Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

10. Vellmarer Schachtage B-Open

Poslední aktualizace17.07.2018 18:30:39, Creator/Last Upload: sk vellmar

Startovní listina

Čís. JménoFideIDFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypKlub/Místo
1
Cotenescu Daniel4650484GER19541782S60Schachsport Plesse Bovenden
2
Davidov Georgi12988464GER19101705SC Rotenburg
3
Ullmann Ralf1271401GER18671737SC Eschwege
4
Rehbaum Manfred12995304GER18451643S60SAbt TG 1949 Wehlheiden
5
Hentrop Malte1270484GER18301686Findorffer Sfr
6
Fischer Andreas1270053GER18201695SK Bad Sooden-Allendorf
7
Lange Martin1271314GER18201677Sfr.1932 Kelkheim
8
Thiel Moritz12937983GER18191748Mündener SC von 1925
9
Gelashvili Vakhtang24611298GER18041695S60SK 1980 Bad Lippspringe e.V.
10
Rother Wilfried12956570GER18011517S60SK Vellmar 1950
11
Stöber Guido24676560GER17931453Schachclub Rochade Leinefelde
12
Hilgert Viktor24628484GER17901722S60SG Springer Burghaun
13
Geisler Reinhard4679733GER17881664S60Schachklub Werther 1949 e.V.
14
Wagner Andreas4698100GER17881668SK Vellmar 1950
15
Pichl Uwe4673204GER17781715SAbt TG 1949 Wehlheiden
16
Michels Holger16202570GER17661760SG Mörsdorf-Lahr
17
Wuttke Bodo24678350GER17661732Schachklub Baunatal 1963
18
Mahr Gero12956589GER17221553SK Vellmar 1950
19
Sendler Arnold16211790GER17121698Schachverein Meschede e.V.
20
Wagner Victoria16232348GER17101694wU18Erfurter Schachklub
21
Meyer Thomas24680753GER17011579Bergstedter SK von 1962
22
Otten Arnold Prof. Dr.16211812GER16921519S60ESV Rot-Weiß Göttingen
23
Jacobsen Steen1447009DEN16750LF Odense
24
Heinz Friedrich1271404GER16681570S60SV Alsfeld
25
Niemeyer Norbert24654825GER16671532S60Mündener SC von 1925
26
Mastmeyer Lars-Quentin12958042GER16651583U18SVG CAISSA Kassel
27
Gibhardt Peter24654612GER16561580Schachklub Baunatal 1963
28
Will Uwe16246942GER16561447Mündener SC von 1925
29
Baumann Bettina12940674GER16511601wS60VfR-SC Koblenz
30
Hoke Joshua Sky16218272GER15961651U18ESV Rot-Weiß Göttingen
31
Bartel Peter16268687GER01647S60vereinslos
32
Thede Stefan16210492GER16471553SV Wildflecken
33
Schmidt Jörg12962678GER16461467SG Blau-Weiß Stadtilm
34
Breiter Jürgen4660129GER16431342S60Kasseler SK 1876
35
Königs Paul16251164GER16331625S60Schachfreunde Erkelenz 1959 e. V.
36
Hoke Adrian Neo16218264GER15181627U18ESV Rot-Weiß Göttingen
37
Sailer Kevin16246900GER16251520SC Rotenburg
38
Seelemann Thomas12995312GER16241489S60Schachsport Plesse Bovenden
39
Lorch Alexander12956635GER16221513SC Eschwege
40
Dittenberger Timo12977519GER14831621U18SC Landskrone
41
Schäfer Gerhard12968447GER16211543S60SK Hofgeismar
42
Burba Manuel12995118GER16130
43
Fliegner Thomas12995347GER16081450S60SAbt TG 1949 Wehlheiden
44
Homann Christoph16218280GER16061578SV Grün-Weiß Parensen
45
Schmechtig Lucas12995363GER16061558U18SVG CAISSA Kassel
46
Siepen Ralf12976695GER16011486Schachverein Neukirchen-Vluyn
47
Barchfeld Peter12956864GER15821461SAbt TG 1949 Wehlheiden
48
Spinnler Wolfgang Dr.24676292GER15821501S60SC Landskrone
49
Kotliarevski Dennis12995371GER15781502U18SVG CAISSA Kassel
50
Silini Brahim16215389GER15781505Lübecker SV von 1873
51
Eichler Willy24666572GER15751342S60Schachclub Rochade Leinefelde
52
Friedel Thomas12917834GER15721511SV 1946 Groß-Gerau
53
Tschepanski Helmut12974641GER15571336S60Schachsport Plesse Bovenden
54
Sieber Bert16265971GER15531519U18ESV Rot-Weiß Göttingen
55
Maas Kolja16220420GER15321498U18Lübecker SV von 1873
56
Pomrehn Ole Magnus16232704GER15181514U18SC Nidderau
57
Margraf Dieter16236696GER15101446SC Sulzbach-Rosenberg
58
Köllmer Dietrich12987620GER15001280S60SC Eschwege
59
Sabuninas Nikolajus12819280LTU01490Mündener SC von 1925
60
Schmidt Pauline16209850GER13831471wU18SG Blau-Weiß Stadtilm
61
Pohl Rolf-Dieter12991562GER14701313S60SC Türkheim/Bad Wörishofen
62
Rudolph Sebastian12958018GER10951463U18SVG CAISSA Kassel
63
Rößing Jona16246896GER14521460U18SK Turm Bad Hersfeld
64
Iltisberger Adelbert16246853GER13541446S60Ahnataler SC 1969
65
Najuch Hans-Georg12974544GER01428SK Duderstadt
66
Neumann Peter Eduard12956791GER14251180S60SAbt TG 1949 Wehlheiden
67
Kanbach Moritz12981214GER13271423U18Schachsport Plesse Bovenden
68
Lambrecht Harald12956643GER14231266S60SK Celle-Westercelle e.V.
69
Schulze Lukas12956856GER14211423U18SK Lehrte von 1919 e. V.
70
Maar Patricia12952630GER13991297wU18Sfr. Bad Emstal/Wolfhagen
71
Brüsewitz Benedict16211847GER13941099SK Celle-Westercelle e.V.
72
Weltecke Marco16246934GER13941244SVG CAISSA Kassel
73
George Karsten16211820GER13921218SG Springer Burghaun
74
Mihailovic Slobodan12974560GER13411208S60SAbt TG 1949 Wehlheiden
75
Depping Erwin16214900GER13371093SG Schwäbisch Gmünd 1872 e.V
76
Leopold Patrick16211804GER13361245SG Springer Burghaun
77
Nehren Patrick16246888GER12991323SAbt FSK Lohfelden
78
Harting-Maas Daniel16216687GER1308940Lübecker SV von 1873
79
Krause Jörg12956783GER01234SK Wichtelkönig Zierenberg 201
80
Arsh Shah45075166IND11750U18
81
Eurich Eva12963135GER1057963wS60SAbt TG 1949 Wehlheiden
82
El-Karaki Anthony16267443GER00SAbt TG 1949 Wehlheiden