romera Fernandez Manel 18411 0 - 11 Viñas Serra Jaume 203514
1029Saborit Verdaguer Roger 18411 ½ - ½1 Ruiz De Morales I Cespedes Jaume 198416
1117Massaguer Soles Francesc 19541 0 - 11 Serrat Juanola Xavier 183231
1230Moles Benali Joan 18401 1 - 01 Martinez Robles Hermenegildo 195118
1319Carranza Font Joan 19291 1 - 01 Roqueta Maffei Oscar Nahuel 181933
1435Casanovas Barniol Gerard 17881 ½ - ½1 Alarcon Pages Salvador 192520
1521Estruch Andreu Lluc 19131 1 - 01 Puigvert Vigo Lluis 177137
1636Goloubev Goloubeva Maria 17711 0 - 11 Vidal Palou Jordi 191022
1723Cano Egea Joan Manel 19031 1 - 01 Garcia Castany Jose 166445
1825Trias Punset Carles 18961 ½ - ½1 Fernandez Syropyatova Daniel 151252
1938Vigueras Ruiz Francisco 17511 0 - 11 Sala Huguet Santiago 186526
2040Campos Hernandez Guillem 1712½ 0 - 10 Olcina Monells Jordi 182632
2147Jurado Coderch Heribert 16400 1 - 00 Gallardo Gonzalez Rafael 171739
2241Vila Grabulosa Francesc Xavier 17000 0 - 10 Verdaguer Planella Pol 164746
2342Sabria Mestras Jordi 16940 1 - 00 Saborit Codina Jaume 161749
2448Romero Kovina Daniel 16270 1 - 00 Ros Agusti Salvador 168343
2544Rojas Gutierrez Miquel 16780 1 - 00 Compte Auge Lluis 152951
2650Saurina Colomer Carles 15600 1 bye
2734Ros Camps Andreu 18020 0 Sense emparellar