Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 23:18:46
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
O krále a královnu Třinecké šachové školy
Son güncelleme05.05.2018 14:51:38, Oluşturan/Son Yükleme: Chess Federation of the Czech Republic
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Kiedroń Mateusz
CZE
1008
PSP Vendryně
2
Czernek Jakub
CZE
1006
ZŠ Vendryně
3
Kuźma Agnieszka
CZE
1006
PSP Vendryně
4
Spratek Šimon
CZE
1006
ZŠ Vendryně
5
Filipek Henryk
CZE
1005
PSP Hnojník
6
Kraus Rudolf
CZE
1005
PSP G. Przeczka
7
Ostruszka Vojta
CZE
1005
ZŠ Slezská
8
Slavíček David
CZE
1005
ZŠ Kaštanová
9
Sliž Matěj
CZE
1005
ZŠ Kanada
10
Zielina Vojtěch
CZE
1005
JM ZŠ
11
Adamczyk František
CZE
1004
PSP Bystřice
12
Barteczek Dominik
CZE
1004
PSP Hnojník
13
Bobek Sebastian
CZE
1004
PSP G. Przeczka
14
Chodura Michal
CZE
1004
ZŠ Smilovice
15
Cymorek Karel
CZE
1004
ZŠ Koperníkova
16
Kajzar Oliver
CZE
1004
ZŠ Koperníkova
17
Kolář Antonín
CZE
1004
ZŠ Komorní Lhotka
18
Kotek Michal
CZE
1004
ZŠ Komorní Lhotka
19
Malik Vojtěch
CZE
1004
ZŠ Bystřice
20
Ponczová Antonie
CZE
1004
JM ZŠ
21
Strokosz Matěj
CZE
1004
ZŠ Koperníkova
22
Bednařík Antonín
CZE
1003
PSP Bystřice
23
Cemerek Adam
CZE
1003
ZŠ Nebory
24
Cicvárek Štěpán
CZE
1003
ZŠ Smilovice
25
Czerneková Adéla
CZE
1003
ZŠ Vendryně
26
Friml Václav
CZE
1003
MZŠ Hnojník
27
Golec Matyáš
CZE
1003
ZŠ Smilovice
28
Kobielusz Marek
CZE
1003
ZŠ Bystřice
29
Kraus Ferdynand
CZE
1003
PSP G. Przeczka
30
Kubaczka Jakub
CZE
1003
PSP Bystřice
31
Stoklásek Jan
CZE
1003
MZŠ Hnojník
32
Swaczyna Jan
CZE
1003
ZŠ Smilovice
33
Chlebek Timotej
CZE
1002
PSP Hnojník
34
Czudek Ondřej
CZE
1002
ZŠ Zátopkových
35
Filipek Jacek
CZE
1002
PSP Hnojník
36
Krišicová Neli
CZE
1002
ZŠ P. Bezruče
37
Krzysová Bára
CZE
1002
ZŠ Koperníkova
38
Lacek Adam
CZE
1002
ZŠ Vendryně
39
Micklerová Tereza
CZE
1002
ZŠ Slezská
40
Mokrosz Mateusz
CZE
1002
PSP G. Przeczka
41
Raszková Pavlína
CZE
1002
ZŠ P. Bezruče
42
Skibiński Vítek
CZE
1002
ZŠ Zátopkových
43
Sobek Mikuláš
CZE
1002
ZŠ Koperníkova
44
Szkandera Jan
CZE
1002
PSP G. Przeczka
45
Tuckwell Finnley
CZE
1002
ZŠ Nebory
46
Šestáková Viktorie
CZE
1002
PSP Bystřice
47
Jemelka Jindřich
CZE
1001
MZŠ Hnojník
48
Kiedroń Krystian
CZE
1001
PSP Vendryně
49
Koždoň Marek
CZE
1001
ZŠ Bystřice
50
Lacek Vít
CZE
1001
ZŠ Vendryně
51
Martynek Max
CZE
1001
ZŠ Zátopkových
52
Rotter Dominik
CZE
1001
ZŠ Bystřice
53
Varmus Andrej
CZE
1001
ZŠ Slezská
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları