Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O krále a královnu Třinecké šachové školy

Poslední aktualizace05.05.2018 14:51:38, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Kiedroń MateuszCZE1008PSP Vendryně
2Czernek JakubCZE1006ZŠ Vendryně
3Kuźma AgnieszkaCZE1006PSP Vendryně
4Spratek ŠimonCZE1006ZŠ Vendryně
5Filipek HenrykCZE1005PSP Hnojník
6Kraus RudolfCZE1005PSP G. Przeczka
7Ostruszka VojtaCZE1005ZŠ Slezská
8Slavíček DavidCZE1005ZŠ Kaštanová
9Sliž MatějCZE1005ZŠ Kanada
10Zielina VojtěchCZE1005JM ZŠ
11Adamczyk FrantišekCZE1004PSP Bystřice
12Barteczek DominikCZE1004PSP Hnojník
13Bobek SebastianCZE1004PSP G. Przeczka
14Chodura MichalCZE1004ZŠ Smilovice
15Cymorek KarelCZE1004ZŠ Koperníkova
16Kajzar OliverCZE1004ZŠ Koperníkova
17Kolář AntonínCZE1004ZŠ Komorní Lhotka
18Kotek MichalCZE1004ZŠ Komorní Lhotka
19Malik VojtěchCZE1004ZŠ Bystřice
20Ponczová AntonieCZE1004JM ZŠ
21Strokosz MatějCZE1004ZŠ Koperníkova
22Bednařík AntonínCZE1003PSP Bystřice
23Cemerek AdamCZE1003ZŠ Nebory
24Cicvárek ŠtěpánCZE1003ZŠ Smilovice
25Czerneková AdélaCZE1003ZŠ Vendryně
26Friml VáclavCZE1003MZŠ Hnojník
27Golec MatyášCZE1003ZŠ Smilovice
28Kobielusz MarekCZE1003ZŠ Bystřice
29Kraus FerdynandCZE1003PSP G. Przeczka
30Kubaczka JakubCZE1003PSP Bystřice
31Stoklásek JanCZE1003MZŠ Hnojník
32Swaczyna JanCZE1003ZŠ Smilovice
33Chlebek TimotejCZE1002PSP Hnojník
34Czudek OndřejCZE1002ZŠ Zátopkových
35Filipek JacekCZE1002PSP Hnojník
36Krišicová NeliCZE1002ZŠ P. Bezruče
37Krzysová BáraCZE1002ZŠ Koperníkova
38Lacek AdamCZE1002ZŠ Vendryně
39Micklerová TerezaCZE1002ZŠ Slezská
40Mokrosz MateuszCZE1002PSP G. Przeczka
41Raszková PavlínaCZE1002ZŠ P. Bezruče
42Skibiński VítekCZE1002ZŠ Zátopkových
43Sobek MikulášCZE1002ZŠ Koperníkova
44Szkandera JanCZE1002PSP G. Przeczka
45Tuckwell FinnleyCZE1002ZŠ Nebory
46Šestáková ViktorieCZE1002PSP Bystřice
47Jemelka JindřichCZE1001MZŠ Hnojník
48Kiedroń KrystianCZE1001PSP Vendryně
49Koždoň MarekCZE1001ZŠ Bystřice
50Lacek VítCZE1001ZŠ Vendryně
51Martynek MaxCZE1001ZŠ Zátopkových
52Rotter DominikCZE1001ZŠ Bystřice
53Varmus AndrejCZE1001ZŠ Slezská