Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

V4 Youth camp Liptov 2018 U11 tournament

Last update 26.06.2018 11:29:30, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Starting rank

No. NameFideIDFEDRtgIRtgNsexTypClub/City
1
Skreko Igor14959704SVK1554011Sk Komplet Modranka
2
Dmitriev Timofey54167469RUS1542011Boris Spasskij Chess Club St.Peterb
3
Vilimek Vit23718218CZE1448145411Sk Line
4
Bar Klaudia21836337POL14360w11Krakowski klub Szachistow
5
Horvathova Hana14951959SVK13950w09Sk Slovan Bratislava
6
Janous Marek23709650CZE1394148511Sk 64 Plzen
7
Koska Jiri73620874SVK1332011Sk Bls Bardejov
8
Durovka Marek14959542SVK1319009Sk Junior Cvc Banska Bystrica
9
Mineev Sergey I.34200720RUS1318011Boris Spasskij Chess Club St.Peterb
10
Fuskova Pavla14959550SVK13070w11Nitriansky Sachovy Klub Nitra
11
Jurky Marian73615030SVK1293011Tj Tatran Zakamenne
12
Kubin Tomas Daniel23708930CZE1267145411Sokol Postoupky
13
Hrbek Jachym23709138CZE1250122209Sachy Stepan
14
Orgon Jakub73616427SVK1225011RSA Povazie
15
Karapetsas Athanasios73617083SVK1209011Sk Trencin
16
WCMNovomeska Karin14952300SVK11920w09Sk Stefanov
17
Strapec Lukas14959712SVK1191009Sk Junior Cvc Banska Bystrica
18
Haasova Timea14960109SVK11750w09Sk Rajec
19
Mrmusova Magdalena14955113SVK11630w11Tj Slavia Caissa Cadca
20
Sitar Andrej14956594SVK1157011Nitriansky Sachovy Klub Nitra
21
Lerner Uliana24272809RUS11460w11Boris Spasskij Chess Club St.Peterb
22
Wolak Maciej21835594POL1142011Krakowski klub Szachistow
23
Vavrinkova Marie392154CZE11321151w11Sk Lokomotiva Brno, Z.S.
24
Durana Jonas73619663SVK1129009Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle
25
Janouskova Adela23709804CZE11241524w11Sk Line
26
Juracak David23708972CZE1106111811Interchess Z.S.
27
Volanek Maros73616400SVK1105011RSA Povazie
28
Zemek Antonin23703474CZE1100107309Interchess Z.S.
29
Hrbkova Johana23709146CZE10701246w11Sachy Stepan
30
Ocko Nikolas23714808CZE1058117209Interchess Z.S.
31
Goc Matus14955695SVK1030011Liptovska sachova skola
32
Gollner Martin14959569SVK1011009Liptovska Sachova Skola
33
Stribna Julie23723165CZE10041098w11Sk Tj Dolni Benesov
34
Vana Jan23726016CZE0128409Sk Tachov
35
Novotny Petr23718609CZE0120209Oddil Sachu Sk Prostejov
36
Janouskova Eliska23715553CZE01100w07Sk Line
37
Sebokova Laura14959674SVK01060w09Nitriansky Sachovy Klub Nitra
38
Pravec Martin23717394CZE0104911Interchess Z.S.
39
Filipova Vanesa23707542CZE01025w11Interchess Z.S.
40
Banas Samuel14952637SVK0100109Sk Modra
41
Burda Simon23726148CZE0100009Interchess Z.S.
42
Dudonova Veronika73618632SVK01000w11RSA Povazie
43
Gribovskii Mikhail34220151RUS0100011Boris Spasskij Chess Club St.Peterb
44
Grigar Sebastian Theo23716177CZE0100009Sachy Stepan
45
Hlavac Petr23726156CZE0100007Interchess Z.S.
46
Kossuth Lukas14960230SVK0100011Liptovska Sachova Skola
47
Kovacik Jergus14964554SVK0100011Liptovska Sachova Skola
48
Libich Oliver14960443SVK0100011Sk Komplet Modranka
49
Libichova Romana Enya14964040SVK01000w09Sk Komplet Modranka
50
Soucek Krystof23725753CZE0100009Sachy Stepan
51
Yeats Alfred23724137CZE0100009Sachy Stepan
52
Ziebura Stanislaw21031290POL0100007UKS Pionier Jastrzebie Zdroj