Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

4. ročník FIDE Blitz turnaje Beskydské šachové školy

Poslední aktualizace19.05.2018 14:38:14, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgFIDEpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1FMWiewióra EneaszPOL2391TJ Slavoj Český Těšín
2IMJasný StanislavCZE2371MBeskydská šachová škola z.s.
3IMVesselovsky SergueiCZE2323FS60Beskydská šachová škola z.s.
4FMRabatin JakubCZE2281FBeskydská šachová škola z.s.
5FMPiesik PiotrPOL2273FBeskydská šachová škola z.s.
6IMBureš JaroslavCZE2272MBeskydská šachová škola z.s.
7Veselý LiborCZE2272ŠK Slavoj Poruba
8Walter SzymonPOL2258U18UKS 21 Podlesie
9Surman MartinPOL2198UKS Pałac Młodzieży Katowice
10Potomák VladimírCZE2149S60ŠK Slavoj Poruba
11Židek VáclavCZE2063ŠK Slavoj Poruba
12Kudla RichardCZE2032ŠK Slavoj Poruba
13Havelka OndřejCZE2007U18Interchess z.s.
14Kozel JiříCZE2001FBeskydská šachová škola z.s.
15Vysoglad PetrCZE1992TJ Sokol Metylovice
16AIMŠtěpán PatrikCZE1991FBeskydská šachová škola z.s.
17Kuchař MatějCZE1978MU18Beskydská šachová škola z.s.
18Holeček VladimírCZE1906FS60Beskydská šachová škola z.s.
19Rechtenberg KarelCZE1850MS60Beskydská šachová škola z.s.
20Nytra OndřejCZE1493FU14Beskydská šachová škola z.s.
21Gnojek PetrCZE1783MU14Beskydská šachová škola z.s.
22Tkadleček PetrCZE1767ATJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
23Židek DanielCZE1647FU18Beskydská šachová škola z.s.
24Štefaník MarekCZE1588U16TJ Ostrava
25CMStalmach RichardCZE1555FU12Beskydská šachová škola z.s.
26Paseka MatyášCZE1547MU12Beskydská šachová škola z.s.
27Laurincová KristýnaCZE1538wFU16Beskydská šachová škola z.s.
28Lička DenisCZE1409FU12Beskydská šachová škola z.s.
29Peterek ZbyněkCZE1439TJ Ostrava
30Zmelty DavidCZE1398MBeskydská šachová škola z.s.
31Tomanec SamuelCZE1395U14SK Slavia Orlová
32Dudová PavlínaCZE1353wFU14Beskydská šachová škola z.s.
33Mrázek RomanCZE1096U12SK Slavia Orlová
34Bjolek JanCZE1276MU12Beskydská šachová škola z.s.
35Brückmann Jan GregorCZE1121U12SK Slavia Orlová
36Trojan MatyášCZE1261FU12Beskydská šachová škola z.s.
37Matusík OndřejCZE1177FU10Beskydská šachová škola z.s.
38Kotásková KláraCZE0wMU12Beskydská šachová škola z.s.
39Petřík MichalCZE0MU10Beskydská šachová škola z.s.
40Matusík PetrCZE0FU10Beskydská šachová škola z.s.
41Lichnovský JanCZE0FU10Beskydská šachová škola z.s.