Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

Nuostatai fotogalerijoje

KU Sveikatos mokslų fakulteto šachmatų fiesta: greitieji

Paskutinis atnaujinimas13.08.2018 14:28:48, Autorius/Paskutinis perkėlimas: vaznonis donatas. (ltu)

galutinė vietų padėtis po 7 ratų

Vt.SNr.PavardėTipasLytisTReit.Tšk. PR1  PR2  PR3  PR4  PR5 KReit. +/-
11Armonaitis Silvestras21436,027,030,524,560,025,50200,6
23Vaitonis Vytautas19275,530,034,023,556,025,502019,4
32Jablokov Dmitrij19945,529,533,024,554,024,50203,2
422Makarau Yauheni13835,026,529,019,550,020,502071,4
510Cernavina Ksenijaw17095,025,527,022,050,016,502013,4
617Piksrys Rutenis15925,023,525,520,050,016,002032,4
76Gluchaciov Nikolaj18105,023,525,017,050,016,0020-5,6
88Ogiala Andrius17645,023,025,016,550,017,0020-15,4
94Jankus Giedrius18874,528,031,522,046,018,0020-8,0
1019Dudnikas MotiejusU1214744,524,528,017,044,016,252027,8
1111Povilavicius Vytas16894,026,028,520,040,013,5020-3,2
1223Ionin Ilja13424,025,527,518,040,012,002036,0
139Beliajev Leonid17244,024,526,517,040,010,0020-5,0
1436Luza Ovidijus04,024,526,013,040,012,00
1521Kavaliauskas Tomas13934,023,023,513,040,09,502012,2
1612Idzeliene Astaw16333,527,029,016,036,011,7520-23,4
1720Vainauskas HaroldasU1214653,526,528,515,534,010,752010,8
185Vesciunas Tomas18323,524,527,014,034,012,0020-43,0
197Martusevicius Vilius17783,524,026,517,034,011,0020-41,6
2013Januseviciute Donataw16183,522,523,013,536,07,7520-18,2
2114Saunoriute Mildaw16173,521,523,514,536,09,2520-15,0
2224Jonaitis Klaudijus12583,521,023,513,534,010,252024,8
2338Valatka Ignas03,519,020,512,536,07,75
2426Saunorius TomasU1211463,022,024,012,030,08,002013,6
2516Barsciauskas Gintautas15923,018,520,512,030,07,0020-33,4
2625Griksaite EgleU12w12393,017,519,09,030,06,0020-18,2
2727Grausliene Irenaw10972,522,524,59,526,07,0020-3,8
2818Griksaite IevaU12w15032,521,523,513,524,06,7520-16,2
2930Ziura ArvydasU109932,520,020,57,524,03,7500,0
3035Kulevicius Valentinas02,516,518,07,526,04,25
3128Bazaras JokubasU1010772,023,525,59,020,04,0020-7,4
3215Kilinskis Arturas16032,023,525,013,020,06,5020-1,6
3329Biecaite ViktorijaU10w10442,022,023,06,020,03,0020-3,2
3431Griksaite RutaU10w9582,019,020,58,020,04,5000,0
3537Sakalys Dovydas02,017,017,59,020,03,50
3633Chacatrian RubenU1002,015,516,06,020,02,00
3734Chaldejev AndrejU1002,013,514,03,020,01,00
3832Griksaite LauraU10w9061,015,516,53,010,01,0000,0

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Papildomas rodiklis 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Papildomas rodiklis 3: Fide Tie-Break
Papildomas rodiklis 4: Arranz System (Win:1 / Draw: 0.6 black, 0.4 white, lost: 0)
Papildomas rodiklis 5: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable