Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 06:51:27
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
VI Campionat Territorial Actius de Girona (Maritim Blanes)
Darrera actualització10.06.2018 01:03:31, Creador/Darrera càrrega: Carlos Salgado Allaria
Search for player
Cerca
Rànquing inicial
Núm.
Nom
FED
Elo
Gr
Club/Ciutat
1
MK
Colls Gelaberto Emili
CAT
2287
Figueres
2
MK
Gonzalez Vericat Sergi
CAT
2282
Gerunda
3
MK
Ayllon Rodriguez Joan Pedro
CAT
2263
Tordera
4
Terry Cuellar Luis Antonio
CAT
2232
Olot
5
Saurina Suner Xavier
CAT
2229
Gerunda
6
MK
Casanellas Ruano Lluís
CAT
2216
Santa Eugenia
7
Parramon Ros Francesc
CAT
2200
Gerunda
8
Castrillon Otero Javier
CAT
2194
Gerunda
9
Lazaro Pujol Abel
CAT
2138
U16
Olot
10
Clot Chico Arnau
CAT
2109
Santa Eugenia
11
Mundet Riera Joaquim
CAT
2060
Gerunda
12
Caballero Monteso Ricard
CAT
2034
Guixolenc
13
Viñas Serra Jaume
CAT
2030
Figueres
14
Otones Lopez Antonio
CAT
2016
Hostalric
15
Badosa Romanyo Albert
CAT
1988
Santa Pau
16
Barraca Gonzalez Jordi
CAT
1957
Santa Eugenia
17
Alarcon Pages Salvador
CAT
1934
Santa Eugenia
18
Faixedas Vidal Jordi
CAT
1899
Caldenc
19
Fernandez Alsina David
CAT
1888
U16
Gerunda
20
Vidal Palou Jordi
CAT
1888
Santa Eugenia
21
Jorda Ottens Marc
CAT
1868
Gerunda
22
Morales Ramirez Joan Antoni
CAT
1866
Sant Gregori
23
Romera Fernandez Manel
CAT
1855
Guixolenc
24
Olcina Monells Jordi
CAT
1834
U14
Olot
25
Roqueta Maffei Oscar Nahuel
CAT
1788
U14
Santa Eugenia
26
Otones Pacheco Juan
ESP
1770
Blanes
27
Otones Lopez Josep Maria
CAT
1769
Blanes
28
Higueras Ruiz Blai
CAT
1766
U14
Alt Empordà
29
Viñolas Anglada Laura
CAT
1760
U16
Figueres
30
Rivas Montes Francisco
CAT
1756
Peon Doblado
31
Gimenez Pau Daniel
CAT
1753
Santa Eugenia
32
Rodriguez Martin Joan
CAT
1747
Blanes
33
Plantada Siurans Estanislao
CAT
1746
Peons de Tossa
34
Prokudin Igor
RUS
1740
U10
Platja d'Aro
35
Ros Roger Alexandre
CAT
1728
U16
Maritim Blanes
36
Marchan Giraldez Antonio
CAT
1724
Maritim Blanes
37
Avila Rius Julio
CAT
1700
Peons de Tossa
38
Beamonte Urgell Israel
CAT
1700
Maritim Blanes
39
Navarro Tudela Sergi
CAT
1700
Peons de Tossa
40
Reyes Zambrano Wilmer Alexander
CAT
1700
Peons de Tossa
41
Ribas Garcia Pol
CAT
1660
U18
Peons de Tossa
42
Jurado Coderch Heribert
CAT
1637
U14
Olot
43
Jimeno San Jose Luis
CAT
1596
Blanes
44
Ribas Garcia Jan
CAT
1576
U14
Peons de Tossa
45
Barraca Borozenets Enric
CAT
1571
U12
Santa Eugenia
46
Romero Kovina Daniel
CAT
1561
U10
Maritim Blanes
47
Carrasco Taberner Laia
CAT
1456
U12
Peons de Tossa
48
Audet Furque Santino
CAT
1448
U12
Peons de Tossa
49
Molina Rafel Gabriel
CAT
1432
U12
Peons de Tossa
50
Kostarev Matvei
RUS
1396
U10
Platja d'Aro
51
El Manfaa Marino Mohamed Ismael
CAT
1344
U10
Peons de Tossa
52
Audet Furque Tobias
ESP
1340
U08
Peons de Tossa
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Impressió