Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 11:51:20
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
GEO B-10 Ch 2018
Son yeniləmə13.05.2018 13:22:43, Müəllif/Son yükləmə: Georgian chess federation
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
Klub/Şəhər
1
Shamatava Nikolozi
13619950
GEO
1675
M. Bokuchava / Zugdidi
2
Nemsadze Daviti
13619250
GEO
1587
N. Managadze / Kutaisi
3
Kiziria Kakhaber
13619977
GEO
1528
D. Kodua / Poti
4
Kiladze Luka
13623389
GEO
1500
D. Zarkua / Tbilisi
5
Lomtadze Davit
13620428
GEO
1398
M. Tsereteli / Tbilisi
6
Giorgadze Giorgi
13621831
GEO
1359
M. Esadze / Kutaisi
7
Sesikashvili Otar
13620681
GEO
1327
G. Tqeshelashvili / Kutaisi
8
Gogolashvili Giorgi
13619152
GEO
1259
G. Khomeriki / Tbilisi
9
Kotolashvili Davit
13620509
GEO
1258
D. Maghalashvili / Gori
10
Garuchava Alexandre
13620770
GEO
1234
G. Chachua / Poti
11
Chanturia Giorgi
13620460
GEO
1229
Z. Liponava / Senaki
12
Tushishvili Tamaz
13624997
GEO
1216
T. Khmiadashvili / Tbilisi
13
Mekoshvili Mate
13623044
GEO
1212
M. Tsereteli / Tbilisi
14
Bekauri Giorgi
13621491
GEO
1201
G. Khomeriki / Tbilisi
15
Sepishvili Saba
13621033
GEO
1200
G. Bibilashvili / Rustavi
16
Bechvaia Grigol
13620762
GEO
1177
G. Toria / Zugdidi
17
Elikashvili Andria
13616951
GEO
1172
D. Zarkua / Tbilisi
18
Kvaratskhelia Giorgi
13620851
GEO
1101
D. Kodua / Poti
19
Tsenteradze Dimitri
13620967
GEO
1093
D. Zarkua / Tbilisi
20
Gogiashvili Giorgi
13620584
GEO
1085
V. Basiladze / Batumi
21
Mskhaladze Alexandre
13617001
GEO
1040
V. Basiladze / Batumi
22
Antelava Dimitri
13625330
GEO
0
G. Toria / Zugdidi
23
Arudashvili Nika
13619446
GEO
0
M. Machitidze / Tbilisi
24
Bachaliashvili Saba
GEO
0
R. Lomidze / Rustavi
25
Charakashvili Giorgi
GEO
0
D. Gurgenidze / Tbilisi
26
Chibirashvili Giorgi
GEO
0
O. Dolidze / Gori
27
Chighladze Nikoloz
GEO
0
O. Dolidze / Gori
28
Chilachava Andro
13623907
GEO
0
N. Otiashvili / Tbilisi
29
Chokheli Giorgi
13618423
GEO
0
K. Panashvili / Rustavi
30
Chubinidze Saba
13623915
GEO
0
N. Otiashvili / Tbilisi
31
Darsalia Ilia
GEO
0
N. Otiashvili / Tbilisi
32
Duchidze Saba
GEO
0
I. Kvlividze / Sagarejo
33
Gagua Nikoloz
GEO
0
M. Lomineishvili / Tbilisi
34
Jojua Andria
13623923
GEO
0
N. Otiashvili / Tbilisi
35
Kakhidze Givi
13621939
GEO
0
I. Dolidze / Tqibuli
36
Kemularia Nika
GEO
0
G. Toria / Zugdidi
37
Kukhalashvili Amiran
13621998
GEO
0
L. Khurtsilava / Khoni
38
Lomtadze Nikoloz
GEO
0
M. Lolishvili / Tbilisi
39
Makatsaria Sandro
GEO
0
D. Kvaratskhelia / Zugdidi
40
Makharadze Luka J
13624148
GEO
0
J. Makharadze / Batumi
41
Orbeladze Giorgi
GEO
0
E. Pkhakadze / Tbilisi
42
Sichinava Jumber
13623079
GEO
0
G. Chachua / Poti
43
Sukhiashvili Davit
13623095
GEO
0
G. Bibilashvili / Rustavi
44
Surov Alexandre
GEO
0
D. Gurgenidze / Tbilisi
45
Tepnadze Alexandre
13620720
GEO
0
D. Gurgenidze / Tbilisi
46
Toidze Tengiz
GEO
0
N. Tsitaishvili / Ozurgeti
47
Makharadze Luka G
GEO
0
N. Tsitaishvili / Ozurgeti
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri