Нота: Како би смањили рад сервера дневним уносом свих линкова на претраживача попут Гоогле-а, Иахоо-а и Цо-а, сви линкови за турнире старије од две недеље (време завршетка турнира) приказати ће се након клика на следећу тастер:


покажи податке о турниру
 

Zonska liga - SREM

Последња измена17.06.2018 15:04:48, Creator/Last Upload: sahovski savez vojvodine

Парови екипа за сва кола

1. Коло на 2018/05/13 код 10,00
БрЕкипаЕкипаРез.:Рез.
1  LSK Lacarak  Banostor:
2  Podunavac Belegis  Donji Srem Pecinci:
3  Banovci Dunav  Platicevo:
4  Brile Ruma  Sloga Indjija 2:
5  Sloven Ruma 3  Sremac Cerevic4:2
2. Коло на 2018/05/20 код 10,00
БрЕкипаЕкипаРез.:Рез.
1  Banostor  Sremac Cerevic3:3
2  Sloga Indjija 2  Sloven Ruma 35:1
3  Platicevo  Brile Ruma3:3
4  Donji Srem Pecinci  Banovci Dunav:
5  LSK Lacarak  Podunavac Belegis4:2
3. Коло на 2018/05/27 код 10,00
БрЕкипаЕкипаРез.:Рез.
1  Podunavac Belegis  Banostor3:3
2  Banovci Dunav  LSK Lacarak:
3  Brile Ruma  Donji Srem Pecinci:½
4  Sloven Ruma 3  Platicevo:
5  Sremac Cerevic  Sloga Indjija 23:3
4. Коло на 2018/06/03 код 10,00
БрЕкипаЕкипаРез.:Рез.
1  Banostor  Sloga Indjija 2:
2  Platicevo  Sremac Cerevic:
3  Donji Srem Pecinci  Sloven Ruma 30:6
4  LSK Lacarak  Brile Ruma4:2
5  Podunavac Belegis  Banovci Dunav:
5. Коло на 2018/06/10 код 10,00
БрЕкипаЕкипаРез.:Рез.
1  Banovci Dunav  Banostor3:3
2  Brile Ruma  Podunavac Belegis:
3  Sloven Ruma 3  LSK Lacarak:
4  Sremac Cerevic  Donji Srem Pecinci3:3
5  Sloga Indjija 2  Platicevo5:1
6. Коло на 2018/09/02 код 10,00
БрЕкипаЕкипаРез.:Рез.
1  Banostor  Platicevo:
2  Donji Srem Pecinci  Sloga Indjija 2:
3  LSK Lacarak  Sremac Cerevic:
4  Podunavac Belegis  Sloven Ruma 3:
5  Banovci Dunav  Brile Ruma:
7. Коло на 2018/09/09 код 10,00
БрЕкипаЕкипаРез.:Рез.
1  Brile Ruma  Banostor:
2  Sloven Ruma 3  Banovci Dunav:
3  Sremac Cerevic  Podunavac Belegis:
4  Sloga Indjija 2  LSK Lacarak:
5  Platicevo  Donji Srem Pecinci:
8. Коло на 2018/09/16 код 10,00
БрЕкипаЕкипаРез.:Рез.
1  Banostor  Donji Srem Pecinci:
2  LSK Lacarak  Platicevo:
3  Podunavac Belegis  Sloga Indjija 2:
4  Banovci Dunav  Sremac Cerevic:
5  Brile Ruma  Sloven Ruma 3:
9. Коло на 2018/09/23 код 10,00
БрЕкипаЕкипаРез.:Рез.
1  Sloven Ruma 3  Banostor:
2  Sremac Cerevic  Brile Ruma:
3  Sloga Indjija 2  Banovci Dunav:
4  Platicevo  Podunavac Belegis:
5  Donji Srem Pecinci  LSK Lacarak: