Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor v rapid šachu PDŠS HD12 2018

Poslední aktualizace12.05.2018 19:29:45, Creator/Last Upload: czech republic licence 7

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
17Stoček MartinCZE14812222 ŠK Polabiny, z.s.7,50,047,050,5
21Juchelka MarekCZE16572222 ŠK Polabiny, z.s.7,00,549,553,0
33Pilař VítCZE15792222 ŠK Polabiny, z.s.7,00,546,049,5
42Třasáková AdélaCZE16112222 ŠK Polabiny, z.s.6,51,050,554,5
511Pejřimovský Tadeáš RubelCZE1388TJ CHS Chotěboř6,50,044,546,5
612Kobr MatějCZE1381ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.6,00,046,550,5
715Pešek Martin JakubCZE1292ŠO Hlinsko6,00,045,549,5
84Nesporá TaťánaCZE1520ŠK 1921 Zábřeh6,00,044,048,0
99Šulcová Tereza RadmilaCZE14362222 ŠK Polabiny, z.s.6,00,044,045,5
105Pejřimovská Viola RubyCZE1491TJ CHS Chotěboř6,00,041,545,5
116Ďuriančík MichalCZE1484ŠK Svitavy5,50,050,554,5
1210Šafář VáclavCZE1391TJ Štefanydes Polička5,00,043,047,0
1313Váňa JakubCZE13492222 ŠK Polabiny, z.s.5,00,043,046,5
1414Sedlák JakubCZE1304TJ Lanškroun5,00,041,043,5
1521Voborník JiříCZE11582222 ŠK Polabiny, z.s.5,00,040,543,5
1617Málek FilipCZE1236TJ Lanškroun5,00,040,541,0
1716Tyč JakubCZE1270ŠS Železné hory5,00,038,541,0
1822Sysrová EliškaCZE1156TJ Spartak OEZ Letohrad5,00,038,041,5
1935Kalousová EvaCZE1000TJ Lanškroun5,00,030,532,5
208Roub RadekCZE1478ŠS Železné hory4,50,041,544,5
2119Brázda ZdeněkCZE1219ŠK Svitavy4,00,040,543,5
2220Tran Tuan AnhCZE1161ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.4,00,039,042,0
2324Přibyl AdamCZE1119TJ Lanškroun4,00,038,039,5
2418Šmajzrová DominikaCZE1225ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.4,00,036,540,0
2527Včela MartinCZE1084TJ CHS Chotěboř4,00,034,535,0
2626Fajgl PatrikCZE1100ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald4,00,034,035,5
2737Spančok AlešCZE1000ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald4,00,033,536,0
2828Nastoupil AdamCZE1077TJ Lokomotiva Česká Třebová4,00,033,034,5
2940Vystavěl BenjaminCZE1000TJ Slovan Moravská Třebová4,00,031,532,0
3034Holík JosefCZE1000TJ Slovan Moravská Třebová4,00,030,532,5
3125Bureš DanielCZE1100ŠS Železné hory3,50,037,541,5
3223Zucha JonášCZE1152SK Žamberk3,50,036,038,5
3329Beil FlorianCZE1065TJ Slovan Moravská Třebová3,50,033,534,0
3430Schmidt JakubCZE1039ŠO Hlinsko3,00,031,033,5
3531Adamec MatějCZE1000TJ Sokol Nekoř3,00,027,027,5
3639Vaščík MatějCZE1000ŠK Svitavy2,50,528,529,0
3732Čonka PavelCZE1000TJ Sokol Nekoř2,50,525,025,5
3836Pernica JakubCZE1000ŠK Svitavy2,00,033,033,5
3933Dušek VojtěchCZE1000TJ Sokol Nekoř1,50,029,530,0
4038Šlechtová KristýnaCZE1000TJ Spartak OEZ Letohrad0,50,026,528,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)