Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Compel Daniel 14346 1 - 05 Smidova Michaela 13984
23Paluska Karol 14255 1 - 05 Novak Peter 100058
31Havalda Samuel 14535 ½ - ½ Sahidi Sear 11299
45Kapolkova Greta 13884 1 - 04 Jursa Juraj 102812
543Skach Lubomir 10004 0 - 14 Rak Martin 12196
67Malaschitz Teodor 11824 ½ - ½4 Majtan Teo Jan 100037
78Sahidi Shabir 11534 1 - 04 Sun Martin 100213
810Kyselica Daniel 10894 0 - 14 Smaho Timur 100046
948Strisko Matej 10004 0 - 14 Havaldova Natalia 107911
1033Krajsa Roman 1000 1 - 0 Tonhajzer Matus 100050
1153Zalesky Daniel 1000 0 - 1 Novak Jaroslav 100056
1236Livnansky Michal 10003 0 - 13 Dohnal Filip 100016
1320Hamid Hanka Leila 10003 0 - 13 Rowley Thomas 100042
1439Nedoba Jakub 10003 0 - 13 Hronec Tadeas 100023
1538Martincak Maximilian 10003 1 - 03 Jancovic Jakub 100025
1626Joniak Lukas 10003 1 - 03 Novak Tomas 100055
1754Lepskii Kirill 10003 1 - 03 Jursova Elena 100027
1851Valentova Sophia 10003 0 - 13 Kersten Martin 100029
1914Bayer Matus 1000 0 - 1 Krasnansky Radovan 100034
2057Novak Pavol 1029 ½ - ½ Iakovlieva Sofia 100024
2145Skripecky Marek 1000 1 - 02 Grosz Henrich 100019
2235Krpelan Filip 10002 1 - 02 Dohnal Oliver 100017
2318Ferik Adam 10002 1 - 02 Vransky Maximilian 100052
2421Hargas Andrej 10002 1 - 02 Kapolkova Alzbeta 100028
2531Krajcir Alex 10002 0 - 12 Helenin Jozef 100022
2615Davidovic Marco 1000 1 - 0 Novak Michal 100040
2741Pastor Milan 1000 0 - 1 Kozub Lukas 100030
2832Krajsa Lucas 10001 1 - 01 Skripecka Alina 100044
2949Sunova Michaela 10000 0 - 11 Sobinovsky Matus 100047

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
19Sahidi Sear 1129 0 - 15 Compel Daniel 14342
26Rak Martin 12194 0 - 14 Havalda Samuel 14531
346Smaho Timur 10004 0 - 14 Paluska Karol 14253
44Smidova Michaela 13984 1 - 04 Strisko Matej 100048
558Novak Peter 10004 1 - 0 Zalesky Daniel 100053
637Majtan Teo Jan 1000 ½ - ½ Kyselica Daniel 108910
725Jancovic Jakub 10003 0 - 13 Kapolkova Greta 13885
827Jursova Elena 10003 0 - 13 Malaschitz Teodor 11827
929Kersten Martin 10003 0 - 13 Sahidi Shabir 11538
1011Havaldova Natalia 10793 1 - 03 Joniak Lukas 100026
1142Rowley Thomas 10003 0 - 13 Jursa Juraj 102812
1213Sun Martin 10023 1 - 03 Lepskii Kirill 100054
1323Hronec Tadeas 10003 0 - 13 Skach Lubomir 100043
1456Novak Jaroslav 1000 1 - 0 Bayer Matus 100014
1524Iakovlieva Sofia 1000 0 - 1 Krajsa Roman 100033
1650Tonhajzer Matus 1000 1 - 0 Skripecky Marek 100045
1716Dohnal Filip 10002 1 - 02 Krpelan Filip 100035
1819Grosz Henrich 10002 0 - 12 Livnansky Michal 100036
1952Vransky Maximilian 10002 0 - 12 Hamid Hanka Leila 100020
2022Helenin Jozef 10002 0 - 12 Martincak Maximilian 100038
2128Kapolkova Alzbeta 10002 0 - 12 Nedoba Jakub 100039
2255Novak Tomas 10002 1 - 02 Krajcir Alex 100031
2334Krasnansky Radovan 10002 ½ - ½2 Novak Pavol 102957
2430Kozub Lukas 1000 0 - 12 Valentova Sophia 100051
2540Novak Michal 1000 0 - 11 Ferik Adam 100018
2617Dohnal Oliver 10001 1 - 01 Krajsa Lucas 100032
2744Skripecka Alina 10001 0 - 11 Hargas Andrej 100021
2847Sobinovsky Matus 10001 0 - 1½ Davidovic Marco 100015
2941Pastor Milan 1000½ 1 - 00 Sunova Michaela 100049

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Havalda Samuel 14534 0 - 14 Compel Daniel 14342
23Paluska Karol 14254 0 - 1 Sahidi Sear 11299
343Skach Lubomir 10003 0 - 13 Smidova Michaela 13984
448Strisko Matej 10003 1 - 03 Kapolkova Greta 13885
554Lepskii Kirill 10003 0 - 13 Rak Martin 12196
67Malaschitz Teodor 11823 0 - 13 Smaho Timur 100046
711Havaldova Natalia 10793 0 - 13 Novak Peter 100058
810Kyselica Daniel 1089 1 - 0 Skripecky Marek 100045
953Zalesky Daniel 1000 1 - 0 Bayer Matus 100014
1037Majtan Teo Jan 1000 1 - 0 Tonhajzer Matus 100050
118Sahidi Shabir 11532 1 - 0 Novak Jaroslav 100056
1212Jursa Juraj 10282 1 - 02 Krasnansky Radovan 100034
1335Krpelan Filip 10002 0 - 12 Sun Martin 100213
1416Dohnal Filip 10002 0 - 12 Rowley Thomas 100042
1536Livnansky Michal 10002 0 - 12 Hronec Tadeas 100023
1639Nedoba Jakub 10002 0 - 12 Jancovic Jakub 100025
1726Joniak Lukas 10002 1 - 02 Vransky Maximilian 100052
1851Valentova Sophia 10002 0 - 12 Jursova Elena 100027
1955Novak Tomas 10002 0 - 12 Kersten Martin 100029
2031Krajcir Alex 1000 ½ - ½ Grosz Henrich 100019
2130Kozub Lukas 1000 0 - 1 Iakovlieva Sofia 100024
2233Krajsa Roman 1000 1 - 01 Dohnal Oliver 100017
2318Ferik Adam 10001 0 - 11 Kapolkova Alzbeta 100028
2420Hamid Hanka Leila 10001 1 - 01 Krajsa Lucas 100032
2538Martincak Maximilian 10001 1 - 01 Hargas Andrej 100021
2622Helenin Jozef 10001 1 - 01 Sobinovsky Matus 100047
2757Novak Pavol 10291 1 - 0½ Davidovic Marco 100015
2840Novak Michal 1000½ 1 - 0½ Pastor Milan 100041
2949Sunova Michaela 10000 0 - 10 Skripecka Alina 100044

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
15Kapolkova Greta 13883 0 - 13 Havalda Samuel 14531
22Compel Daniel 14343 1 - 03 Malaschitz Teodor 11827
36Rak Martin 12193 0 - 13 Paluska Karol 14253
414Bayer Matus 1000 0 - 1 Sahidi Sear 11299
54Smidova Michaela 13982 1 - 02 Valentova Sophia 100051
68Sahidi Shabir 11532 0 - 12 Lepskii Kirill 100054
742Rowley Thomas 10002 0 - 12 Havaldova Natalia 107911
843Skach Lubomir 10002 1 - 02 Jursa Juraj 102812
946Smaho Timur 10002 1 - 02 Dohnal Filip 100016
1048Strisko Matej 10002 1 - 02 Joniak Lukas 100026
1153Zalesky Daniel 10002 ½ - ½2 Majtan Teo Jan 100037
1258Novak Peter 10002 1 - 02 Nedoba Jakub 100039
1310Kyselica Daniel 1089 1 - 02 Novak Tomas 100055
1445Skripecky Marek 1000 1 - 0 Iakovlieva Sofia 100024
1550Tonhajzer Matus 1000 1 - 0 Krajcir Alex 100031
1656Novak Jaroslav 1000 1 - 0 Krajsa Roman 100033
1713Sun Martin 10021 1 - 01 Kapolkova Alzbeta 100028
1829Kersten Martin 10001 1 - 01 Ferik Adam 100018
1919Grosz Henrich 10001 ½ - ½1 Kozub Lukas 100030
2034Krasnansky Radovan 10001 1 - 01 Hamid Hanka Leila 100020
2121Hargas Andrej 10001 0 - 11 Livnansky Michal 100036
2235Krpelan Filip 10001 1 - 01 Helenin Jozef 100022
2323Hronec Tadeas 10001 1 - 01 Martincak Maximilian 100038
2425Jancovic Jakub 10001 1 - 01 Sobinovsky Matus 100047
2527Jursova Elena 10001 1 - 01 Novak Pavol 102957
2652Vransky Maximilian 10001 1 - 0½ Novak Michal 100040
2715Davidovic Marco 10000 ½ - ½0 Pastor Milan 100041
2817Dohnal Oliver 10000 1 - 00 Skripecka Alina 100044
2932Krajsa Lucas 10000 1 - 00 Sunova Michaela 100049

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Havalda Samuel 14532 1 - 02 Sahidi Shabir 11538
216Dohnal Filip 10002 0 - 12 Compel Daniel 14342
33Paluska Karol 14252 1 - 02 Strisko Matej 100048
45Kapolkova Greta 13882 1 - 02 Zalesky Daniel 100053
555Novak Tomas 10002 0 - 12 Rak Martin 12196
67Malaschitz Teodor 11822 1 - 02 Novak Peter 100058
79Sahidi Sear 1129 1 - 0 Tonhajzer Matus 100050
814Bayer Matus 1000 1 - 0 Skripecky Marek 100045
928Kapolkova Alzbeta 10001 0 - 11 Smidova Michaela 13984
1033Krajsa Roman 10001 ½ - ½1 Kyselica Daniel 108910
1111Havaldova Natalia 10791 1 - 01 Kozub Lukas 100030
1212Jursa Juraj 10281 1 - 01 Krpelan Filip 100035
1337Majtan Teo Jan 10001 1 - 01 Sun Martin 100213
1418Ferik Adam 10001 0 - 11 Nedoba Jakub 100039
1542Rowley Thomas 10001 1 - 01 Grosz Henrich 100019
1620Hamid Hanka Leila 10001 0 - 11 Skach Lubomir 100043
1746Smaho Timur 10001 1 - 01 Hargas Andrej 100021
1854Lepskii Kirill 10001 1 - 01 Hronec Tadeas 100023
1924Iakovlieva Sofia 10001 ½ - ½1 Novak Jaroslav 100056
2051Valentova Sophia 10001 1 - 01 Jancovic Jakub 100025
2157Novak Pavol 10291 0 - 11 Joniak Lukas 100026
2222Helenin Jozef 1000½ ½ - ½½ Vransky Maximilian 100052
2331Krajcir Alex 1000½ 1 - 0½ Novak Michal 100040
2436Livnansky Michal 10000 1 - 00 Davidovic Marco 100015
2538Martincak Maximilian 10000 1 - 00 Dohnal Oliver 100017
2641Pastor Milan 10000 0 - 10 Jursova Elena 100027
2744Skripecka Alina 10000 0 - 10 Kersten Martin 100029
2847Sobinovsky Matus 10000 1 - 00 Krajsa Lucas 100032
2934Krasnansky Radovan 10000 1 - 00 Sunova Michaela 100049

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
121Hargas Andrej 10001 0 - 11 Havalda Samuel 14531
22Compel Daniel 14341 1 - 01 Iakovlieva Sofia 100024
323Hronec Tadeas 10001 0 - 11 Paluska Karol 14253
426Joniak Lukas 10001 0 - 11 Kapolkova Greta 13885
56Rak Martin 12191 1 - 01 Krajsa Roman 100033
639Nedoba Jakub 10001 0 - 11 Malaschitz Teodor 11827
78Sahidi Shabir 11531 1 - 01 Skach Lubomir 100043
845Skripecky Marek 10001 ½ - ½1 Sahidi Sear 11299
