Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Strážský rapid 2018 24. ročník

Poslední aktualizace20.05.2018 18:32:17, Creator/Last Upload: czech republic licence 54

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Mudra Pavel330469CZE2231Sokol Bakov nad Jizerou
2Finěk Václav23718293CZE2186TJ Desko Liberec
3FMLiška Jiří350206CZE21801. Novoborský ŠK
4Vltavský Vladimír309958CZE2135ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
5Burda Roman313114CZE2101TJ Neratovice
6Boreš Roman303194CZE2093SK Děčín
7Noack Christian4665350GER2072SpVgg Ebersbach
8Sýkora Ondřej308986CZE2070ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
9Hulín Petr335533CZE2047Sokol Bakov nad Jizerou
10Joukl Zdeněk304247CZE2044TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou
11Sýkora Marek365491CZE2035TJ Desko Liberec
12Špírek Adam310832CZE20251. Novoborský ŠK
13Gombala Marek376604CZE2020ŠK SLAVIA Liberec, z.s.
14Lochman Václav302503CZE2000Šachklub města Dobrovice, z.s.
15Průdek Jiří327310CZE1993TJ Krásná Lípa
16Kostlán Jan326763CZE1975TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou
17Janouš Petr389846CZE1964ŠK SLAVIA Liberec, z.s.
18Honců Miroslav356891CZE1945ŠK Česká Lípa
19Bürgermeister Michal323608CZE1901Šachy Povrly
20Fuchs Oliver4681436GER1879SC 1994 Oberland
21Žváček Antonín397873CZE1877SK Kbely
22Ščerba Jiří323519CZE1871ŠK Stráž pod Ralskem
23Řičánek Miloslav313750CZE1867ŠK Stráž pod Ralskem
24Šlechta Jan303186CZE1847ŠK SLAVIA Liberec, z.s.
25Plháček Václav337900CZE1822TJ Hostivice
26Czarniecka Aleksandra1194933POL1767Polsko
27Purkyt Jaroslav338036CZE1737SK Děčín
28Szkoludek Sebastian12984485GER1731SC 1994 Oberland
29Blaháček Evžen308951CZE1726TJ Lokomotiva Liberec
30Liška Jiří368709CZE17221. Novoborský ŠK
31Reiter Petr333719CZE1705ŠK Stráž pod Ralskem
32Jína Luboš310697CZE1665ŠK SLAVIA Liberec, z.s.
33Mach Michal361038CZE1652ŠK Spartak Ústí nad Labem
34Podzimek Adam376299CZE1638TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
35Římovský Pavel392430CZE1610TJ Lokomotiva Liberec
36Buřita Dobroslav23709979CZE1594ŠK Frýdlant, z.s.
37Čapek Vladimír300802CZE1553ŠK Stráž pod Ralskem
38Babický František300691CZE1525TJ Lokomotiva Liberec
39Gorej Vojtěch23714573CZE1523SK Děčín
40Sivák Lukáš398020CZE1523TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
41Müller David23717718CZE1518TJ Desko Liberec
42Křenčil Vladimír393967CZE1474ŠK Stráž pod Ralskem
43Hanuš Jan300926CZE1453TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou
44Švadlenka Dominik23716258CZE1409TJ Kobylisy
45Maronczak JiříCZE1356Sokol Mladá Boleslav
46Švadlenka Michal23717068CZE1317TJ Kobylisy
Advertisement