Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovstvi Ceske republiky druzstev mladsich zaku v rapidsachu

Poslední aktualizace13.06.2010 11:53:46, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  5. DDM Most "A" (Rtg prům.:1383, PH 1: 16 / PH 2: 148)
Šach.JménoRtgFED123456789BodyPartie
1Vykouk Jan1627CZE10000½0½13,09
2Hanzlík Tomáš1482CZE½1½1½1½0½5,59
3Štich Jan1431CZE00110½0½14,09
4Benešová Martina1405CZE11½1011016,59
5Ho Tuan Anh1250CZE1110011½½6,09
6Škuthan Radek1100CZE1011010004,09

Info o hráči

Vykouk Jan 1627 CZE Rp:1598
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
149Kovařík Matyáš1473CZE4,5w 11
2186Petr Jan1934CZE6,5s 01
3151Pajerský Michal1556CZE5,5s 01
4132Marek Matyáš1724CZE6,5w 01
5106Půlpán Jakub1918CZE4,5w 01
690Kubošová Hana1553CZE6,5s ½1
71Blahynka Martin1918CZE7,5s 01
8170Pecháč Jerguš1914CZE3,5w ½1
956Jandl Vojtěch1514CZE2,5s 11
Hanzlík Tomáš 1482 CZE Rp:1722
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
150Vozák Tomáš1331CZE4,0s ½2
2187Abelyan Murad1652CZE2,0w 12
3152Liška Jiří1503CZE4,0w ½2
4133Haring Viktor1863CZE5,0s 12
5107Mráz Ondrej1794SVK7,5s ½2
691Kubošová Jana1457CZE4,0w 12
72Dvořák Adam1919CZE5,5w ½2
8171Spaček Oliver1852SVK7,0s 02
957Žilavý Jan1471CZE1,5w ½2
Štich Jan 1431 CZE Rp:1445
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
151Jiříček Jakub1000CZE4,5w 03
2188Kozbert Tomáš1329CZE4,0s 03
3153Hejduk Miroslav1547CZE5,0s 13
4134Kula Dominik1626CZE6,0w 13
5108Půlpán Matěj1895CZE6,0w 03
692Wojcik Jan1373CZE3,5s ½3
73Hofírek Benedikt1556CZE6,0s 03
8172Mrkus František1695CZE5,5w ½3
958Novák Lukáš1416CZE5,0s 13
Benešová Martina 1405 CZE Rp:1584
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
152Jiříček Vojtěch1000CZE1,0s 14
2189Dunder Ondřej1250CZE4,0w 14
3154Novotná Barbora1480CZE3,5w ½4
4135Štěpán Patrik1508CZE4,5s 14
5109Řezníček Dominik1657CZE6,0s 04
693Horvath Tomáš1250CZE3,0w 14
74Bareš Jáchym1631CZE2,0w 14
8173Fusková Martina1666CZE7,0s 04
959Doležalová Lada1467CZE5,0w 14
Ho Tuan Anh 1250 CZE Rp:1448
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
153Nehyba Martin1000CZE1,0w 15
2190Staněk Ondřej1250CZE6,5s 15
3155Novotný Vojtěch1253CZE1,0s 15
4136Kaňáková Natálka1521CZE8,0w 05
5110Cach Jakub1450CZE5,5w 05
694Šrámek Ondřej1250CZE5,5s 15
76Jurásek Vojtěch1313CZE5,0s 15
8174Stuchlý Ondřej1607CZE7,0w ½5
961Vlach Daniel1276CZE2,0s ½5
Škuthan Radek 1100 CZE Rp:1207
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
155Hrbáčková Natálie1000CZE4,0s 16
2191Kořenová Magdaléna1250CZE8,0w 06
3156Hradecký Ondřej1250CZE4,5w 16
4137Chlebek Jan1436CZE7,5s 16
5112Hofmanová Vilma1250CZE5,0s 06
695Šrámek Vojtěch1250CZE5,5w 16
77Vavřínková Eliška1000CZE2,5w 06
8175Štefaník Richard1610CZE7,5s 06
962Steinbauer Filip1250CZE7,0w 06

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2010/06/11 Hodina 09:30
Šach.13  DDM Most "A"-27  TJ Sokol Skalička4½:1½
12.1
Vykouk, Jan
-
Kovařík, Matyáš
1 - 0
12.2
Hanzlík, Tomáš
-
Vozák, Tomáš
½ - ½
12.3
Štich, Jan
-
Jiříček, Jakub
0 - 1
12.4
Benešová, Martina
-
Jiříček, Vojtěch
1 - 0
12.5
Ho, Tuan Anh
-
Nehyba, Martin
1 - 0
12.6
Škuthan, Radek
-
Hrbáčková, Natálie
1 - 0
2. Kolo Datum kola 2010/06/11 Hodina 11:00
Šach.7  TJ Bohemians Praha-13  DDM Most "A"3 : 3
7.1
Petr, Jan
-
Vykouk, Jan
1 - 0
7.2
Abelyan, Murad
-
Hanzlík, Tomáš
0 - 1
7.3
Kozbert, Tomáš
-
Štich, Jan
1 - 0
7.4
Dunder, Ondřej
-
Benešová, Martina
0 - 1
7.5
Staněk, Ondřej
-
Ho, Tuan Anh
0 - 1
7.6
Kořenová, Magdaléna
-
Škuthan, Radek
1 - 0
3. Kolo Datum kola 2010/06/12 Hodina 13:10
Šach.8  Desko Liberec-13  DDM Most "A"2 : 4
5.1
Pajerský, Michal
-
Vykouk, Jan
1 - 0
5.2
Liška, Jiří
-
Hanzlík, Tomáš
½ - ½
5.3
Hejduk, Miroslav
-
Štich, Jan
0 - 1
5.4
Novotná, Barbora
-
Benešová, Martina
½ - ½
5.5
Novotný, Vojtěch
-
Ho, Tuan Anh
0 - 1
5.6
Hradecký, Ondřej
-
Škuthan, Radek
0 - 1
4. Kolo Datum kola 2010/06/12 Hodina 14:40
Šach.13  DDM Most "A"-4  BŠŠ Frýdek-Místek "A"4 : 2
2.1
Vykouk, Jan
-
Marek, Matyáš
0 - 1
2.2
Hanzlík, Tomáš
-
Haring, Viktor
1 - 0
2.3
Štich, Jan
-
Kula, Dominik
1 - 0
2.4
Benešová, Martina
-
Štěpán, Patrik
1 - 0
2.5
Ho, Tuan Anh
-
Kaňáková, Natálka
0 - 1
2.6
Škuthan, Radek
-
Chlebek, Jan
1 - 0
5. Kolo Datum kola 2010/06/12 Hodina 16:10
Šach.13  DDM Most "A"-2  2222 ŠK Polabiny "A"½ :5½
1.1
Vykouk, Jan
-
Půlpán, Jakub
0 - 1
1.2
Hanzlík, Tomáš
-
Mráz, Ondrej
½ - ½
1.3
Štich, Jan
-
Půlpán, Matěj
0 - 1
1.4
Benešová, Martina
-
Řezníček, Dominik
0 - 1
1.5
Ho, Tuan Anh
-
Cach, Jakub
0 - 1
1.6
Škuthan, Radek
-
Hofmanová, Vilma
0 - 1
6. Kolo Datum kola 2010/06/12 Hodina 17:40
Šach.15  SK Slavia Orlová-13  DDM Most "A"1 : 5
3.1
Kubošová, Hana
-
Vykouk, Jan
½ - ½
3.2
Kubošová, Jana
-
Hanzlík, Tomáš
0 - 1
3.3
Wojcik, Jan
-
Štich, Jan
½ - ½
3.4
Horvath, Tomáš
-
Benešová, Martina
0 - 1
3.5
Šrámek, Ondřej
-
Ho, Tuan Anh
0 - 1
3.6
Šrámek, Vojtěch
-
Škuthan, Radek
0 - 1
7. Kolo Datum kola 2010/06/12 Hodina 08:00
Šach.3  ŠK Lokomotiva Brno-13  DDM Most "A"3½:2½
2.1
Blahynka, Martin
-
Vykouk, Jan
1 - 0
2.2
Dvořák, Adam
-
Hanzlík, Tomáš
½ - ½
2.3
Hofírek, Benedikt
-
Štich, Jan
1 - 0
2.4
Bareš, Jáchym
-
Benešová, Martina
0 - 1
2.5
Jurásek, Vojtěch
-
Ho, Tuan Anh
0 - 1
2.6
Vavřínková, Eliška
-
Škuthan, Radek
1 - 0
8. Kolo Datum kola 2010/06/13 Hodina 09:00
Šach.13  DDM Most "A"-1  ŠK Staré Město1½:4½
3.1
Vykouk, Jan
-
Pecháč, Jerguš
½ - ½
3.2
Hanzlík, Tomáš
-
Spaček, Oliver
0 - 1
3.3
Štich, Jan
-
Mrkus, František
½ - ½
3.4
Benešová, Martina
-
Fusková, Martina
0 - 1
3.5
Ho, Tuan Anh
-
Stuchlý, Ondřej
½ - ½
3.6
Škuthan, Radek
-
Štefaník, Richard
0 - 1
9. Kolo Datum kola 2010/06/13 Hodina 10:30
Šach.12  ŠACHklub - SIMOPT Tábor-13  DDM Most "A"2 : 4
6.1
Jandl, Vojtěch
-
Vykouk, Jan
0 - 1
6.2
Žilavý, Jan
-
Hanzlík, Tomáš
½ - ½
6.3
Novák, Lukáš
-
Štich, Jan
0 - 1
6.4
Doležalová, Lada
-
Benešová, Martina
0 - 1
6.5
Vlach, Daniel
-
Ho, Tuan Anh
½ - ½
6.6
Steinbauer, Filip
-
Škuthan, Radek
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.07.2020 21:21
PixFuture exclusive partner, tiráž