Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Fejfarův memoriál 2018

Poslední aktualizace11.09.2018 10:38:13, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1GMBabula Vlastimil301264CZE25531. Novoborsky Sk
2GMZilka Stepan315303CZE25111. Novoborsky Sk
3GMSimacek Pavel307165CZE2489Sk Zikuda Turnov, Z.S.
4FMVrbata Zbynek301256CZE2319Unichess
5Sindler Michal325287CZE2218Sk Loko Praha Z.S.
6Slampa Jan332330CZE2206Unichess
7Bores Miroslav311120CZE2191Sk Decin
8Soural Jan311928CZE2188Tj Praha-Pankrac
9Hadraba Vladimir301663CZE2183Sk Teplice
10Kratochvil Karel325546CZE2147Sachovy Klub Lokomotiva Brno,
11Brejnik Gustav362662CZE2132Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
12Bores Roman303194CZE2125Sk Decin
13Hlavsa Petr317438CZE2104Sk Sokol Vysehrad
14Benes Petr311812CZE2075Sk Dopravni Podnik Praha
15CMVykydal Frantisek301744CZE2073Sk Lokomotiva Brno, Z.S.
16Byma Pavel315958CZE2069So Tj Velka Polom
17Spirek Adam310832CZE20391. Novoborsky Sk
18CMChrz Pavel307980CZE2038Sk Spartak Usti Nad Labem
19Babicka Michal351849CZE2038Sk Decin
20Papay Jindrich312150CZE1998Sk Decin
21Palas Ales319899CZE1989Tj Kralupy Nad Vltavou
22Malec Jan312576CZE1968Tj Uranove Doly Hamr
23Vladyka Vaclav312495CZE1940Sk Ceska Lipa
24Paulus Vaclav383970CZE19321. Novoborsky Sk
25Ricanek Miloslav313750CZE1913Tj Uranove Doly Hamr
26Hofman Krystof381446CZE19051. Novoborsky Sk
27Burgermeister Michal323608CZE1858Sachy Povrly
28Hyrs Martin318191CZE1856Sk Duras Bvk
29Hurtik Matej397997CZE18531. Novoborsky Sk
30Zapletal MartinCZE1843Tj Slovan Varnsdorf Z.S.
31Babula Vlastimil391930CZE1834Sk Stare Mesto
32Kriebel Rudolf304492CZE1811Sk Tj Dolni Benesov
33Krieblova BlazenaCZE1805Sk Tj Dolni Benesov
34Kucera Tomas395390CZE1778Sk Tj Dolni Benesov
35Divis Jiri336122CZE1743Sk Decin
36Eichler Bretislav359238CZE1730Moravska Slavia Brno
37Werner Hong Quan Dan23702664CZE1685Sk Spartak Usti Nad Labem
38Purkyt Jaroslav338036CZE1664Sk Decin
39Grindler Vaclav356859CZE1663Sk Ceska Lipa
40Smajzrova Katerina373150CZE1643Sk Usti Nad Orlici, Z.S.
41Skuthan Radek361640CZE1611Sk Teplice
42Voleman Milan388440CZE1595Tj Csad Libouchec
43Majstrova Alzbeta351709CZE15821. Novoborsky Sk
44Capek Vladimir300802CZE1544Tj Uranove Doly Hamr
45Vaclavik Jan394491CZE1507Sk Teplice
46Hrazdira Matyas JosefCZE1469Tj Slovan Varnsdorf Z.S.
47Spyrka JakubCZE1261Tj Slovan Varnsdorf Z.S.
48Mrkvan Frantisek23721626CZE1141Sk Spartak Usti Nad Labem