Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

ČEZ Chess Trophy - bleskový turnaj

Poslední aktualizace12.06.2018 18:44:53, Creator/Last Upload: czech republic licence 92

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1GMNavara David309095CZE27071. Novoborsky SK
2GMHarikrishna Pentala5007003IND2706Cizinci
3GMLaznicka Viktor316385CZE26581. Novoborsky SK
4GMMichalik Peter14907526CZE2656Unichess
5GMMovsesian Sergei310204ARM2632Cizinci
6IMZwardon Vojtech325511CZE2488Beskydska sachova skola z.s.
7GMRasik Vitezslav300306CZE2414SK HM Ostrava
8IMKriebel Tadeas330027CZE23741. Novoborsky SK
9GMNguyen Thai Dai Van358878CZE2365SK JOLY Lysa nad Labem
10FMVlasak Lukas324752CZE2360SK ZIKUDA Turnov, z.s.
11IMJavakhishvili Lela13601458GEO2357
12IMTrickov Vasil311103CZE2325TJ Bohemians Praha
13IMZvara Petr304000CZE2304TJ Bohemians Praha
14FMKratochvil Josef328626CZE2302SK Lokomotiva Brno, z.s.
15Dubansky Bohuslav309010CZE2264TJ Bohemians Praha
16Brychta David310727CZE2238SK Gordic Jihlava
17Postupa Pavel326410CZE2236TJ Praha-Pankrac
18Soural Jan311928CZE2233TJ Praha-Pankrac
19Zigo Viktor305707CZE2230SK Gordic Jihlava
20Fajman Petr309826CZE2225TJ Neratovice
21Mladek Richard386588CZE2212TJ Spartak Vlasim
22FMIstona Martin14923475SVK2202Cizinci
23WIMPetrova Kristyna309672CZE2201Unichess
24Pacovsky Jiri304654CZE2199GROP Praha
25Walek Petr339393CZE2191SK Caissa Trebic z.s.
26Blazek Dusan311480CZE2145SK Lomnice nad Popelkou, z.s.
27Hadzala Daniel312983CZE2135TJ Neratovice
28Hula Lukas319830CZE2113SK Slavoj Litomerice, z.s.
29Janocko Petr320099CZE2108SK Line
30FMSejkora Vlastimil302457CZE2104SK Decin
31Bicek Richard328472CZE2088Karlovarsky sachklub Tietz
32Hron Robert324833CZE2051SK Gordic Jihlava
33Micanek Tomas314790CZE2031TJ Bohemians Praha
34Hruska Jan350729CZE1996Unichess
35Novak Frantisek321419CZE1996SK Spartak Usti nad Labem
36Babicka Michal351849CZE1993SK Decin
37Trejbal Jindrich368792CZE1966SK DDM Slany
38Kriz Pavel364916CZE1954TJ Kobylisy
39Kalousek Zdenek331341CZE1951SK Viktoria Zizkov
40Cantier Jean-Francois332143CZE1950GROP Praha
41Vavra Michal306398CZE1938Moravska Slavia Brno
42Janacek Jaroslav306681CZE1936SK Mahrla Praha z.s.
43Mintel Milan327280CZE1923TJ Praha-Pankrac
44Pecina MartinCZE1921Beskydska sachova skola z.s.
45Koper Stefan306606CZE1909Cesky lev Kolesovice-sachovy k
46Vojta Jakub382515CZE1901TJ Spartak Vlasim
47Melich Jindrich305758CZE1890TJ Praha-Pankrac
48Buksa Jaromir326925CZE1889SO Praga Praha
49Nemcova Karin360821CZE1889SK OAZA Praha
50Kralovsky Martin319155CZE1881SS Kostelec nad Cernymi lesy
51Fiala Zdenek330680CZE1880SK Svetla nad Sazavou
52Wiener Richard320897CZE1878TJ Sokol Praha-Vrsovice
53Klaus Jan353582CZE1873GROP Praha
54Vozabal Petr343080CZE1860GROP Praha
55Novak Stanislav14904985SVK1851Cizinci
56Verdiyan Bagrat373257CZE1845SO Kunvaldska a.s. Kunvald
57Hurtak Otto383309CZE1844TJ Bohemians Praha
58Mihal Sergej380784CZE1837GROP Praha
59Hlozek David384828CZE1831SK 64 Plzen
60Macoun Jiri23709081CZE1825Sachovy oddil TJ DUKLA Praha
61Trochta Vojtech378429CZE1825GROP Praha
62Kolar DanielCZE1823TJ Sokol Chvalsiny
63Kylar Miroslav329797CZE1818TJ AERO Odolena Voda
64Reljic Michael371980CZE1816SK Sokol Vysehrad
65Zamorsky Ladislav320315CZE1794SK Kbely
66Nguyen Thai Dai Vinh375349CZE1770Interchess z.s.
67Vesely Roman322822CZE1752USK Praha
68Pulpan Jiri397857CZE1740SK Teplarna Praha-Malesice
69Skoloud Barnabas23717955CZE1686SK Praha-Smichov
70Vostrel Martin361860CZE1672SK UNION Louny
71Becvar Pavel353450CZE1669SO Praga Praha
72WFMModrova Hana302651CZE1647TJ Bohemians Praha
73Nigrin Jiri332216CZE1625Sokol Pecky
74Mlejnek Stanislav326704CZE1587TJ Kobylisy
75Svoboda VratislavCZE1542SK GARDE Lipovec
76Kysely Vaclav23724340CZE1448SK Viktoria Zizkov
77Valek Petr361011CZE1448SK Spartak Celakovice
78Pecka Jan23712520CZE1383Sokol Brandys nad Labem
79Bouska Jiri23722223CZE1250SO Hlinsko
80Budka Alexandr23707577CZE1250Unichess
81Nemec Jakub337641CZE1228Fatra Slavia Napajedla
82Dvorak TomasCZE1000
83Grycz VladislavCZE1000
84Krpec MiroslavCZE1000
85Peckova JanaCZE1000Sokol Brandys nad Labem
86Romanec RastislavCZE1000
87Ruzicka OndrejCZE1000
88Simek ZdenekCZE1000
89Surov Alexandre13626469GEO1000
Advertisement