Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Přebor Brna v bleskovém šachu Jednotlivců

Poslední aktualizace05.05.2018 14:26:42, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 15 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
16Kredl KarelCZE2139Moravská Slavia Brno11,01,0116,5135,0
22FMVrána FrantišekCZE2193ŠK Staré Město11,00,0117,0133,5
37Slepov KyrylCZE2121VSK Universita Brno10,51,5118,5137,0
41IMVyskočil NeklanCZE2309ŠK Duras BVK10,51,0118,5137,0
53Bednář JakubCZE2174Jezdci Jundrov10,50,5116,5135,0
69Přibyl RenéCZE2021ŠK Bystrc Oilers10,00,0117,0132,0
712Messerschmidt StanislavCZE1929OREL Ořechov9,50,0117,0134,0
85Skácelík PetrCZE2167Moravská Slavia Brno9,00,0119,0137,0
94WIMNovosadová KristýnaCZE2168Beskydská šachová škola z.s.9,00,0115,0133,5
1010Šípek MichalCZE1975Jezdci Jundrov9,00,0110,0127,5
118Donnert MilanCZE2052ŠK Duras BVK8,50,0118,5137,0
1213Khadash KamilCZE1899ŠK Lokomotiva Brno, z.s.8,50,0111,0125,0
1324Khadash SamuelCZE1641ŠK Lokomotiva Brno, z.s.8,00,0114,0126,0
1425Zámečník OndřejCZE1638ŠK Lokomotiva Brno, z.s.8,00,0102,5116,0
1517Kolek JosefCZE1830TJ Slovan Ivančice8,00,094,0108,0
1627Blata FrantišekCZE1526Jezdci Jundrov8,00,091,0102,0
1722Bečvář PavelCZE1706ŠO Praga Praha8,00,086,097,0
1816Kalod MichalCZE1860ŠK Bystrc Oilers8,00,084,093,0
1923Macek OldřichCZE1690T.J. Sokol Šumperk8,00,079,590,5
2011Vránová ZdeňkaCZE1940ŠK Staré Město7,50,0116,0130,0
2133Choporov DmytroUKR0nereg.7,50,0102,0113,5
2234Vrškový RastislavSVK0nereg.7,50,0101,0111,5
2321Menčík PavelCZE1729ŠK Duras BVK7,50,099,0112,5
2418Effenberger AdamCZE1785ŠK Vinary7,50,091,5102,5
2520Skalník JosefCZE1753TJ Slovan Ivančice7,50,084,094,5
2615Kopkan PavelCZE1874ŠK Bystrc Oilers7,50,082,593,5
2714Eichler BřetislavCZE1897Moravská Slavia Brno7,00,093,0102,0
2829Němec JakubCZE1409Fatra Slavia Napajedla6,00,078,087,5
2919Kacálek TomášCZE1760ŠK Bystrc Oilers5,50,078,089,0
3026Marša AlexandrCZE1582ŠK Lokomotiva Brno, z.s.4,00,081,591,5
3128Brda VlastimilCZE1437Slavia Boskovice3,01,081,589,5
3230Wagner OtoCZE1322nereg.3,00,081,590,0
3331Horák HanušCZE1000ŠK Lokomotiva Brno, z.s.1,00,082,090,0
3432Khadash JamalCZE1000nereg.0,00,082,591,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)