Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Šachový festival mládeže Bezměrov 2018 Rapid FIDE OPEN E

Poslední aktualizace23.07.2018 15:58:03, Creator/Last Upload: czech republic licence 9

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
11Dvořák MartinCZE2201Slavia Kroměříž6,023,031,026,252014,4
25Brázdil RomanCZE2076Sokol Postoupky6,022,030,025,252020,4
34Kapusta PetrCZE2150Slavia Kroměříž5,520,528,021,7520-2,2
47Tichý MiroslavCZE1947SK ROŠÁDA Prostějov5,026,035,023,752028,4
511Trávníček Kryštof MikulášCZE1725ŠO Kunovice5,021,530,520,752016,2
616 De Borggraef LeonBEL1554Mechelen5,018,025,515,002019,6
718Večeřa DominikCZE1457Sokol Postoupky5,017,023,513,502013,0
83Húsek MartinCZE2154ŠK Staré Město4,523,533,520,0020-17,8
96Skalský AlexandrCZE2028ŠK Staré Město4,523,532,518,00207,6
102FMCagašík TomášCZE2185Slavia Kromeriz4,521,530,516,5020-20,2
118Balážec LudovítCZE1945SK Zlín, z.s.4,520,029,015,2520-7,6
1230Boháček Jan AndrejCZE1356SK Zlin-Malenovice, z.s.4,019,528,013,50
1321Mařák JakubCZE1341SK EMKaD Holešov4,019,526,013,002033,6
1414Vančura JakubCZE1597Sokol Postoupky4,018,526,012,5020-17,6
1513Richvalský PatrikCZE1616SK Zlín- Malenovice4,018,025,011,00201,2
1612Janík MiroslavCZE1690SK EMKaD Holešov4,016,524,010,5020-14,0
1715Macháček LukášCZE1572ŠK Staré Město4,015,521,59,0020-3,2
1817Černý MichalCZE1538SK Zlin-Malenovice, z.s.3,520,526,511,002032,6
199 De Borggraef ThibaudBEL1802Mechelen3,519,526,58,2520-22,4
2010Trávníček JaroslavCZE1788T.J. Sokol Morkovice3,518,025,011,7520-25,6
2128Kubín Tomáš DanielCZE1121Sokol Postoupky3,514,520,57,002024,2
2220Opluštil PavelCZE1350Sokol Postoupky3,018,524,07,0020-2,6
2319Vylíčil AdamCZE1441Sokol Postoupky3,017,024,06,0020-3,8
2426Kubín JiříCZE1243Sokol Postoupky3,016,522,54,0020-10,6
2532McEvoy Thomas JamesCZE1115Sokol Postoupky3,016,022,06,50
2624Němec JakubCZE1299Fatra Slavia Napajedla3,015,522,05,0020-3,8
2723Gacho OndřejCZE1329TJ Kobylisy3,014,522,06,5020-7,0
2825Foltýnek StanislavCZE1281ŠK Staré Město3,014,520,54,5020-15,0
2929Béna VladimírCZE1357Sokol Postoupky3,012,518,54,00
3022Zeman LukášCZE1330TJ Spartak Vlašim2,518,026,59,0020-12,2
3127Vaňharová LucieCZE1155Sokol Postoupky2,015,521,03,0020-25,6
3231Hubáček MartinCZE1120Sokol Postoupky2,014,520,03,00
3333Böserle DanielCZE1090Sokol Postoupky2,014,019,02,50
3434Řezáčová JulieCZE1035Sokol Postoupky2,012,518,53,00
3536Hubáček JakubCZE1001Sokol Postoupky2,010,016,02,50
3635Böserle MartinCZE1026Sokol Postoupky1,513,017,51,50
37Böserlová MiroslavaCZE1000Sokol Postoupky1,513,017,51,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable