Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 Varnsdorf 2018

Poslední aktualizace17.06.2018 11:02:39, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  9. ŠK Spartak Ústí nad Labem (Rtg prům.:1323, PH 1: 15 / PH 2: 118)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Werner Hong Quan Dan1595CZE2370266400½10½½½3,081680
2Šíp Marek1399CZE3973000½10100½14,091496
3Jirotová Eliška1297CZE237134020101100½½4,091385
4Bureš Karel1203CZE38594800½0011,561257
5Mrkvan František1258CZE23721626011½1115,571277
6David Ondřej1185CZE2371127201½0012,561206
7Huja Lukáš1000CZE23721537010+010115,091104

Info o hráči

Werner Hong Quan Dan 1595 CZE Rp:1488
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1116CMStalmach Richard1754CZE6,5w 01
21Václavík Jan1529CZE5,5s 01
395Pejřimovská Viola Ruby1491CZE3,0w ½1
514Janouš Marek1568CZE5,5w 11
6192Hák David2127CZE5,5w 01
7110Babula Vlastimil1920CZE6,5s ½1
888Dolenský Filip1666CZE7,5w ½1
961Kobr Matěj1381CZE4,0s ½1
Šíp Marek 1399 CZE Rp:1367
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1117Paseka Matyáš1730CZE4,0s 02
22Veverka Vladimír1286CZE5,5w ½2
396Nejedlý Radek1403CZE5,0s 12
482Pecka Jan1839CZE8,0s 01
515Mametev Artem1411CZE3,5s 12
667Šimůnek Jakub Šimon1415CZE5,5s 02
7111Vávra Jan1600CZE2,5w 02
889Stejskal Michal1594CZE8,0s ½2
962Kumpošt Pavel1184CZE3,0w 12
Jirotová Eliška 1297 CZE Rp:1222
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1118Vašínek Martin1829CZE7,0w 03
23Češpiva Jakub1115CZE4,5s 13
397Pejřimovský Tadeáš Rubel1388CZE5,5w 03
483Paterová Lucie1070CZE1,5w 12
516Les Jiří1344CZE3,0w 13
668Pražák Daniel1541CZE7,5w 03
7112Kubín Tomáš Daniel1527CZE6,5s 03
890David Adam1397CZE6,5w ½3
963Dušánek Michal1252CZE5,0s ½3
Bureš Karel 1203 CZE Rp:983
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
24Slíva Ondřej1089CZE4,0w 04
398Nejedlý Lukáš1444CZE4,0s 04
4172Vrátil Tomáš1252CZE4,0s ½3
669Bárta David1332CZE4,0s 04
7113Spáčilová Klára1171CZE2,0w 04
964Hetfleischová Elen1255CZE3,5w 14
Mrkvan František 1258 CZE Rp:1417
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1119Lička Denis1537CZE6,5s 04
399Jun Robert1397CZE6,0w 15
485Stejný Michal1200CZE3,0w 14
517Trhlík Samuel1335CZE6,0s ½4
670Rolinková Adéla1195CZE3,0w 15
891Jína Daniel1083CZE1,5s 14
965Krautschneider Daniel Jan1195CZE4,0s 15
David Ondřej 1185 CZE Rp:1124
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1120Fárková Kateřina1554CZE7,0w 05
25Vaněrka Vojtěch1110CZE0,0s 15
486Szegény Teodor1015CZE5,0s ½5
518Bludský Hynek1210CZE4,0w 05
7114Babula Matěj1343CZE6,0s 05
892Grešl Roman1003CZE1,0w 15
Huja Lukáš 1000 CZE Rp:1106
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1121Buchtová Viktorie1118CZE7,0s 06
27Slívová Linda1081CZE5,0w 16
3100Jun Rostislav1109CZE6,0s 06
40Brett nicht besetzt00,0- 1K6
519Křenová Natálie1016CZE3,5s 06
672Garabik Marek1345CZE5,0s 16
7115Delgerdalai Bayar Javkhla1000CZE3,5w 06
893Hradecká Nicol1000CZE3,5s 16
966Kroulík Václav1164CZE6,5w 16

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/06/15 Hodina 16:10
Šach.16  ŠK Spartak Ústí nad LabemELO-2  BŠŠ Frýdek-Místek "A"ELO0 : 6
2.1
Werner, Hong Quan Dan
1595-CM
Stalmach, Richard
17540 - 1
2.2
Šíp, Marek
1399-
Paseka, Matyáš
17300 - 1
2.3
Jirotová, Eliška
1297-
Vašínek, Martin
18290 - 1
2.4
Mrkvan, František
1258-
Lička, Denis
15370 - 1
2.5
David, Ondřej
1185-
Fárková, Kateřina
15540 - 1
2.6
Huja, Lukáš
1000-
Buchtová, Viktorie
11180 - 1
2. Kolo Datum kola 2018/06/15 Hodina 17:40
Šach.23  ŠK TepliceELO-16  ŠK Spartak Ústí nad LabemELO2½:3½
10.1
Václavík, Jan
1529-
Werner, Hong Quan Dan
15951 - 0
10.2
Veverka, Vladimír
1286-
Šíp, Marek
1399½ - ½
10.3
Češpiva, Jakub
1115-
Jirotová, Eliška
12970 - 1
10.4
Slíva, Ondřej
1089-
Bureš, Karel
12031 - 0
10.5
Vaněrka, Vojtěch
1110-
David, Ondřej
11850 - 1
10.6
Slívová, Linda
1081-
Huja, Lukáš
10000 - 1
3. Kolo Datum kola 2018/06/16 Hodina 8:00
Šach.16  ŠK Spartak Ústí nad LabemELO-12  TJ CHS ChotěbořELO2½:3½
7.1
Werner, Hong Quan Dan
1595-
Pejřimovská, Viola Ruby
1491½ - ½
7.2
Šíp, Marek
1399-
Nejedlý, Radek
14031 - 0
7.3
Jirotová, Eliška
1297-
Pejřimovský, Tadeáš Rubel
13880 - 1
7.4
Bureš, Karel
1203-
Nejedlý, Lukáš
14440 - 1
7.5
Mrkvan, František
1258-
Jun, Robert
13971 - 0
7.6
Huja, Lukáš
1000-
Jun, Rostislav
11090 - 1
4. Kolo Datum kola 2018/06/16 Hodina 9:30
Šach.21  Sokol Brandýs nad LabemELO-16  ŠK Spartak Ústí nad LabemELO2 : 4
9.1
Pecka, Jan
1839-
Šíp, Marek
13991 - 0
9.2
Paterová, Lucie
1070-
Jirotová, Eliška
12970 - 1
9.3
Vrátil, Tomáš
1252-
Bureš, Karel
1203½ - ½
9.4
Stejný, Michal
1200-
Mrkvan, František
12580 - 1
9.5
Szegény, Teodor
1015-
David, Ondřej
1185½ - ½
9.6
bez hráče
0-
Huja, Lukáš
1000- - +
5. Kolo Datum kola 2018/06/16 Hodina 11:00
Šach.16  ŠK Spartak Ústí nad LabemELO-19  ŠK 64 PlzeňELO3½:2½
8.1
Werner, Hong Quan Dan
1595-
Janouš, Marek
15681 - 0
8.2
Šíp, Marek
1399-
Mametev, Artem
14111 - 0
8.3
Jirotová, Eliška
1297-
Les, Jiří
13441 - 0
8.4
Mrkvan, František
1258-
Trhlík, Samuel
1335½ - ½
8.5
David, Ondřej
1185-
Bludský, Hynek
12100 - 1
8.6
Huja, Lukáš
1000-
Křenová, Natálie
10160 - 1
6. Kolo Datum kola 2018/06/16 Hodina 13:20
Šach.16  ŠK Spartak Ústí nad LabemELO-5  VŠTE Č. BudějoviceELO2 : 4
4.1
Werner, Hong Quan Dan
1595-
Hák, David
21270 - 1
4.2
Šíp, Marek
1399-
Šimůnek, Jakub Šimon
14150 - 1
4.3
Jirotová, Eliška
1297-
Pražák, Daniel
15410 - 1
4.4
Bureš, Karel
1203-
Bárta, David
13320 - 1
4.5
Mrkvan, František
1258-
Rolinková, Adéla
11951 - 0
4.6
Huja, Lukáš
1000-
Garabik, Marek
13451 - 0
7. Kolo Datum kola 2018/06/16 Hodina 14:50
Šach.9  ŠK Staré MěstoELO-16  ŠK Spartak Ústí nad LabemELO5½: ½
7.1
Babula, Vlastimil
1920-
Werner, Hong Quan Dan
1595½ - ½
7.2
Vávra, Jan
1600-
Šíp, Marek
13991 - 0
7.3
Kubín, Tomáš Daniel
1527-
Jirotová, Eliška
12971 - 0
7.4
Spáčilová, Klára
1171-
Bureš, Karel
12031 - 0
7.5
Babula, Matěj
1343-
David, Ondřej
11851 - 0
7.6
Delgerdalai, Bayar Javkhla
1000-
Huja, Lukáš
10001 - 0
8. Kolo Datum kola 2018/06/17 Hodina 8:15
Šach.16  ŠK Spartak Ústí nad LabemELO-20  ŠK LibštátELO4½:1½
9.1
Werner, Hong Quan Dan
1595-
Dolenský, Filip
1666½ - ½
9.2
Šíp, Marek
1399-
Stejskal, Michal
1594½ - ½
9.3
Jirotová, Eliška
1297-
David, Adam
1397½ - ½
9.4
Mrkvan, František
1258-
Jína, Daniel
10831 - 0
9.5
David, Ondřej
1185-
Grešl, Roman
10031 - 0
9.6
Huja, Lukáš
1000-
Hradecká, Nicol
10001 - 0
9. Kolo Datum kola 2018/06/17 Hodina 9:45
Šach.22  Region Panda RychnovELO-16  ŠK Spartak Ústí nad LabemELO1 : 5
8.1
Kobr, Matěj
1381-
Werner, Hong Quan Dan
1595½ - ½
8.2
Kumpošt, Pavel
1184-
Šíp, Marek
13990 - 1
8.3
Dušánek, Michal
1252-
Jirotová, Eliška
1297½ - ½
8.4
Hetfleischová, Elen
1255-
Bureš, Karel
12030 - 1
8.5
Krautschneider, Daniel Jan
1195-
Mrkvan, František
12580 - 1
8.6
Kroulík, Václav
1164-
Huja, Lukáš
10000 - 1