Finále středočeského krajského přeboru mládeže 2018 kategorie HD 14

OrganizátorKlub šachistů Říčany 1925
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJaroslav Říha
Hlavní rozhodčíZdeněk Heger
Bedenkzeit2x45 min
MístoKC Labuť, 17. Listopadu 214, Říčany
Výpočet ratinguELO mezinárodní
Datum od2018/06/23 Datum do 2018/06/24
Ø ELO turnaje1217
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace16.06.2018 11:18:33, Creator/Last Upload: czech republic licence 86

Výběr turnajeHD-16, HD-14, HD-12, HD-10
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Strnadova Monika23701668CZE1481Klub Sachistu Ricany 1925
2Hadrava Lukas23703679CZE1474Sokol Bustehrad
3Podlipsky Petr23707666CZE1427Sokol Mlada Boleslav
4Kubicek Daniel23718838CZE1388Sk Spartak Celakovice
5Vopalka Filip23701722CZE1388Tj Spartak Vlasim
6Hampl David398802CZE1373Klub Sachistu Ricany 1925
7Jelinek Frantisek23701242CZE1373Tj Spartak Vlasim
8Filip Stepan23701200CZE1365Tj Spartak Vlasim
9Beran JakubCZE1349Sokol Bakov Nad Jizerou
10Cuvala TiborCZE1346Sk Zdice
11Mosovsky Jakub23700424CZE1338Sokol Bustehrad
12Pravda Petr394645CZE1331Klub Sachistu Ricany 1925
13Tvaroh Vitezslav23704209CZE1281Sokol Bustehrad
14Kura Filip23701358CZE1267Tj Spartak Vlasim
15Brattoli BrunoCZE1220Klub Sachistu Ricany 1925
16Blaha Tomas393673CZE1216Tj Jawa Brodce
17Feix Adam392448CZE1207Klub Sachistu Ricany 1925
18Hepnar LukasCZE1172Sokol Brandys Nad Labem
19Karpecki Jiri383481CZE1171Sk Revnice
20Mandat Krystof398845CZE1169Klub Sachistu Ricany 1925
21Svejdar PetrCZE1163Sokol Bakov Nad Jizerou
22Hamsa VojtechCZE1152Sk Slavoj Caslav
23Mehesova Veronika23703903CZE1100Sokol Bustehrad
24Stastny SimonCZE1092Sokol Bakov Nad Jizerou
25Vaclavik Richard23701684CZE1091Klub Sachistu Ricany 1925
26Glasbergerova LucieCZE1068Klub Sachistu Ricany 1925
27Vengrin JakubCZE1049Cesky Lev Kolesovice-Sachovy K
28Karpecka Marie383465CZE1038Sk Revnice
29Novakova Kamila23721685CZE1031Sokol Bustehrad
30Sedmihradsky MartinCZE1029Sk Spartak Celakovice
31Jandova Zuzana23724854CZE1004Sk Spartak Celakovice
32Spanel BenediktCZE1000Sk Pri Meu Hostomice
33Ucik JakubCZE1000Sk Rakovnik