Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál P. Karla Traxlera 2018

Poslední aktualizace27.05.2018 07:41:46, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1FMPapacek Stepan301035CZE2224TJ Jiskra Trebon
2Ruzicka Zdenek309850CZE2191SK Loko Praha z.s.
3Vicar Petr330370CZE2131TJ Praha-Pankrac
4Hejl Jaroslav324809CZE2062SK Veseli n.L.
5Korostenski Frantisek308714CZE2054SK Cesky Krumlov
6Pouch Milan356654CZE2015SK Veseli n.L.
7Skalka Jan365955CZE1986SK Veseli n/M
8Uricar Zdenek326186CZE1967SK Veseli n/M
9Hadrava Jaroslav333484CZE1926Unichess
10Hanak Tomas358070CZE1903Rychvaldsky spolek sachovy 1945
11Otradovec Lubos346527CZE1882Sokol Tabor
12Skalka Michal365963CZE1877SK Veseli n/M
13Vicar Lubomir316806CZE1846SK Veseli n/M
14Novak Vaclav23700211CZE1833TJ CZ Strakonice
15Mosnicka Jan329398CZE1829SK Sezimovo Usti, z.s. oddil sachy
16Lauko Marian333301CZE1827SK Cesky Krumlov
17Pistek Jan329487CZE1815SK Veseli n/M
18Vestur Rastislav14944570SVK1800Cizinci
19Sykora Ladislav342440CZE1792SK Veseli n.L.
20Hrabal Radek329150CZE1789SK Veseli n/M
21Straka Zdenek315494CZE1781SK Tyn nad Vltavou
22Crha Bretislav374911CZE1778Rychvaldsky spolek sachovy 1945
23Petkov Andon337854CZE1772TJ Spartak Sobeslav
24Sykora Karel393134CZE1756TJ Jiskra Trebon
25Brezik Petr374903CZE1738Rychvaldsky spolek sachovy 1945
26Hochmann Vladimir341886CZE1733SK Veseli n.L.
27Gutwirth Jan341835CZE1726SK Veseli n.L.
28Cipera Josef341746CZE1685TJ CZ Strakonice
29Prochazka Pavel337978CZE1649Sokol Tabor
30Petr Josef329479CZE1634SK Sezimovo Usti, z.s. oddil sachy
31Asatryan Manvel391352CZE1602Sachova akademie VSTE, z.s.
32Tippl Jiri23705060CZE1591TJ Slovan Jindrichuv Hradec
33Dufek Tomas393100CZE1583TJ Jiskra Trebon
34Fuciman Ondrej396486CZE1556SACHklub Tabor z.s.
35Hornak Ondrej23710101CZE1556SK Veseli n/M
36Novak Rudolf333352CZE1556SK Sezimovo Usti, z.s. oddil sachy
37Trcka Bohdan354201CZE1556SK Praha-Smichov
38Ducho Pavel341789CZE1553TJ Spartak Sezimovo Usti
39Jirik Radovan393118CZE1525SK ROYAL
40Kral Ladislav333280CZE1491SK Tyn nad Vltavou
41Sindelka Vladimir344966CZE1421QCC Ceske Budejovice
42Kalensky Denis23725850CZE1245TJ Jiskra Trebon
43Icha VojtechCZE1191SK Veseli n.L.
44Picha LukasCZE1132SK Veseli n.L.
45Tipplova Adela23713607CZE1104TJ Slovan Jindrichuv Hradec
46Pavlis MatejCZE1100SK Veseli n.L.
47Kostelnik MatyasCZE1059SK Veseli n.L.
48Matko OndrejCZE1037SK Veseli n/M
49Klipa MatejCZE1000DDM Veseli n.L.
50Miklova Marcela23724870CZE1000SK Veseli n.L.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž