Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 03:21:07
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 Varnsdorf 2018
Poslední aktualizace17.06.2018 11:02:39, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
5. Kolo Datum kola 2018/06/16 Hodina 11:00
Šach.
1
2222 ŠK Polabiny "A"
ELO
-
2
BŠŠ Frýdek-Místek "A"
ELO
3½:2½
1.1
Hrbek Štěpán
1785
-
CM
Stalmach Richard
1754
1 - 0
1.2
Brožka Karel
1735
-
Paseka Matyáš
1730
1 - 0
1.3
Juchelka Marek
1657
-
Vašínek Martin
1829
0 - 1
1.4
Stoček Martin
1481
-
Lička Denis
1537
½ - ½
1.5
Třasáková Adéla
1611
-
Fárková Kateřina
1554
1 - 0
1.6
Starý Vojtěch
1290
-
Buchtová Viktorie
1118
0 - 1
Šach.
4
Lokomotiva Brno "A"
ELO
-
14
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
ELO
4½:1½
2.1
Kureš Michael
1879
-
Bjolek Jan
1588
1 - 0
2.2
Hladký Tadeáš
1659
-
Trojan Matyáš
1197
½ - ½
2.3
Mohapl Tomáš
1563
-
Matusík Ondřej
1448
1 - 0
2.4
Ulčák Michael
1551
-
Szusciková Natálie
1398
1 - 0
2.5
Hladký Mikuláš
1242
-
Fárek Vojtěch
1221
0 - 1
2.6
Vavřínková Marie
1364
-
Létal Hynek
1178
1 - 0
Šach.
8
ŠK Kuřim
ELO
-
3
Desko Liberec
ELO
3½:2½
3.1
Petříček Lukáš
1774
-
Finěk Václav
2186
½ - ½
3.2
Tajovský Šimon
1463
-
Papoušek Michal
1526
½ - ½
3.3
Boček Adam
1488
-
Fotr Michal
1476
½ - ½
3.4
Šetina Václav
1445
-
Hauser Matthias
1474
0 - 1
3.5
Richter Rudolf
1567
-
Jirásek Oskar
1281
1 - 0
3.6
Movsisyan Lusine
1009
-
Gavrunová Marie
1000
1 - 0
Šach.
9
ŠK Staré Město
ELO
-
6
Unichess
ELO
2 : 4
4.1
Babula Vlastimil
1920
-
Procházka Vojtěch
1482
1 - 0
4.2
Vávra Jan
1600
-
Souček Petr
1539
0 - 1
4.3
Kubín Tomáš Daniel
1527
-
Souček Jan
1444
1 - 0
4.4
Spáčilová Klára
1171
-
Juhaňák Daniel
1504
0 - 1
4.5
Babula Matěj
1343
-
Day Tobiáš
1361
0 - 1
4.6
Delgerdalai Bayar Javkhla
1000
-
Dobsa Emma
1400
0 - 1
Šach.
7
Klub Šachistů Říčany 1925
ELO
-
10
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
ELO
2 : 4
5.1
Němec Jáchym
1737
-
Kaňák Matyáš
1569
0 - 1
5.2
Šmolík Jáchym
1614
-
Gebauer Adam
1363
0 - 1
5.3
Barták Josef
1420
-
Czepiec Richard
1430
1 - 0
5.4
Síleš Jan
1360
-
Buchta Bartoloměj
1444
0 - 1
5.5
Le Martin
1376
-
Tichá Sofie
1313
½ - ½
5.6
Myšková Veronika
1247
-
Mičová Barbora
1203
½ - ½
Šach.
13
ŠK Zlín-Malenovice
ELO
-
12
TJ CHS Chotěboř
ELO
3 : 3
6.1
Černý Michal
1513
-
Pejřimovská Viola Ruby
1491
1 - 0
6.2
Hobza Vojtěch
1252
-
Nejedlý Radek
1403
0 - 1
6.3
Valkovič Marek
1313
-
Pejřimovský Tadeáš Rubel
1388
½ - ½
6.4
Vaňková Marie
1342
-
Nejedlý Lukáš
1444
½ - ½
6.5
Samohýl Adam
1243
-
Jun Robert
1397
0 - 1
6.6
Hobza Richard
1108
-
Jun Rostislav
1109
1 - 0
Šach.
5
VŠTE Č. Budějovice
ELO
-
18
Šachová škola STAMAT
ELO
5 : 1
7.1
Hák David
2127
-
Svoboda Jan
1474
1 - 0
7.2
Šimůnek Jakub Šimon
1415
-
Stein Michael
1322
1 - 0
7.3
Pražák Daniel
1541
-
Dudková Josefína
1374
½ - ½
7.4
Bárta David
1332
-
Bláha Filip
1272
½ - ½
7.5
Rolinková Adéla
1195
-
Slánský Jáchym
1082
1 - 0
7.6
Garabik Marek
1345
-
Handl Adam
1063
1 - 0
Šach.
