XLI Open Internacional de Barberà del Vallès "B"

Διοργανωτής(-ές)Club d'Escacs Barberà
ΟμοσπονδίαCatalonia ( CAT )
Διευθυντής ΑγώνωνJuan Miranda Martínez
Επικεφαλής ΔιαιτητήςIA Miguel Ramos Vizuete (22232656)
ΔιαιτητήςFA Jordi Morcillo Ferran (2258196), AC Laura Martín Pérez (22244735)
Bedenkzeit90/30
Χώρος ΑγώνωνC/ Torre d’en Gorgs, nº 40, Barberà del Vallès (Barcelona)
Υπολογισμός ΈλοΕθνικό Έλο, Διεθνές Έλο
Ημερομηνία2018/07/04 ως 2018/07/12
Μέσος Όρος Έλο1796
Πρόγραμμα ΚληρώσεωνSwiss-Manager από τον Heinz HerzogΑρχείο τουρνουά Swiss-Manager

Τελευταία ενημέρωση12.07.2018 20:59:37, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: miquel ramos vizueque

Επιλογή τουρνουάGrup A, Grup B, Grup C, Blitz
Επιλογή παραμέτρων χωρίς στοιχεία τουρνουά, χωρίς σημαίες , Σύνδεση με το ημερολόγιο τουρνουά
ΛίστεςΑρχική Κατάταξη, Αλφαβητική Κατάσταση παικτών, Στατιστικά Ομοσπονδιών, Παρτίδων και Τίτλων, Alphabetical list all groups, Χρονοδιάγραμμα
Πίνακας Τελικής Κατάταξης μετά από 9 Γύρους, Πίνακας Αρχικής Κατάταξης
Ατομικά ζευγάριαΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7, Γύ.8, Γύ.9/9 , χωρίς αντίπαλο
Κατάταξη μετά απόΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7, Γύ.8, Γύ.9
Excel και ΕκτύπωσηΕκτύπωση λίστας, Εξαγωγή στο Excel (.xls), Εξαγωγή στο Excel (.xlsx), Εξαγωγή σε αρχείο PDF

Αρχική Κατάταξη

Α/Α ΌνομαΧΩΡΔΕλοΕΕλοφύλοΤυπ.Ομ.Σύλλογος
1
Segarra Calderer AlbertCAT209520812242Lira Vendrellenca
2
Vigo Allepuz DavidCAT206720752227Catalunya
3
Bohigas Santasusagna LluisCAT20492049S602189Catalonia
4
De La Plaza Gras JordiCAT20212024S602183Sant Cugat
5
Mas Recorda PereCAT20201980S602166Aragonès
6
MKFabre Massana MiquelCAT20012014S602177Moià Moianès
7
Fernandez Martin JavierCAT197120072116Balsareny-Sallent
8
Planella Sanchez JordiCAT19451980D2119Esplugues
9
Ramos Alvarez MaximoCAT19391889D2111La Lira
10
Centelles Vives AleixCAT19311932D2128Vall del Tenes
11
Pou Salles RamonCAT19061966S60-2055Taradell-Centelles
12
Palacios Pena GerardoCAT19051891D2080Tres Peons
13
Ferre Campos JosepCAT19021900S60-2094Badalona
14
AGMShahid Ahmed S.K.IND18760D
15
Boubakha MohamedCAT18741902D2025Santa Eugènia
16
Valarezzo Ricard PedroCAT18661867S60-2029Castelldefels
17
Costa Trave JaumeCAT18621946S60-2074Granollers-Canovelles
18
Melero Sanchez PereCAT18501865D2039Terrassa
19
Tejedor Cros AndreuCAT18451900S60-1992Martorell
20
Torralba Brosa MarcCAT18341841D2033Badia
21
Pla Carulla JoaquimCAT18331796D2056Olesa M.
22
Turon Mora JoanCAT18311848S60-2041Vall del Tenes
23
Ten Gomez SergiCAT18311827D2056Calella
24
Ritter Aguilar JordiCAT18301830S60-2041Agustí
25
Martinez Arca ManuelCAT18201829D2003Badia
26
Julia Yebra DavidCAT18081798D2008Torreblanca
27
Dartmann Aubanell CatrionaCAT18081743wU16-1985Peona i Peó
28
Serra Vilaro AgustinCAT17801777S60-1967Comtal
29
Bes Alvarez AlexCAT17651926U16-2010Foment Martinenc
30
Ishaan BansalIND17590E
31
Borges De Clasca PolCAT17561729E1932Cerdanyola V.
32
Sanmarti Falguera RicardCAT17481774E1995Terrassa
33
Esteban Lupianez Jose MiguelCAT17351716S60-1950Sant Martí
34
Cabrera Marmol ManuelCAT17141815S60-1905Badalona
35
WCMGorti AtmikaUSA17120wU16-
36
Lopez Oliva VictorCAT16541640U16-1898Badia
37
Pecorelli Angelo MarioCAT16531685S60-1748Escola d'Escacs de Bcn
38
Bhuta HridayIND16500U16-
39
Rousseau ChristillaBEL16490wE
40
Saxena AnshulIND16470E
41
Blesa Puig PauCAT16431645E1887Cerdanyola V.
42
Ruiz Lupon NeriCAT16351597wU16-1926Cerdanyola V.
43
Aagam Aditya EIND15790U16-
44
Garcia Gallardo VictorCAT15561585U16-1882Terrassa
45
Raghav BansalIND15410U16-
46
Salmeron Buendia CeliaESP15291533wEMislata
47
Caglar Ata ArdaTUR12030U16-