Finále středočeského krajského přeboru mládeže 2018 Kategorie HD 10Poslední aktualizace24.06.2018 15:45:03, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 86
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 3 | | Siles Jan | CZE | 1360 | Klub Sachistu Ricany 1925 | 8 | 0 | 47 | 51,5 |
2 | 5 | | Stein Michael | CZE | 1322 | Sachova Skola Stamat, Z.S. | 7 | 0 | 46 | 50 |
3 | 2 | | Svarc Krystof | CZE | 1420 | Sokol Bustehrad | 6,5 | 0 | 46 | 50 |
4 | 8 | | Pesta Milan | CZE | 1249 | Tj Kavalier Sazava Z.S. | 6 | 0 | 43,5 | 46 |
5 | 7 | | Langmaier Michal | CZE | 1282 | Tj Kralupy Nad Vltavou | 6 | 0 | 43 | 46,5 |
6 | 1 | | Bartak Josef | CZE | 1420 | Sk Revnice | 6 | 0 | 42,5 | 47 |
7 | 14 | | Bernath Jakub | CZE | 1100 | Tj Kavalier Sazava Z.S. | 6 | 0 | 37,5 | 39 |
8 | 6 | | Ocelak David | CZE | 1285 | Sk Joly Lysa Nad Labem | 5,5 | 0 | 38,5 | 42 |
9 | 12 | | Prochazka Matej | CZE | 1144 | Klub Sachistu Ricany 1925 | 5 | 0 | 47,5 | 51,5 |
10 | 11 | | Kohm Patrik | CZE | 1146 | Sk Velvary | 5 | 0 | 43 | 46,5 |
11 | 16 | | Topencik Bruno | CZE | 1085 | Sk Spartak Celakovice | 5 | 0 | 41 | 41 |
12 | 29 | | Ocelak Lukas | CZE | 1000 | Sk Joly Lysa Nad Labem | 5 | 0 | 37,5 | 41 |
13 | 17 | | Slansky Jachym | CZE | 1082 | Sachova Skola Stamat, Z.S. | 5 | 0 | 37,5 | 39 |
14 | 4 | | Mlynek Jakub | CZE | 1328 | Tj Jawa Brodce | 4,5 | 0 | 45 | 48,5 |
15 | 22 | | Nemec Mikulas | CZE | 1019 | Klub Sachistu Ricany 1925 | 4,5 | 0 | 42 | 45,5 |
16 | 13 | | Mruskovic Ondrej | CZE | 1120 | Sk Zdice | 4,5 | 0 | 41,5 | 45 |
17 | 26 | | Krajicek Matthew | CZE | 1000 | Sk Rakovnik | 4,5 | 0 | 40,5 | 44 |
18 | 9 | | Hruby Filip | CZE | 1172 | Sokol Bustehrad | 4,5 | 0 | 38 | 40,5 |
19 | 10 | | Machyan Lukas | CZE | 1147 | Tj Spartak Vlasim | 4,5 | 0 | 36,5 | 39 |
20 | 19 | | Mrazek Stepan | CZE | 1062 | Ddm Symfonie Podebrady | 4,5 | 0 | 35,5 | 37 |
21 | 18 | | Standerova Natalie | CZE | 1065 | Tj Spartak Vlasim | 4 | 0 | 37,5 | 40 |
22 | 21 | | Zita Filip | CZE | 1049 | Klub Sachistu Ricany 1925 | 4 | 0 | 37 | 37 |
23 | 28 | | Nykonyuk Lev | CZE | 1000 | Tj Jince | 4 | 0 | 33 | 33 |
24 | 20 | | Kos Patrik | CZE | 1050 | Sachklub Mesta Dobrovice, Z.S. | 4 | 0 | 30,5 | 30,5 |
25 | 15 | | Mehes Lukas | CZE | 1095 | Sokol Bustehrad | 3,5 | 0 | 37,5 | 40 |
26 | 27 | | Macha Jan | CZE | 1000 | Sk Pribram-Banik | 3,5 | 0 | 37 | 39,5 |
27 | 23 | | Stastny Matej | CZE | 1014 | Sokol Bakov Nad Jizerou | 3,5 | 0 | 31,5 | 31,5 |
28 | 31 | | Zelenka Tomas | CZE | 1000 | Klub Sachistu Ricany 1925 | 3,5 | 0 | 29 | 29 |
29 | 24 | | Beranova Marta | CZE | 1000 | Sokol Bakov Nad Jizerou | 2,5 | 0,5 | 33,5 | 33,5 |
30 | 25 | | Helebrandova Eliska | CZE | 1000 | Tj Spartak Vlasim | 2,5 | 0,5 | 27,5 | 27,5 |
31 | 30 | | Stastna Lenka | CZE | 1000 | Tj Spartak Vlasim | 1,5 | 0 | 33,5 | 33,5 |
32 | 32 | | Zoudlikova Romama | CZE | 1000 | Tj Kavalier Sazava Z.S. | 0 | 0 | 29 | 30,5 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results Of the players In the same point group) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
|
|
|
|