16
ŠK Spartak Ústí nad Labem
ELO
-
19
ŠK 64 Plzeň
ELO
3½:2½
8.1
Werner Hong Quan Dan
1595
-
Janouš Marek
1568
1 - 0
8.2
Šíp Marek
1399
-
Mametev Artem
1411
1 - 0
8.3
Jirotová Eliška
1297
-
Les Jiří
1344
1 - 0
8.4
Mrkvan František
1258
-
Trhlík Samuel
1335
½ - ½
8.5
David Ondřej
1185
-
Bludský Hynek
1210
0 - 1
8.6
Huja Lukáš
1000
-
Křenová Natálie
1016
0 - 1
Šach.
11
Sokol Nebušice
ELO
-
22
Region Panda Rychnov
ELO
3 : 3
9.1
Hlavina Matouš
1723
-
Kobr Matěj
1381
1 - 0
9.2
Seidl Jan
1904
-
Kumpošt Pavel
1184
0 - 1
9.3
Hosová Sandra
1378
-
Dušánek Michal
1252
1 - 0
9.4
Hosová Stella
1166
-
Hetfleischová Elen
1255
0 - 1
9.5
Hlavina Lukáš
1044
-
Krautschneider Daniel Jan
1195
1 - 0
9.6
Suchý Erik
1100
-
Kroulík Václav
1164
0 - 1
Šach.
24
Lokomotiva Brno "B"
ELO
-
15
ŠŠPM Lipky HK
ELO
0 : 6
10.1
Vojtek Pavel
1493
-
Voříšková Anna
1357
0 - 1
10.2
Coufalová Laura
1122
-
Bednář Miloš
1442
0 - 1
10.3
Flek Adam
1226
-
Komora Matěj
1325
0 - 1
10.4
Teplý Jan
1185
-
Dedek Jan
1392
0 - 1
10.5
Hladká Leontýna
1099
-
Špriňar Michal
1192
0 - 1
10.6
Sedlák Václav
1058
-
Svoboda Ondřej
1239
0 - 1
Šach.
27
QCC České Budějovice
ELO
-
21
Sokol Brandýs nad Labem
ELO
5 : 1
11.1
Švejda Karel
1343
-
Pecka Jan
1839
0 - 1
11.2
Nagyová Daniela
1465
-
Paterová Lucie
1070
1 - 0
11.3
Čermáková Laura
1110
-
Vrátil Tomáš
1252
1 - 0
11.4
Smola David
1080
-
Stejný Michal
1200
1 - 0
11.5
Smola Jan
1007
-
Szegény Teodor
1015
1 - 0
11.6
Wagner Tomáš
1090
-
bez hráče
0
+ - -
Šach.
23
ŠK Teplice
ELO
-
17
OAZA Praha
ELO
3 : 3
12.1
Václavík Jan
1529
-
Svačina Tobiáš
1588
1 - 0
12.2
Veverka Vladimír
1286
-
Matej Erik
1484
0 - 1
12.3
Češpiva Jakub
1115
-
Rezek Filip
1348
0 - 1
12.4
Slíva Ondřej
1089
-
Kovář Pavel
1341
0 - 1
12.5
Očenáš František Filip
1032
-
Souralová Jana
1156
1 - 0
12.6
Slívová Linda
1081
-
Svačinová Valentýna
1000
1 - 0
Šach.
26
2222 ŠK Polabiny "B"
ELO
-
20
ŠK Libštát
ELO
1 : 5
13.1
Šlosar Jan
1181
-
Dolenský Filip
1666
0 - 1
13.2
Paar David
1161
-
Stejskal Michal
1594
0 - 1
13.3
Katzer Vít
1184
-
David Adam
1397
0 - 1
13.4
Horák Prokop
1052
-
Jína Daniel
1083
0 - 1
13.5
Půlpán Jan
1065
-
Grešl Roman
1003
1 - 0
13.6
Boughen Jessika
1000
-
Hradecká Nicol
1000
0 - 1
Šach.
25
Gambit Jihlava
ELO
-
28
SK Řetězárna Česká Ves
ELO
3 : 3
14.1
Zedníček Filip
1378
-
Cimburek Jan
1578
0 - 1
14.2
Pejcha Ivoš
1282
-
Skypala Erik
1000
1 - 0
14.3
Kovařík Vít
1279
-
Basler Jan
1195
0 - 1
14.4
Stejskal Jakub
1167
-
Pirek Adam
1079
1 - 0
14.5
Vondra Filip
1036
-
Pirek David
1066
0 - 1
14.6
Rybáčková Lucie
1012
-
Vojčáková Anastázie
1014
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž