Этап Детского Кубка России "Лето в Этюде" (М9, классика, 5-15 августа 2018г.) ШШ "Этюд", г. Москва, ул. Римского-Корсакова, д.10 (+7 499 903-68-21)

OrganizátorРоссийская Шахматная Федерация, ШФМ и Шахматная школа "Этюд"
FederaceRusko ( RUS )
Ředitel turnajeмм Захаров Александр Сергеевич (ID 4120132 Zakharov, Alexander S.)
Hlavní rozhodčíИзраэльянц Карен Рубенович (ID 4156927)
RozhodčíOrlinkov Maxim L., Arbiter, 4121422, О.В. Иванов, Б.Н. Сосин, Д.И. Селиванов, А.В. Курноскина, К.Б. Свистунов, Е.В. Яковлев, И.В. Брежнев, Н. Огар, В. Талызин
Bedenkzeit60 минут + 30 секунд (за ход) на партию
MístoМосква, метро Отрадное, ул. Римского-Корсакова, д. 10
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2018/08/06 Datum do 2018/08/14
Ø ELO turnaje1225
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace14.08.2018 13:19:29, Creator/Last Upload: etud-otradnoe.ru

Výběr turnajeB9, G9, B11, G11, B13, G13, B15, G15, Rapid-A, Rapid-B, Blitz-A, Blitz-B, ForArbiters, Muzei-Chess07-08-2018, Muzei-Chess09-08-2018--17-30, Muzei-Chess09-08-2018--15-00, Ostankino-Muzei, Ostankino-Seans, ShowUznaemEtud, Etud-party
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
FotogalerieZobrazit Fotogalerii
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Info o hráči

JménoБелинский Никита
Startovní číslo5
Elo národní1473
ELO mezinárodní1108
Výkon1357
FIDE rtg +/--24,4
Body6,5
Pořadí4
FederaceRUS
Klub/MěstoРязанская область
Ident-číslo95302
Fide-ID34274898
Rok narození 2011

 

KoloŠach.St.č.JménoRtgFIDERtgNFEDKlub/MístoBodyVýsl.
1528Закондраев Павел01158RUSМосква4,0w 1
2318Толстых Виктор01284RUSМосква6,0s 0
3825Погосян Аркадий01186RUSМосковская область4,0w 1
4411Максимкин Игорь10491369RUSМосковская область6,0s 0
51027Сильченко Матвей Александрович01164RUSМосква4,5w 1
6722Гидаспов Александр01240RUSМосква5,0s 1
7520Задорожный Егор01259RUSМосква5,0w 1
836Наумов Петр10851464RUSПензенская область6,0w ½
9417Бабочкин Андрей Александрович01297RUSКраснодарский край5,5s 1