Этап Детского Кубка России "Лето в Этюде" (Д9, классика, 5-15 августа 2018г.) ШШ "Этюд", г. Москва, ул. Римского-Корсакова, д.10, vk.com/etudotradnoe

OrganizátorРоссийская Шахматная Федерация, ШФМ и Шахматная школа "Этюд"
FederaceRusko ( RUS )
Ředitel turnajeмм Захаров Александр Сергеевич (ID 4120132 Zakharov, Alexander S.)
Hlavní rozhodčíИзраэльянц Карен Рубенович (ID 4156927)
RozhodčíOrlinkov Maxim L., Arbiter, 4121422, О.В. Иванов, Б.Н. Сосин, Д.И. Селиванов, А.В. Курноскина, К.Б. Свистунов, Е.В. Яковлев, И.В. Брежнев, Н. Огар, В. Талызин
Bedenkzeit60 минут + 30 секунд (за ход) на партию
MístoМосква, метро Отрадное, ул. Римского-Корсакова, д. 10
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2018/08/06 Datum do 2018/08/14
Ø ELO turnaje1209
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace14.08.2018 13:21:06, Creator/Last Upload: etud-otradnoe.ru

Výběr turnajeB9, G9, B11, G11, B13, G13, B15, G15, Rapid-A, Rapid-B, Blitz-A, Blitz-B, ForArbiters, Muzei-Chess07-08-2018, Muzei-Chess09-08-2018--17-30, Muzei-Chess09-08-2018--15-00, Ostankino-Muzei, Ostankino-Seans, ShowUznaemEtud, Etud-party
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
FotogalerieZobrazit Fotogalerii
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgFIDERtgNSkup.Klub/Místo
1Анисимова Анна Николаевна24278297RUS12241465ОплРеспублика Коми
2Никитина Тала24272230RUS12231434ОплМосква
3Гафарова Аделаида24245275RUS01337ОплВолгоградская область
4Торкунова Маргарита Сергеевна24278645RUS11631322ОплМосква
5Фурсова Диана Денисовна34369015RUS01320ОплСаратовская область
6Мотеюнайте Дана Ионасовна34272526RUS01262ОплМосква
7Павлушова Ирина Артемовна34237437RUS01230ОплМосковская область
8Редина Екатерина Дмитриевна34359036RUS01217ОплМосква
9Вороная Ева34254978RUS01213ОплМосква
10Герасимова Мария34332049RUS01204ОплМосква
11Кузьмина Виктория Юрьевна34283242RUS01171ОплМосковская область
12Канзафарова Арина34370463RUS01165ОплМосква
13Шатунова Маргарита Максимовна54187486RUS01133ОплМосковская область
14Артемова Варвара Сергеевна34375074RUS01119ОплМосковская область
15Самсонова Алена34340513RUS01076ОплМосква
16Мресова Стефанида34340530RUS01054ОплМосква
17Бахчинян Мария34359745RUS01035ОплМосква
18Фадеева Милана Алексеевна34272666RUS01000ОплМосковская область