Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Šachový festival mládeže Bezměrov 2018 FIDE OPEN B

Poslední aktualizace29.07.2018 13:33:47, Creator/Last Upload: czech republic licence 9

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
13FMRabatin JakubCZE2297Beskydská šachová škola z.s.6,023,532,026,252027,4
22FMKratochvíl JosefCZE2309ŠK Lokomotiva Brno, z.s.6,022,532,026,252018,8
31IMSosna JanCZE2349SK Slavoj Poruba5,524,032,524,25203,2
44FMMudrák JosefCZE2264Slavia Kroměříž5,023,032,522,5020-6,4
57Skalský AlexandrCZE2179ŠK Staré Město5,021,030,019,0040-2,4
65Miča MarekCZE2180Beskydská šachová škola z.s.5,021,029,019,7540-24,0
76Kapusta PetrCZE2179Slavia Kroměříž5,021,029,017,50200,0
815Babula VlastimilCZE1800ŠK Staré Město5,019,026,016,754030,4
98Húsek MartinCZE2175ŠK Staré Město4,523,032,517,7520-1,2
1018Paseka MatyášCZE1744Beskydská šachová škola z.s.4,520,527,514,504083,2
1120Macháček LukášCZE1645ŠK Staré Město4,519,526,015,004057,2
129Brázdil RomanCZE2116Sokol Postoupky4,518,025,014,2520-37,0
1310Balážec LudovítCZE1991SK Zlín, z.s.4,022,029,514,5020-5,6
1411Laurincová KristýnaCZE1944Beskydská šachová škola z.s.4,021,531,015,50406,0
1512Věžník MichaelCZE1847SK Duras BVK4,019,527,011,502010,2
1619Vančura JakubCZE1716Sokol Postoupky4,018,526,012,7540-24,8
1729Zeman LukášCZE1446TJ Spartak Vlašim4,018,025,012,004070,0
1817Závodský JiříCZE1783SK Sulimov4,017,525,012,5040-36,8
1932Lička DenisCZE1389Beskydská šachová škola z.s.4,016,023,011,754044,0
2014Effenberger AdamCZE1817ŠK Vinary3,521,530,011,7520-2,2
2113Trávníček Kryštof MikulášCZE1844ŠO Kunovice3,521,030,513,2540-8,0
2223Mareš MatějCZE1552Unichess3,518,525,511,004027,2
2337Habinová AliceCZE1337SK Kuřim, z.s3,517,023,09,504058,8
2421Richvalský PatrikCZE1622SK Zlin-Malenovice, z.s.3,517,023,08,7540-26,0
2533Lukáš VojtěchCZE1379ŠK STaré Město3,516,521,57,504034,0
2628Vávra JanCZE1449ŠK Staré Město3,516,023,09,5040-10,8
2722Malenovský MartinCZE1620ŠK ZŠ Horka nad Moravou3,516,021,07,7520-11,2
2826Šimek ViktorCZE1477SK Zlín, z.s.3,515,022,58,2540-28,4
2935Kubín Tomáš DanielCZE1362Sokol Postoupky3,514,520,08,254061,6
3041Matusík OndřejCZE1225Beskydská šachová škola z.s.3,018,524,59,504073,6
3146Boháček Jan AndrejCZE1227SK Zlin-Malenovice, z.s.3,016,022,59,00
3216Šťastný PavelCZE1789Sokol ČOS Vranovice3,015,022,06,5020-51,4
3343Vaňharová LucieCZE1147Sokol Postoupky3,015,020,57,004036,8
3424Černý MichalCZE1546SK Zlín-Malenovice, z.s.3,014,519,54,50402,4
3538Foltýnek StanislavCZE1337ŠK Staré Město3,014,019,55,75400,0
3634Vavřínková AnnaCZE1374Šachový klub Lokomotiva Brno2,518,024,06,254020,0
3727Hobza RadekCZE1464SK Zlin-Malenovice, z.s.2,516,524,56,0020-29,6
3825Kunc MiroslavCZE1533SK EMKaD Holešov2,514,021,04,5020-34,8
3936Kocí MilošCZE1345Šachový klub Lokomotiva Brno2,016,022,54,50203,4
4030Opluštil PavelCZE1439Sokol Postoupky2,015,522,03,5040-70,4
4131Novák MiroslavCZE1425ŠK SIGMIA Olomouc2,015,521,02,0020-15,2
4239Hobza VojtěchCZE1288SK Zlin-Malenovice, z.s.2,014,020,54,2540-7,2
4340Kubín JiříCZE1286Sokol Postoupky2,013,518,04,2520-10,0
4444Valkovič MarekCZE1137SK Zlin-Malenovice, z.s.2,012,518,53,0040-34,0
4545Černý MichaelCZE1250SK ZS Horka nad Moravou2,011,516,53,00
4642Němec JakubCZE1219Fatra Slavia Napajedla2,011,516,52,0020-24,6
4747Böserlová MiroslavaCZE1000Sokol Postoupky1,014,019,00,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable