Первенство Беларуси среди мальчиков до 10 лет Sidst opdateret 26.04.2018 12:04:09, Oprettet af/Sidste upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Start rangliste
Nr. | | Navn | FideID | FED | Rat | Klub/By |
1 | | Белявский Артём | | BLR | 1800 | Минск РЦОПШШ |
2 | | Богданов Евгений | | BLR | 1800 | Бобруйск ЦТДиМ |
3 | | Борисчик Сергей | | BLR | 1800 | Минск РЦОПШШ |
4 | | Бруцкий Денис | | BLR | 1800 | Брест СДЮШОР №7 |
5 | | Гарбуз Ярослав | | BLR | 1800 | Минск СДЮШОР №11 |
6 | | Гвоздев Тимур | | BLR | 1800 | Могилёв МОСДЮШОР ШШ |
7 | | Гусаров Егор | | BLR | 1800 | Гомель СДЮШОР №3 |
8 | | Давыдов Андрей | | BLR | 1800 | Могилёв МОСДЮШОР ШШ |
9 | | Деркач Александр | | BLR | 1800 | Гомель СДЮШОР №3 |
10 | | Ермакович Евгений | | BLR | 1800 | Пинск СДЮШОР №2 |
11 | | Кисляк Тимур | | BLR | 1800 | Брест СДЮШОР №7 |
12 | | Максимук Григорий | | BLR | 1800 | Кобрин КСДЮШОР |
13 | | Потапович Митрофан | | BLR | 1800 | Минск СДЮШОР №11 |
14 | | Руднев Андрей | | BLR | 1800 | Минск СДЮШОР №11 |
15 | | Сагалович Яков | | BLR | 1800 | Минск СДЮШОР №11 |
16 | | Самойлик Максим | | BLR | 1800 | Гродно ШШ " Дабкус" |
17 | | Старовойтов Михаил | | BLR | 1800 | Гомель СДЮШОР №3 |
18 | | Унуковский Александр | | BLR | 1800 | Минск СДЮШОР №11 |
19 | | Шкурдюк Тимофей | | BLR | 1800 | Минск СДЮШОР №11 |
20 | | Баран Михаил | | BLR | 1600 | Гродно ШШ "Игрок" |
21 | | Бенчук Кирилл | | BLR | 1600 | Минск Эврика, Шахматный дом |
22 | | Бурак Вячеслав | | BLR | 1600 | МинскРЦОПШШ |
23 | | Бурденюк Дмитрий | | BLR | 1600 | Гомель СДЮШОР №3 |
24 | | Гвоздь Александр | | BLR | 1600 | Минск СДЮШОР №11 |
25 | | Касперович Валерий | | BLR | 1600 | Минск СДЮШОР №11 |
26 | | Козлов Павел | | BLR | 1600 | Гродно ШШ "Мастер" |
27 | | Копылец Михаил | | BLR | 1600 | Минск РЦОПШШ |
28 | | Липпа Евгений | | BLR | 1600 | Минск Школа Шахмат |
29 | | Лучко Ян | | BLR | 1600 | Минск СДЮШОР №11 |
30 | | Наумов Сергей | | BLR | 1600 | Минск СДЮШОР №11 |
31 | | Папкович Денис | | BLR | 1600 | Смолевичи СШ №1 |
32 | | Пекач Андрей | | BLR | 1600 | Брест СДЮШОР №7 |
33 | | Поляков Никита | | BLR | 1600 | Минск Школа Шахмат |
34 | | Ситников Арсений | | BLR | 1600 | Минск СДЮШОР №11 |
35 | | Тимошенко Антон | | BLR | 1600 | Барановичи ДЮСШ №1 |
36 | | Харкевич Константин | | BLR | 1600 | Орша СДЮШОР №2 |
37 | | Шахазизян Леон | | BLR | 1600 | Минск Школа Шахмат |
38 | | Шидловский Артём | | BLR | 1600 | Минск СДЮШОР №11 |
39 | | Шиман Алексей | | BLR | 1600 | Минск Школа Шахмат |
40 | | Шустиков Павел | | BLR | 1600 | Могилёв МОСДЮШОР ШШ |
41 | | Якубеня Кирилл | | BLR | 1600 | Минск ЦДОДиМ "Контакт" |
42 | | Ястребов Ярослав | | BLR | 1600 | Брест СДЮШОР №7 |
43 | | Асинский Никита | | BLR | 1400 | Орша СДЮШОР №2 |
44 | | Бровко Ян | | BLR | 1400 | Полоцк СШ №10 |
45 | | Глебов Денис | | BLR | 1400 | Орша СДЮШОР №2 |
46 | | Жлоба Артур | | BLR | 1400 | Гродно ШШ "Игрок" |
47 | | Кот Денис | | BLR | 1400 | Витебск ВГ СДЮШОР №8 |
48 | | Онисько Глеб | | BLR | 1400 | Гродно ШШ "Мастер" |
49 | | Филичкин Илья | | BLR | 1400 | Орша СДЮШОР №2 |
50 | | Демидович Кирилл | | BLR | 1200 | Узда СШ №2 |
51 | | Завадский Артём | | BLR | 1200 | Орша СДЮШОР №2 |
52 | | Петров Олег | | BLR | 1200 | Витебск ВГ СДЮШОР №8 |
53 | | Татур Владимир | | BLR | 1200 | Марьина Горка ЦТДиМ "Cвiтанак" |
|
|
|
|