"КУБОК НЕЗАЛЕЖНОСТІ, ОБОЛОНЬ – 2018" Турнір "С" 2008 р.н. і молодші

Last update 17.07.2018 20:29:58, Creator/Last Upload: kyiv chess school

Tournament selectionGroup A, Group B, Group C, Rapid open, Rapid U12, Blitz open
LinksOfficial Homepage of the Organizer, Link with tournament calendar
Parameters Show tournament details
Overview for teamSCO, UKR, ДНІ, КИЇ, КИО, ТЕР, ЧРК
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xls), Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameFideIDFEDRtgClub/City
1Марченко Єлизавета 114179121КИЇ1934Шахова Школа
2Безсонна Поліна 114191156ЧРК1908Гамбіт
3Багров Тимур 134109196КИЇ1900ДЮСШ №3
4Торопцева Євгенія 134109374КИЇ1900ДЮСШ № 3
5Шарапова Поліна 134106081КИЇ1900Шахова Школа
6Шевченко Матвєй 114188678КИЇ1900ДЮСШ № 3
7Пилипенко Радомир 114182157КИЇ1897Оболонь-Гросмейстер
8Старенький Павло 114191296КИЇ1896Гамбіт
9Тульчинський Фелікс 131210КИЇ1894Шахова Школа
10Шарун Максим 131145КИЇ1883ДЮСШ №3
11Прокопчук Владислав 114185539КИЇ1879Оболонь-Гросмейстер
12Клименко Володимир 114190877КИЇ1836Шахова Школа
13Рубанов Іван 15758ДНІ1824м. Кам'янське
14Антонов Андрей 2UKR1800Гамбіт
15Анучин Сергій 234109188КИЇ1800Авангард
16Бережков Олександр 2КИЇ1800Гамбіт
17Веремеєнко Гліб 2КИЇ1800Гамбіт
18Висоцький Леонiд 2UKR1800Шахова Школа
19Вінников Вадим 2КИО1800м. Ірпінь, Шахова Школа
20Гончарук Яромир 2КИО1800м. Ірпінь
21Губар Артем 2КИЇ1800ДЮСШ №3
22Гієнко Марк 2КИЇ1800Оболонь-Гросмейстер
23Задависвічко Максим 2КИЇ1800Шахова Школа
24Король Маргарита 2КИЇ1800м. Київ
25Кривоколиско Андрій 2КИЇ1800м. Київ, Чередниченко О.В.
26Курочка Ілля 2КИЇ1800Гамбіт
27Марченко Амелія 2UKR1800Шахова Школа
28Матвеєв Єгор 2КИЇ1800Бригантина
29Медінцев Марат 2КИЇ1800Оболонь-Гросмейстер
30Нечитайло Нiкiта 2КИО1800м. Буча, ДЮСШ
31Очман Ілля 2КИЇ1800Оболонь-Гросмейстер
32Петрович Захар 2КИЇ1800Оболонь-Гросмейстер
33Пустовіт Максим 234114084ЧРК1800м. Черкаси
34Сахацька Інна 2КИЇ1800ДЮСШ №3
35Сумер Богдан 2КИЇ1800Оболонь-Гросмейстер
36Торба Семен 2КИЇ1800Афіни
37Espinosa Carolina 3SCO1700s. Girvan
38Балясний Микита 3КИЇ1700Гамбіт
39Будниченко Денис 3КИЇ1700Мала Шахова Академія
40Булай Софія 3КИЇ1700Київський Каштанчик
41Гридковець Макар 3КИЇ1700Оболонь-Гросмейстер
42Дерев‘янних Петро 3КИЇ1700Шахова Школа
43Дмитраш Вікторія 3КИЇ1700Оболонь-Гросмейстер
44Задависвічко Олексій 3КИЇ1700Шахова Школа
45Зіченков Олександр 3КИЇ1700Гамбіт
46Ковальчук Олег 3КИЇ1700Оболонь-Гросмейстер
47Кордяк Володимир 3КИЇ1700
48Корчинський Микола 3КИО1700Шахова школа м.Обухова
49Коцурак Олександр 3КИЇ1700Оболонь-Гросмейстер
50Лемба Альберт 3КИЇ1700Два Королі
51Могильний Степан 3КИЇ1700ДЮСШ №3
52Никоненко Андрій Андрій 3ДНІ1700м. Дніпро, ДЮСШ №9
53Нєженцев Кирило 3КИЇ1700ДЮСШ №3
54Печеніжський Ерік 3КИЇ1700Два королі
55Пранничук Максим 3КИЇ1700Оболонь-Гросмейстер
56Сумер Гліб 3КИЇ1700Оболонь-Гросмейстер
57Сухов Іван 3КИЇ1700Оболонь-Гросмейстер
58Терехов Антон 3КИЇ1700Гамбіт
59Ходос Леонід 3КИЇ1700Оболонь-Гросмейстер
60Шкоротинський Артем 3КИЇ1700
61Д'ячек Андрій 4КИЇ1600ДЮСШ №3
62Жуков Максим 4КИЇ1600Десантнік
63Загребельний Єгор 4КИЇ1600ДЮСШ №3
64Минчинський Євген 4КИЇ1600Гамбіт
65Подлипська Ольга 4КИЇ1600
66Потапчик Нікіта 4КИЇ1600Оболонь-Гросмейстер
67Примак Михайло 4КИЇ1600м. Київ
68Сагула Єгор 4КИЇ1600Гамбіт
69Удре Андрій 4КИЇ1600Гамбіт
70Шульженко Андрій 4КИЇ1600Оболонь-Гросмейстер
71Вілліп Марія б\рКИЇ1500
72Денисов Єгор б\рКИЇ1500Гамбіт
73Радченко Артем б\рКИЇ1500Гамбіт
74ІвкевичТЕР0м. Почаїв