Majstrovstvá Slovenska v šachu amatérov 2018 (30.6.-3.7. Topoľčany) (FIDE Open rating max. 2199)

OrganizátorSlovenský šachový zväz, Topoľčiansky šachový klub
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaMgr. Ing. Alexander Riabov 14906562
Hlavný rozhodcaIA Rastislav Diviak 14908204
RozhodcaIA Mgr. Karol Pekár 14902370
Bedenkzeit2x 60 min. + 30 sek./ťah (8 kôl); Prizepool: 4.500 € a prvá cena 1.000 €, spolu 50 ocenených
MiestoDom kultúry, Topoľčany
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2018/06/30 - 2018/07/03
Ø rating1780
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 15.06.2018 17:49:14, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaMSRA hlavný turnaj, MSRA bleskový turnaj
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Photo GalleryShow Photo Gallery
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDElopohlavieTypGrKlub
1
Koutny Petr310743CZE2193
2
Skreno Vladimir14902893SVK2182Sachy Reinter
3
FMHaba Zdenek306118CZE2175
4
CMTeuber Andreas4648234GER2174
5
Chlpík Martin14923351SVK2167Šk Levice
6
Chinguun Sumiya4902572MGL2162U14
7
Brozyna Mateusz21816140POL2151
8
Bango Lukas14933365SVK2130Sk Komplet Modranka
9
Hadzala Daniel312983CZE2104
10
Sosovicka Juraj14911418SVK2104Sk Strelec Devinska Nova Ves
11
Tauber Marek14904896SVK2101Tj Slávia Košice
12
Balogh Peter14914395SVK2097Sk Ou Russel Gabcikovo
13
Marko Anton14903920SVK2096Topoľčiansky Šachový Klub
14
CMPniaczek Marek21800421POL2082
15
Bochnickova Andrea14901781SVK2076wSk Modra
16
Garban Mario14921740SVK2068Zruseny Clen, Zruseny
17
Bojda Ľubomír14903407SVK2064Topoľčiansky Šachový Klub
18
Hlinka Vasil14902265SVK2060Tj Slavia Kosice
19
FMJacko Vladimir14903490SVK2042Sk Tj Elan Tp Presov
20
Melich Jindrich305758CZE2038S65
21
Hoták Marián14909677SVK2032Mšk Spišská Nová Ves
22
Trangoš Miroslav14920077SVK2024Šo Podbrezová
23
Sulek Viliam14902672SVK2022Sk Slovan Bratislava
24
Giertli Vladimír14903350SVK2017Šo Podbrezová
25
Bochnicka Vladimir14943450SVK2016U14Ksn Bratislava
26
Bucek Eduard14909804SVK2007Sk Dms Zilina
27
Milcova Zuzana14920026SVK2002wSk Medea Martin – Zabokreky
28
Moravcik Rastislav14901757SVK20002000Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle
29
Kolesár Peter14922266SVK19992000Tj Mladosť Žilina
30
Bakalár Ján14901978SVK1981S652000Tj Slovan Rajecké Teplice
31
Halak Matej14921766SVK19772000Sk Trencin
32
Blazek Milos14902397SVK19662000Sk Trencin
33
Janik Miroslav14906210SVK19442000Tsc - Msk Martin
34
Heinrich Ján14902060SVK19412000Jt Reality Moldava Nad Bodvou
35
Slaba Andrea14940680SVK1936w2000Sk Kupele Piestany
36
Bella Július14909740SVK19262000Šo Podbrezová
37
Podjavorinsky Michal14936925SVK19162000Zsk Vrbove - Sach
38
Hyll Jan14901447SVK19152000Sk Medea Martin – Zabokreky
39
Miciak Emanuel14912783SVK1909S652000Zsk Vrbove - Sach
40
Huliak Pavol14907704SVK1906S652000Šk Prm Bojnice
41
Kubrican Anton14911841SVK18942000Topolciansky Sachovy Klub
42
Machalec Vladimír14929163SVK18882000Šk Doprastav Bratislava
43
Karcol Jan14932547SVK18872000Sk Domu Kultury Ruzinov
44
Bango Dominik14933357SVK18612000Sk Komplet Modranka
45
Mrkvík Ján14933535SVK18592000Kš Pezinok
46
Romaniv Mykola14120712UKR1848S652000
47
Mizicka Matus14946238SVK18452000Nitriansky Sachovy Klub Nitra
48
Koper Stefan306606CZE18412000
49
Recký Norbert14904918SVK17981800Mšk Spišská Nová Ves
50
Vyletel Samuel14938413SVK17981800Tj Slovan Rajecke Teplice
51
Malinovsky Jozef14912457SVK1795S651800Sk Sparta Povazska Bystrica
52
Mikus Peter14934272SVK1774S651800Kns Nemsova / Horne Srnie
53
WCMNadzamova Viktoria14943999SVK1772wU141800Tj Slavia Kosice
54
Both Lajos14906627SVK17701800Sportovy Klub Potonska Veza
55
Simkovic Eduard14919036SVK17701800Sk Lab
56
Holicky Miroslav14911736SVK17651800Lokomotiva Trnava
57
Krist Radovan14911051SVK17621800Sachovy Klub Chynorany
58
Omelchenko Ivan14168790UKR17491800
59
Prvý Peter14920280SVK17471800Topoľčiansky Šachový Klub
60
Sevcik Lubomir14906791SVK17371800Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
61
Žákovič Jozef14917726SVK17371800Šk Prm Bojnice
62
Verbytskiy Patrik14941317SVK1734U141800Topolciansky Sachovy Klub
63
Galbavy Dusan14904586SVK1733S651800Sk Medea Martin – Zabokreky
64
WFMSevcikova Lucia14940744SVK1732wU141800Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
65
Slaby Jozef14916738SVK17311800Sk Kupele Piestany
66
Steiner Pavel338516CZE17281800
67
Krajcovic Miroslav14908948SVK17041800Sk Povazske Podhradie
68
Pietrzak Tomasz1194690POL16611800
69
Kosik Peter14953030SVK15911600Sachovy Klub Chynorany
70
Fajnor Dusan14936968SVK15851600Lokomotiva Trnava
71
Nemcovic Peter14956551SVK15671600Lokomotiva Trnava
72
Michalec Juraj14961474SVK15601600Šk Prm Bojnice
73
Stolar Michal14945878SVK15481600Sk Kupele Piestany
74
Vlčko Viliam14960664SVK15481600Šk Levice
75
Varga Lukas14946327SVK15331600Topolciansky Sachovy Klub
76
Rakovsky Jakub14955210SVK1495U141600Nitriansky Sachovy Klub Nitra
77
Dubnička Ferdinand14944057SVK1490S651600Škš Dubnica N/V
78
Stefanides Karol14909545SVK1469S651600Msk Trstena
79
Paluska Karol73617121SVK1425U141600Sk Doprastav Bratislava
80
Bochnickova Simona14958562SVK1388wU141600Ksn Bratislava
81
Slovák Pavol14945460SVK13461600Kš Pezinok
82
Sumiya Tongon4901789MGL13291600
83
Kysucky Peter14964228SVK12521600Sk Brezno
84
Mojzis Peter14962918SVK12331600Mk Slovensky Orol Prievidza
85
Holicky Tomas14948591SVK1187U141600Lokomotiva Trnava
86
Sevcik Ondrej14958961SVK1180U141600Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
87
Kalapoš Karol14931338SVK11631600Šk Opevnenie Banská Štiavnica
88
Mikus Marian14963337SVK12601600Topolciansky Sachovy Klub
89
Dokoupil Milan14964546SVK10001000Topolciansky Sachovy Klub
90
Karnik Martin14964210SVK10001000Individualny Clen
91
Kovacik Oliver14957515SVK1000U141000Topolciansky Sachovy Klub
92
Samborsky DenisUKR10001000