VI Open Ciutat de Rubi Memorial Jesus E. Fortes (187929)

OrganitzadorMunoz Esteve, Antoni (32023472)
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigMunoz Esteve, Antoni (32023472)
Àrbitre principalIA Dr. Zaiats, Vladimir (14109344)
ÀrbitreAA Muratet Carmona, Alexandra (22227172), AA Las Heras Maestro, Lluis (22290230)
Control de temps15 min + 5 seg/move, cumulative from move 1
SeuCEIP Pau Casals, c/. Sant Pere, 40, 08191 Rubi
Rating calculationEloN, FIDE
Data2018/05/20
Mitjana d'Elo1901
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització20.05.2018 19:42:42, Creador/Darrera càrrega: escola d'escacs d'osona

Selecció del torneigPrincipal, S14
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Galeria de fotosMostrar Galeria de fotos
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

9. Ronda El 2018/05/20 A les 18:30

T.Núm. NomEloPts. ResultatPts. NomElo Núm.
14
GMMunoz Miguel 25507 ½ - ½ IMCruz Jonathan 2418
9
211
FMDiaz Camallonga Carles 23946 1 - 06 GMPeralta Fernando 2611
1
317
FMValenzuela Gomez Fernando 23096 ½ - ½6 GMGuerra Mendez Jose Angel 2490
5
418
MKUribe Arteaga Daniel 2305 ½ - ½6 IMCruz Filemon 2405
10
52
GMVasquez Schroeder Rodrigo 2609 1 - 0 IMGonzalez Rodriguez Jorge A. 2331
16
66
GMKrysa Leandro 2484 ½ - ½ GMNarciso Dublan Marc 2553
3
738
WFMHapala Elisabeth 19545 ½ - ½5 GMPerez Mitjans Orelvis 2469
7
88
IMFluvia Poyatos Jordi 24645 1 - 05 FMGonzalez Raul Omar 2210
22
912
IMVidarte Morales Arturo 23755 ½ - ½5 MKVillar Reymundo Juan Antonio 2165
23
1024
Nadal Fajardo Ricard 21385 0 - 15 FMGarcia Jimenez Francisco Javier 2369
13
1126
Nieto Farreny Francesc 21325 0 - 15 IMPerpinya Rofes Lluis Maria 2256
19
1229
MKSanchez Lopez Juan Manuel 20775 0 - 15 FMGarcia Ramos Daniel 2211
21
1356
Caro Martinez Ramon 17595 1 - 0 FMUbach Miralda Marcelo 2256
20
1427
Del Amo Carbo Jordi 2106 1 - 0 Planella Sanchez Jordi 1977
34
1539
Flores Mendoza Jose Antonio 1934 0 - 1 Fernandez Aguilar Francisco 2019
31
1640
Cervello I Tost Roger 1929 1 - 0 Cano Sevilla Ivan 2001
33
1748
Fortes Gil Josep Maria 1834 0 - 14 Perez Pastora Evarist 2134
25
1847
Serrano Delgado Bienvenido 18364 0 - 14 MKJareno Badenas Aleix 2094
28
1930
Garcia De Blas Esteban 20344 1 - 04 Roa Ribera Alvaro 1686
61
2051
Gonzalez Danilow Aleynovitch 18114 0 - 14 Campos Cayuelas Adria 2002
32
2170
Dartmann Aubanell Catriona 15394 0 - 14 Urrutia Mule Oriol 1967
35
2279
Garcia Caro Juan Alber 14604 0 - 14 Pizarro Soza Francisco 1903
43
2359
Moreno Oller Victor 1711 1 - 0 Palacios Pena Gerardo 1922
41
2442
Ruiz Molina Gabriel 1912 1 - 0 Cervello Navarro Hector 1555
69
2563
Garcia Millan Hector 1653 0 - 1 Delgadillo Torrico Felipe 1877
44
2649
Moreno Gelabert Josep M. 1833 0 - 1 Aleksanyan Israilyan Nicolas 1243
84
2773
Lorenzo Martinez Ruben 1521 0 - 1 Maynat Diaz Jose Antonio 1793
54
2845
Romeu Perulles Jaume 18663 1 - 03 Hervas Carretero Flavio 1562
67
2971
Novoa Prieto Jose Benito 15393 0 - 13 Serrano Sanchez Hilario 1799
53
3075
Garcia Torres Adolfo 14993 0 - 13 Martinez Hernandez Emili 1660
62
3164
Vila Lopez Joan 16353 1 - 03 Lopez Torralba Oscar 1485
76
3280
Acevedo Egido David 13933 0 - 1 Gil Gil Antoni 1813
50
3372
Pascual Bonfill Albert 1532 0 - 1 Salinas Tomas Daniel 1705
60
3486
Torres Valenzuela Manuel 1794 ½ - ½ Cosmin Preda Iulian 1598
66
3582
Marcos Rodriguez Raul 13312 0 - 12 Torralba Brosa Marc 1725
57
3677
Planella Zavala Ivan 14742 1 - 02 Planella Zavala Irene 1406
89
3774
Esquerra Bayo Josep 1506 0 - 12 Insa Pujolar Marti 1298
83
3887
Martinez Oostervink Sergio 15541 0 - 1 Cobo Sampron Ramon 1628
65
3968
Cristobal Artigas Sergi 1556 1 bye 
4014
IMLacasa Diaz Jose Antonio 2354 0 Sense emparellar 
4115
IMAlonso Garcia Rene Marcial 23480 0 Sense emparellar 
4236
Munoz De La Orden David 19620 0 Sense emparellar 
4337
Carrera Vargas Galo 19610 0 Sense emparellar 
4446
Planella Sanchez Xavier 18380 0 Sense emparellar 
4552
Martinez Ferrer Albert 1800 0 Sense emparellar 
4655
Gisbert Mir Alejandro 17632 0 Sense emparellar 
4758
Cornejo Vera Danilo 17160 0 Sense emparellar 
4878
Usobiaga Ferrer Enrique 14740 0 Sense emparellar 
4981
Membrives Pino Didac 13330 0 Sense emparellar 
5085
Zavala Licoa Leonila Cristina 12150 0 Sense emparellar 
5188
Alvarez March Aleix 14951 0 Sense emparellar