Team-Pairings of all rounds

Round 1
No.TeamTeamRes.:Res.DateTimeLocation
1  Pradl  Rochade Rum3:32018/10/1216:00Tirol
2  Absam  Jenbach 22:42018/10/1216:00Tirol
3  Bregenz  Hohenems II:2018/10/1216:006922 Wolfurt
4  Wolfurt  SPG Oberland4:22018/10/1216:006922 Wolfurt
5  ASK Salzburg  Kufstein/Wörgl½:2018/10/1216:005202 Neumarkt am Wallersee
6  Ranshofen  Sparkasse Neumarkt:2018/10/1216:005202 Neumarkt am Wallersee
Round 2
No.TeamTeamRes.:Res.DateTimeLocation
1  Pradl  Absam:2018/10/1314:00Tirol
2  Rochade Rum  Jenbach 24:22018/10/1314:00Tirol
3  Wolfurt  Bregenz½:2018/10/1314:006922 Wolfurt
4  SPG Oberland  Hohenems II1:52018/10/1314:006922 Wolfurt
5  Ranshofen  ASK Salzburg2:42018/10/1314:005202 Neumarkt am Wallersee
6  Sparkasse Neumarkt  Kufstein/Wörgl:2018/10/1314:005202 Neumarkt am Wallersee
Round 3
No.TeamTeamRes.:Res.DateTimeLocation
1  Jenbach 2  Pradl4:22018/10/1410:00Tirol
2  Absam  Rochade Rum3:32018/10/1410:00Tirol
3  Hohenems II  Wolfurt2:42018/10/1410:006922 Wolfurt
4  Bregenz  SPG Oberland:2018/10/1410:006922 Wolfurt
5  Kufstein/Wörgl  Ranshofen:2018/10/1410:005202 Neumarkt am Wallersee
6  ASK Salzburg  Sparkasse Neumarkt:2018/10/1410:005202 Neumarkt am Wallersee
Round 4
No.TeamTeamRes.:Res.DateTimeLocation
1  Bregenz  Pradl:2018/12/0815:00OMICRON Electronics
2  Hohenems II  Rochade Rum2:42018/12/0815:00OMICRON Electronics
3  ASK Salzburg  Wolfurt3:32018/12/0815:00OMICRON Electronics
4  Kufstein/Wörgl  SPG Oberland:2018/12/0815:00OMICRON Electronics
5  Absam  Ranshofen:½2018/12/0815:00OMICRON Electronics
6  Jenbach 2  Sparkasse Neumarkt4:22018/12/0815:00OMICRON Electronics
Round 5
No.TeamTeamRes.:Res.DateTimeLocation
1  Rochade Rum  Bregenz:2018/12/0910:00OMICRON Electronics
2  Pradl  Hohenems II1:52018/12/0910:00OMICRON Electronics
3  SPG Oberland  ASK Salzburg:2018/12/0910:00OMICRON Electronics
4  Wolfurt  Kufstein/Wörgl:2018/12/0910:00OMICRON Electronics
5  Sparkasse Neumarkt  Absam:2018/12/0910:00OMICRON Electronics
6  Ranshofen  Jenbach 24:22018/12/0910:00OMICRON Electronics
Round 6
No.TeamTeamRes.:Res.DateTimeLocation
1  Pradl  ASK Salzburg3:32019/01/1116:00Kufstein; NMS II, Sporthalle Fischergries
2  Rochade Rum  Kufstein/Wörgl2:42019/01/1116:00Kufstein; NMS II, Sporthalle Fischergries
3  Absam  Bregenz:2019/01/1116:00Kufstein; NMS II, Sporthalle Fischergries
4  Jenbach 2  Hohenems II:2019/01/1116:00Kufstein; NMS II, Sporthalle Fischergries
5  Ranshofen  Wolfurt2:42019/01/1116:00Kufstein; NMS II, Sporthalle Fischergries
6  Sparkasse Neumarkt  SPG Oberland4:22019/01/1116:00Kufstein; NMS II, Sporthalle Fischergries
Round 7
No.TeamTeamRes.:Res.DateTimeLocation
1  Kufstein/Wörgl  Pradl:2019/01/1214:00Kufstein; NMS II, Sporthalle Fischergries
2  ASK Salzburg  Rochade Rum3:32019/01/1214:00Kufstein; NMS II, Sporthalle Fischergries
3  Hohenems II  Absam:2019/01/1214:00Kufstein; NMS II, Sporthalle Fischergries
4  Bregenz  Jenbach 2:2019/01/1214:00Kufstein; NMS II, Sporthalle Fischergries
5  SPG Oberland  Ranshofen3:32019/01/1214:00Kufstein; NMS II, Sporthalle Fischergries
6  Wolfurt  Sparkasse Neumarkt2:42019/01/1214:00Kufstein; NMS II, Sporthalle Fischergries
Round 8
No.TeamTeamRes.:Res.DateTimeLocation
1  Wolfurt  Pradl2:42019/01/1310:00Kufstein; NMS II, Sporthalle Fischergries
2  SPG Oberland  Rochade Rum:2019/01/1310:00Kufstein; NMS II, Sporthalle Fischergries
3  ASK Salzburg  Absam2:42019/01/1310:00Kufstein; NMS II, Sporthalle Fischergries
4  Kufstein/Wörgl  Jenbach 2:2019/01/1310:00Kufstein; NMS II, Sporthalle Fischergries
5  Bregenz  Ranshofen:2019/01/1310:00Kufstein; NMS II, Sporthalle Fischergries
6  Hohenems II  Sparkasse Neumarkt:2019/01/1310:00Kufstein; NMS II, Sporthalle Fischergries
Round 9
No.TeamTeamRes.:Res.DateTimeLocation
1  Rochade Rum  Wolfurt:2019/03/0816:00Hotel Servus Europa
2  Pradl  SPG Oberland:2019/03/0816:00Hotel Servus Europa
3  Jenbach 2  ASK Salzburg:2019/03/0816:00Hotel Servus Europa
4  Absam  Kufstein/Wörgl:2019/03/0816:00Hotel Servus Europa
5  Sparkasse Neumarkt  Bregenz:2019/03/0816:00Hotel Servus Europa
6  Ranshofen  Hohenems II:2019/03/0816:00Hotel Servus Europa
Round 10
No.TeamTeamRes.:Res.DateTimeLocation
1  Pradl  Ranshofen:2019/03/0914:00Hotel Servus Europa
2  Rochade Rum  Sparkasse Neumarkt:2019/03/0914:00Hotel Servus Europa
3  Absam  Wolfurt:2019/03/0914:00Hotel Servus Europa
4  Jenbach 2  SPG Oberland:2019/03/0914:00Hotel Servus Europa
5  Bregenz  ASK Salzburg:2019/03/0914:00Hotel Servus Europa
6  Hohenems II  Kufstein/Wörgl:2019/03/0914:00Hotel Servus Europa
Round 11
No.TeamTeamRes.:Res.DateTimeLocation
1  Sparkasse Neumarkt  Pradl:2019/03/1010:00Hotel Servus Europa
2  Ranshofen  Rochade Rum:2019/03/1010:00Hotel Servus Europa
3  SPG Oberland  Absam:2019/03/1010:00Hotel Servus Europa
4  Wolfurt  Jenbach 2:2019/03/1010:00Hotel Servus Europa
5  Kufstein/Wörgl  Bregenz:2019/03/1010:00Hotel Servus Europa
6  ASK Salzburg  Hohenems II:2019/03/1010:00Hotel Servus Europa