"КУБОК НЕЗАЛЕЖНОСТІ, ОБОЛОНЬ – 2018" Турнір "В" 2004-2007 р.н.

Last update 17.07.2018 20:29:50, Creator/Last Upload: kyiv chess school

Tournament selectionGroup A, Group B, Group C, Rapid open, Rapid U12, Blitz open
LinksOfficial Homepage of the Organizer, Link with tournament calendar
Parameters Show tournament details
Overview for teamUKR, ЖИТ, КИЇ, КИО, ОДЕ, ЧРК
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xls), Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameFideIDFEDRtgClub/City
1Луцько Артем 114188767КИЇ2055Авангард
2Гончаренко Ростислав 114156962ЧРК2035м. Золотоноша
3Кожухар Іван 114151529ОДЕ2028м. Ізмаїл, Шахова Школа
4Авдєєнко Ксенія 114186527КИЇ1969ДЮСШ №3
5Гієнко Ярослав 114147998КИЇ1967Оболонь-Гросмейстер
6Мазно Данііл 114172186КИЇ1923м. Київ
7Юрик Ростислав 114174529ЧРК1910м. Кам'янка, ДЮСШ
8Бурцев Генріх 134119841КИЇ1900Шахова Школа
9Герасименко Максим 125197ЧРК1900м. Умань
10Кляшторний Аркадій 134119698КИЇ1900Шахова Школа
11Кузнєцов Тимофій 1КИЇ1900Оболонь-Гросмейстер
12Трофімчик Андрій 114199122КИО1894м. Бориспіль
13Соловйов Антон 114187132КИЇ1892ШЦ Товариш
14Цисар Олексій 131164КИЇ1888ШЦ Товариш
15Любась Богдан 131153КИЇ1885Оболонь-Гросмейстер
16Булай Марія 114187230КИЇ1878Київський Каштанчик
17Магльований Нікіта 125188ЧРК1877"Дебют"
18Менн Єва 114198720ЖИТ1855м. Бердичів, "Біла тура"
19Баширова Гюлай 114188198КИЇ1853Шахова Школа
20Харченко Богдан 114198665КИЇ1814Шахова Школа
21Бондарук Олена 214199190КИЇ1800Гамбіт
22Виноградов Максим 2КИЇ1800Оболонь-Гросмейстер
23Гливенко Микита 2КИЇ1800Оболонь-Гросмейстер
24Желага Анна 2КИЇ1800Оболонь-Гросмейстер
25Жосан 2КИЇ1800Гамбіт
26Костюк Костянтин 2UKR1800Вишневе
27Кролівець Борис 234109226КИЇ1800м. Буча, Шахова Школа
28Кушнірук Данило 2КИЇ1800Оболонь-Гросмейстер
29Максимів Семен 2КИЇ1800Оболонь-Гросмейстер
30Подлипський Гліб 2КИЇ1800ДЮСШ №3
31Потапчик Сергій 2КИЇ1800Оболонь-Гросмейстер
32Сімороз Богдан 2КИЇ1800Оболонь-Гросмейстер
33Тіньков Данііл 2КИЇ1800Гамбіт
34Царенко Святослав 2КИЇ1800Товариш
35Шапоренко Ірина 2КИЇ1800Оболонь-Гросмейстер
36Школик Андрій 2КИЇ1800Оболонь-Гросмейстер
37Блоцький Владислав 3КИЇ1700Оболонь-Гросмейстер
38Гаврильченко Кірілл 3КИЇ1700Оболонь-Гросмейстер
39Дробот Кіра 3ЧРК1700м. Жашків
40Пойта Кирило 3КИЇ1700Оболонь-Гросмейстер