948Strisko Matej 10001 1 - 01 Jursa Juraj 102812
1013Sun Martin 10021 0 - 11 Zalesky Daniel 100053
1150Tonhajzer Matus 10001 ½ - ½1 Bayer Matus 100014
1256Novak Jaroslav 10001 0 - 11 Dohnal Filip 100016
1358Novak Peter 10001 1 - 01 Ferik Adam 100018
1419Grosz Henrich 10001 0 - 11 Novak Tomas 100055
154Smidova Michaela 13980 1 - 01 Novak Pavol 102957
1610Kyselica Daniel 10890 1 - 00 Krasnansky Radovan 100034
1736Livnansky Michal 10000 0 - 10 Havaldova Natalia 107911
1815Davidovic Marco 10000 0 - 10 Krpelan Filip 100035
1917Dohnal Oliver 10000 0 - 10 Majtan Teo Jan 100037
2038Martincak Maximilian 10000 0 - 10 Hamid Hanka Leila 100020
2140Novak Michal 10000 ½ - ½0 Helenin Jozef 100022
2225Jancovic Jakub 10000 1 - 00 Pastor Milan 100041
2327Jursova Elena 10000 0 - 10 Rowley Thomas 100042
2444Skripecka Alina 10000 0 - 10 Kapolkova Alzbeta 100028
2529Kersten Martin 10000 0 - 10 Smaho Timur 100046
2630Kozub Lukas 10000 1 - 00 Sobinovsky Matus 100047
2752Vransky Maximilian 10000 ½ - ½0 Krajcir Alex 100031
2832Krajsa Lucas 10000 0 - 10 Valentova Sophia 100051
2954Lepskii Kirill 10000 1 voľno
3049Sunova Michaela 10000 0 nežrebovaný

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Havalda Samuel 14530 1 - 00 Kozub Lukas 100030
231Krajcir Alex 10000 0 - 10 Compel Daniel 14342
33Paluska Karol 14250 1 - 00 Krajsa Lucas 100032
433Krajsa Roman 10000 1 - 00 Smidova Michaela 13984
55Kapolkova Greta 13880 1 - 00 Krasnansky Radovan 100034
635Krpelan Filip 10000 0 - 10 Rak Martin 12196
77Malaschitz Teodor 11820 1 - 00 Livnansky Michal 100036
837Majtan Teo Jan 10000 0 - 10 Sahidi Shabir 11538
99Sahidi Sear 11290 1 - 00 Martincak Maximilian 100038
1039Nedoba Jakub 10000 1 - 00 Kyselica Daniel 108910
1112Jursa Juraj 10280 1 - 00 Novak Michal 100040
1241Pastor Milan 10000 0 - 10 Sun Martin 100213
1314Bayer Matus 10000 1 - 00 Rowley Thomas 100042
1443Skach Lubomir 10000 1 - 00 Davidovic Marco 100015
1516Dohnal Filip 10000 1 - 00 Skripecka Alina 100044
1645Skripecky Marek 10000 1 - 00 Dohnal Oliver 100017
1718Ferik Adam 10000 1 - 00 Smaho Timur 100046
1847Sobinovsky Matus 10000 0 - 10 Grosz Henrich 100019
1920Hamid Hanka Leila 10000 0 - 10 Strisko Matej 100048
2049Sunova Michaela 10000 0 - 10 Hargas Andrej 100021
2122Helenin Jozef 10000 0 - 10 Tonhajzer Matus 100050
2251Valentova Sophia 10000 0 - 10 Hronec Tadeas 100023
2324Iakovlieva Sofia 10000 1 - 00 Vransky Maximilian 100052
2453Zalesky Daniel 10000 1 - 00 Jancovic Jakub 100025
2526Joniak Lukas 10000 1 - 00 Lepskii Kirill 100054
2655Novak Tomas 10000 1 - 00 Jursova Elena 100027
2728Kapolkova Alzbeta 10000 0 - 10 Novak Jaroslav 100056
2857Novak Pavol 10290 1 - 00 Kersten Martin 100029
2958Novak Peter 10000 1 voľno
3011Havaldova Natalia 10790 0 nežrebovaný