Этап Детского Кубка России "Лето в Этюде" (Ю15, классика, 5-15 августа 2018г.) ШШ "Этюд", г. Москва, ул. Римского-Корсакова, д.10, etud-otradnoe.ru

OrganizátorРоссийская Шахматная Федерация, ШФМ и Шахматная школа "Этюд"
FederaceRusko ( RUS )
Ředitel turnajeмм Захаров Александр Сергеевич (ID 4120132 Zakharov, Alexander S.)
Hlavní rozhodčíИзраэльянц Карен Рубенович (ID 4156927)
RozhodčíOrlinkov Maxim L., Arbiter, 4121422, О.В. Иванов, Б.Н. Сосин, Д.И. Селиванов, А.В. Курноскина, К.Б. Свистунов, Е.В. Яковлев, И.В. Брежнев, Н. Огар, В. Талызин
Bedenkzeit90 минут + 30 секунд (за ход) на партию
MístoМосква, метро Отрадное, ул. Римского-Корсакова, д. 10
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2018/08/06 Datum do 2018/08/14
Ø ELO turnaje1420
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace21.07.2018 22:20:55, Creator/Last Upload: etud-otradnoe.ru

Výběr turnajeB9, G9, B11, G11, B13, G13, B15, G15, Rapid-A, Rapid-B, Blitz-A, Blitz-B, ForArbiters, Muzei-Chess07-08-2018, Muzei-Chess09-08-2018--17-30, Muzei-Chess09-08-2018--15-00
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
FotogalerieZobrazit Fotogalerii
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgFIDERtgNSkup.Klub/Místo
1Неклюдов Тарас Вячеславович44137842RUS18941866Московская область
2Шатунов Леонид Максимович34175633RUS18501790Московская область
3Князев Артём Васильевич54110572RUS17121751Москва
4Торопов Лев Александрович54152135RUS14811643Калининградская область
5Денисов Михаил54117780RUS14351638Москва
6Теймурханлы Теймур34337482RUS15341615Москва
7Щербаков Егор54138159RUS14061543Московская область
8Горобец Роман44130317RUS13121490ОплМосква
9Голицын Георгий34279113RUS13611454Москва
10Щипицин Михаил Игоревич54170346RUS13201452Москва
11Баринов Константин24254991RUS10701432ОплМосква
12Муртазин Руслан34229779RUS12331315Ханты-Мансийский автономный округ —
13Прищепов Валерий34276777RUS11491314Московская область
14Скоркин Даниил54185769RUS12421298ОплМосковская область
15Попков Антон34277528RUS01200Москва
16Родников Алексей34272054RUS01179Москва
17Литвиненко СергейRUS01000Москва
18Борисов ГеоргийRUS00Волгоградская область
19Шестаков ИльяRUS00Москва