Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 Varnsdorf 2018Poslední aktualizace17.06.2018 11:02:39, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
5. Unichess (Rtg prům.:1461, PH 1: 17 / PH 2: 133) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | | Procházka Vojtěch | 1482 | CZE | 393754 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ½ | 0 | 0 | 1,5 | 9 | 1710 |
2 | | Souček Petr | 1539 | CZE | 23715170 | 0 | ½ | 1 | | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4,5 | 8 | 1492 |
3 | | Souček Jan | 1444 | CZE | 23713275 | 0 | | 1 | 1 | 0 | 0 | | 1 | 0 | 3 | 7 | 1525 |
4 | | Juhaňák Daniel | 1504 | CZE | 23718765 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 9 | 1370 |
5 | | Day Tobiáš | 1361 | CZE | 397709 | 1 | 0 | | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | | 6 | 7 | 1278 |
6 | | Hroch Matěj | 1398 | CZE | 23710365 | | 0 | 1 | 1 | | | 1 | | 0 | 3 | 5 | 1304 |
7 | | Dobsa Emma | 1400 | CZE | 23709391 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | ½ | 6,5 | 9 | 1133 |
Info o hráči
Procházka Vojtěch 1482 CZE Rp:1336 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 88 | | Dolenský Filip | 1666 | CZE | 7,5 | s 0 | 1 |
2 | 20 | | Černý Michal | 1513 | CZE | 5 | w 0 | 1 |
3 | 8 | | Cimburek Jan | 1578 | CZE | 4,5 | s 0 | 1 |
4 | 30 | | Hlavina Matouš | 1723 | CZE | 8 | w 0 | 1 |
5 | 110 | | Babula Vlastimil | 1920 | CZE | 6,5 | s 0 | 1 |
6 | 122 | | Kaňák Matyáš | 1569 | CZE | 4 | w 1 | 1 |
7 | 116 | CM | Stalmach Richard | 1754 | CZE | 6,5 | w ½ | 1 |
8 | 154 | | Kureš Michael | 1879 | CZE | 5,5 | s 0 | 1 |
9 | 139 | | Hrbek Štěpán | 1785 | CZE | 6,5 | s 0 | 1 |
Souček Petr 1539 CZE Rp:1531 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 89 | | Stejskal Michal | 1594 | CZE | 8 | w 0 | 2 |
2 | 21 | | Hobza Vojtěch | 1252 | CZE | 2,5 | s ½ | 2 |
3 | 9 | | Skypala Erik | 1000 | CZE | 1 | w 1 | 2 |
5 | 111 | | Vávra Jan | 1600 | CZE | 2,5 | w 1 | 2 |
6 | 123 | | Gebauer Adam | 1363 | CZE | 6,5 | s 0 | 2 |
7 | 117 | | Paseka Matyáš | 1730 | CZE | 4 | s 1 | 2 |
8 | 155 | | Hladký Tadeáš | 1659 | CZE | 7,5 | w 1 | 2 |
9 | 140 | | Brožka Karel | 1735 | CZE | 7 | w 0 | 2 |
Souček Jan 1444 CZE Rp:1256 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 90 | | David Adam | 1397 | CZE | 6,5 | s 0 | 3 |
3 | 10 | | Basler Jan | 1195 | CZE | 5 | s 1 | 3 |
4 | 31 | | Seidl Jan | 1904 | CZE | 5,5 | s 1 | 2 |
5 | 112 | | Kubín Tomáš Daniel | 1527 | CZE | 6,5 | s 0 | 3 |
6 | 124 | | Czepiec Richard | 1430 | CZE | 4 | w 0 | 3 |
8 | 156 | | Mohapl Tomáš | 1563 | CZE | 6 | s 1 | 3 |
9 | 141 | | Juchelka Marek | 1657 | CZE | 4 | s 0 | 3 |
Juhaňák Daniel 1504 CZE Rp:1303 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 91 | | Jína Daniel | 1083 | CZE | 1,5 | w 1 | 4 |
2 | 22 | | Valkovič Marek | 1313 | CZE | 3 | w 1 | 3 |
3 | 11 | | Pirek Adam | 1079 | CZE | 2 | w 1 | 4 |
4 | 32 | | Hosová Sandra | 1378 | CZE | 5 | w 0 | 3 |
5 | 113 | | Spáčilová Klára | 1171 | CZE | 2 | w 1 | 4 |
6 | 125 | | Buchta Bartoloměj | 1444 | CZE | 6 | s 1 | 4 |
7 | 118 | | Vašínek Martin | 1829 | CZE | 7 | w 0 | 3 |
8 | 157 | | Ulčák Michael | 1551 | CZE | 7 | w 0 | 4 |
9 | 142 | | Stoček Martin | 1481 | CZE | 6 | w 0 | 4 |
Day Tobiáš 1361 CZE Rp:1484 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 92 | | Grešl Roman | 1003 | CZE | 1 | s 1 | 5 |
2 | 23 | | Vaňková Marie | 1342 | CZE | 4,5 | s 0 | 4 |
4 | 33 | | Hosová Stella | 1166 | CZE | 2 | s 1 | 4 |
5 | 114 | | Babula Matěj | 1343 | CZE | 6 | s 1 | 5 |
6 | 126 | | Tichá Sofie | 1313 | CZE | 5 | w 1 | 5 |
7 | 119 | | Lička Denis | 1537 | CZE | 6,5 | s 1 | 4 |
8 | 158 | | Hladký Mikuláš | 1242 | CZE | 1 | s 1 | 5 |
Hroch Matěj 1398 CZE Rp:1311 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
2 | 24 | | Samohýl Adam | 1243 | CZE | 6 | w 0 | 5 |
3 | 12 | | Pirek David | 1066 | CZE | 3,5 | s 1 | 5 |
4 | 34 | | Hlavina Lukáš | 1044 | CZE | 4 | w 1 | 5 |
7 | 120 | | Fárková Kateřina | 1554 | CZE | 7 | w 1 | 5 |
9 | 143 | | Třasáková Adéla | 1611 | CZE | 8 | s 0 | 5 |
Dobsa Emma 1400 CZE Rp:1260 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 93 | | Hradecká Nicol | 1000 | CZE | 3,5 | w 1 | 6 |
2 | 25 | | Hobza Richard | 1108 | CZE | 7,5 | s 0 | 6 |
3 | 13 | | Vojčáková Anastázie | 1014 | CZE | 2,5 | w 1 | 6 |
4 | 35 | | Suchý Erik | 1100 | CZE | 3,5 | s 1 | 6 |
5 | 115 | | Delgerdalai Bayar Javkhla | 1000 | CZE | 3,5 | w 1 | 6 |
6 | 153 | | Mičová Barbora | 1203 | CZE | 4 | s 1 | 6 |
7 | 121 | | Buchtová Viktorie | 1118 | CZE | 7 | s 1 | 6 |
8 | 159 | | Vavřínková Marie | 1364 | CZE | 7,5 | w 0 | 6 |
9 | 144 | | Starý Vojtěch | 1290 | CZE | 5,5 | w ½ | 6 |
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2018/06/15 Hodina 16:10 |
Šach. | 20 | ŠK Libštát | ELO | - | 6 | Unichess | ELO | 3 : 3 |
6.1 | | | 1666 | - | | | 1482 | 1 - 0 |
6.2 | | | 1594 | - | | | 1539 | 1 - 0 |
6.3 | | | 1397 | - | | | 1444 | 1 - 0 |
6.4 | | | 1083 | - | | | 1504 | 0 - 1 |
6.5 | | | 1003 | - | | | 1361 | 0 - 1 |
6.6 | | | 1000 | - | | | 1400 | 0 - 1 |
2. Kolo Datum kola 2018/06/15 Hodina 17:40 |
Šach. | 6 | Unichess | ELO | - | 13 | ŠK Zlín-Malenovice | ELO | 1½:4½ |
8.1 | | | 1482 | - | | | 1513 | 0 - 1 |
8.2 | | | 1539 | - | | | 1252 | ½ - ½ |
8.3 | | | 1504 | - | | | 1313 | 1 - 0 |
8.4 | | | 1361 | - | | | 1342 | 0 - 1 |
8.5 | | | 1398 | - | | | 1243 | 0 - 1 |
8.6 | | | 1400 | - | | | 1108 | 0 - 1 |
3. Kolo Datum kola 2018/06/16 Hodina 8:00 |
Šach. | 28 | SK Řetězárna Česká Ves | ELO | - | 6 | Unichess | ELO | 1 : 5 |
11.1 | | | 1578 | - | | | 1482 | 1 - 0 |
11.2 | | | 1000 | - | | | 1539 | 0 - 1 |
11.3 | | | 1195 | - | | | 1444 | 0 - 1 |
11.4 | | | 1079 | - | | | 1504 | 0 - 1 |
11.5 | | | 1066 | - | | | 1398 | 0 - 1 |
11.6 | | | 1014 | - | | | 1400 | 0 - 1 |
4. Kolo Datum kola 2018/06/16 Hodina 9:30 |
Šach. | 6 | Unichess | ELO | - | 11 | Sokol Nebušice | ELO | 4 : 2 |
6.1 | | | 1482 | - | | | 1723 | 0 - 1 |
6.2 | | | 1444 | - | | | 1904 | 1 - 0 |
6.3 | | | 1504 | - | | | 1378 | 0 - 1 |
6.4 | | | 1361 | - | | | 1166 | 1 - 0 |
6.5 | | | 1398 | - | | | 1044 | 1 - 0 |
6.6 | | | 1400 | - | | | 1100 | 1 - 0 |
5. Kolo Datum kola 2018/06/16 Hodina 11:00 |
Šach. | 9 | ŠK Staré Město | ELO | - | 6 | Unichess | ELO | 2 : 4 |
4.1 | | | 1920 | - | | | 1482 | 1 - 0 |
4.2 | | | 1600 | - | | | 1539 | 0 - 1 |
4.3 | | | 1527 | - | | | 1444 | 1 - 0 |
4.4 | | | 1171 | - | | | 1504 | 0 - 1 |
4.5 | | | 1343 | - | | | 1361 | 0 - 1 |
4.6 | | | Delgerdalai Bayar Javkhla |
| 1000 | - | | | 1400 | 0 - 1 |
6. Kolo Datum kola 2018/06/16 Hodina 13:20 |
Šach. | 6 | Unichess | ELO | - | 10 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | ELO | 4 : 2 |
3.1 | | | 1482 | - | | | 1569 | 1 - 0 |
3.2 | | | 1539 | - | | | 1363 | 0 - 1 |
3.3 | | | 1444 | - | | | 1430 | 0 - 1 |
3.4 | | | 1504 | - | | | 1444 | 1 - 0 |
3.5 | | | 1361 | - | | | 1313 | 1 - 0 |
3.6 | | | 1400 | - | | | 1203 | 1 - 0 |
7. Kolo Datum kola 2018/06/16 Hodina 14:50 |
Šach. | 6 | Unichess | ELO | - | 2 | BŠŠ Frýdek-Místek "A" | ELO | 4½:1½ |
1.1 | | | 1482 | - | CM | | 1754 | ½ - ½ |
1.2 | | | 1539 | - | | | 1730 | 1 - 0 |
1.3 | | | 1504 | - | | | 1829 | 0 - 1 |
1.4 | | | 1361 | - | | | 1537 | 1 - 0 |
1.5 | | | 1398 | - | | | 1554 | 1 - 0 |
1.6 | | | 1400 | - | | | 1118 | 1 - 0 |
8. Kolo Datum kola 2018/06/17 Hodina 8:15 |
Šach. | 4 | Lokomotiva Brno "A" | ELO | - | 6 | Unichess | ELO | 3 : 3 |
1.1 | | | 1879 | - | | | 1482 | 1 - 0 |
1.2 | | | 1659 | - | | | 1539 | 0 - 1 |
1.3 | | | 1563 | - | | | 1444 | 0 - 1 |
1.4 | | | 1551 | - | | | 1504 | 1 - 0 |
1.5 | | | 1242 | - | | | 1361 | 0 - 1 |
1.6 | | | 1364 | - | | | 1400 | 1 - 0 |
9. Kolo Datum kola 2018/06/17 Hodina 9:45 |
Šach. | 1 | 2222 ŠK Polabiny "A" | ELO | - | 6 | Unichess | ELO | 5½: ½ |
1.1 | | | 1785 | - | | | 1482 | 1 - 0 |
1.2 | | | 1735 | - | | | 1539 | 1 - 0 |
1.3 | | | 1657 | - | | | 1444 | 1 - 0 |
1.4 | | | 1481 | - | | | 1504 | 1 - 0 |
1.5 | | | 1611 | - | | | 1398 | 1 - 0 |
1.6 | | | 1290 | - | | | 1400 | ½ - ½ |
|
|
|
|