Logged on: Gast
Servertime 23.04.2024 23:33:37
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Hjem
Turneringsdatabase
Østrigsk mester
Fotos
FAQ / OSS
Online tilmelding
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: For at reducere serverbelastningen ved daglig skanning af alle links (dagligt mere end 100.000) af søgemaskiner såsom Google, Yahoo og andre, vil alle links der er ældre hvor slutdatoen er overskredet med mere end to uger, blive vist efter et klik på den følgende knap:
FIDE Open Jihočeské univerzity
Sidst opdateret 29.06.2018 15:49:10, Oprettet af/Sidste upload: Czech Republic licence 72
Søg efter spiller
Søg
Start rangliste
Nr.
Navn
FideID
FED
Rat
Klub/By
1
Petkov Andon
337854
CZE
1801
TJ Spartak Sobeslav
2
Banoci Jaroslav
14903822
SVK
1779
Slovakia
3
Straka Zdenek
315494
CZE
1776
SK Tyn nad Vltavou
4
Sedivy Karel
359653
CZE
1741
TJ Spartak Sobeslav
5
Palla Stanislav
337781
CZE
1704
TJ Lanškroun
6
Palla Rostislav
328715
CZE
1622
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
7
Jirik Radovan
393118
CZE
1592
SK Royal
8
Simunek Jakub Simon
23709464
CZE
1578
Sachova Akademie VSTE
9
Asatryan Manvel
391352
CZE
1574
Sachova Akademie VSTE
10
Rychtecky Pavel
334235
CZE
1547
SK Teplarna Praha-Malesice
11
Klima Martin
349224
CZE
1545
SO TJ Karolinka
12
Kral Ladislav
333280
CZE
1500
SK Tyn nad Vltavou
13
Sindelka Vladimir
344966
CZE
1489
QCC Ceske Budejovice
14
Bastyr Pavel
335800
CZE
1469
TJ Praha-Pankrac
15
Krivohlavek Josef
350753
CZE
1418
Tj Lanskroun
16
Steinbauer Sebastian
399272
CZE
1408
Sachklub Tabor Z.S.
17
Dobsa Emma
23709391
CZE
1304
Unichess
18
Svejda Karel
23709472
CZE
1239
QCC Ceske Budejovice
19
Nagyova Daniela
390070
CZE
1238
QCC Ceske Budejovice
20
Sikorova Jana
392472
CZE
1105
TZ Trinec
21
Havelkova Beata
23709405
CZE
1100
QCC Ceske Budejovice
22
Zalusky Matej
23700327
CZE
1444
SACHklub Pisek
23
Vejmelek Vaclav
CZE
1243
SACHklub Pisek
24
Cermakova Laura
23709375
CZE
1156
QCC Ceske Budejovice
25
Sulek Jiri
CZE
1100
SACHklub Pisek
26
Tejnor Martin
CZE
1100
SACHklub Pisek
27
Tuma Hugo
23709480
CZE
1039
QCC Ceske Budejovice
28
Bajgar Matej
CZE
1000
QCC Ceske Budejovice
29
Hanzal Martin
CZE
1000
QCC Ceske Budejovice
30
Klimes Roman
CZE
1000
QCC Ceske Budejovice
31
Postl Frantisek ml.
23709448
CZE
1000
QCC Ceske Budejovice
32
Postl Frantisek st.
CZE
1000
QCC Ceske Budejovice
33
Predota Vit
23717785
CZE
1000
QCC Ceske Budejovice
34
Svoboda Petr
CZE
1000
Slavia Ceske Budejovice
Skakturnerings resultatserver
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Juridiske detaljer / brugs betingelser