Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

BŠŠ - "O šachové království", turnaj mateřských škol

Poslední aktualizace24.04.2018 11:38:00, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Konečné pořadí po 5 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2 
13Lacková Lucie12w1100MŠ Sněženka 8. pěšího pluku5,015,016,5
24Záhumenský Štěpán111100MŠ Galileo5,015,015,5
325Holásek Adam121000MŠ Ke Splavu4,514,016,5
42Friedl Marek111100MŠ J.Trnky4,514,015,0
51Bartečková Nikola12w1100MŠ Kouzelný svět4,014,019,0
691Šotek Patrik121000MŠ Pstruží4,014,014,5
724Hlisnikovský Ondřej121000MŠ Smetanova, Frýdlant n. O.4,013,015,0
826Ištvanech Jonáš131000MŠ Smetanova, Frýdlant n. O.4,013,013,5
936Klesla Rostislav111000MŠ Galileo4,012,015,5
1038Kornel Ondřej111000MŠ Beruška - Lipina4,012,013,0
1185Weisz Teodor121000MŠ Beruška - Olbrachtova4,012,011,0
1246Kupka Alexander111000MŠ J.Trnky4,011,014,5
1344Kuboš Martin111000MŠ Pohádka - Gogolova4,011,014,0
1482Vančáková Veronika12w1000MŠ Ke Splavu4,010,014,0
1530Jiřík Petr111000MŠ Sněženka - J.Lady4,010,011,0
1611Chlebek Petr121000MŠ Skřivánek3,512,514,5
1753Matys Tobiáš121000MŠ Pohádka - Gogolova3,512,514,0
1812Chovanec Ladislav121000MŠ Beruška - Olbrachtova3,510,512,5
1917Ebr Alexandr111000MŠ Beruška - Lipina3,59,011,0
2054Mazurek Nicolas121000MŠ Sněženka - Sv. Čecha3,012,016,5
2113Daniels Senty111000MŠ Sněženka - J.Lady3,012,016,0
2240Kožušník Jan131000MŠ Sněženka - J.Lady3,011,015,0
2322Havlas Tomáš111000MŠ Barvička - Fr. Čejky3,011,014,5
2463Němec Ondřej111000MŠ Beruška - Lipina3,010,015,5
2577Terlecká Magdaléna11w1000MŠ Beruška - Lipina3,010,015,0
2637Klimek Jindřich121000MŠ Beruška - Olbrachtova3,010,014,0
52Matušek Vojtěch111000MŠ Smetanova, Frýdlant n. O.3,010,014,0
2893Žídek Matyáš111000MŠ Pstruží3,010,013,5
2965Patáčik Ladislav111000MŠ Sněženka - J.Lady3,010,010,5
3048Lephan Nam111000MŠ Janáčkova, Frýdlant n. O.3,09,015,0
3176Szusciková Nikol11w1000MŠ Sluníčko - J.Myslivečka3,09,014,0
3268Poruba Jan111000MŠ Pstruží3,09,012,5
3341Kratochvíl Denis111000MŠ Janáčkova, Frýdlant n. O.3,08,013,0
3466Peintlich Matyáš121000MŠ Pastelka3,08,012,5
3580Tomis Kryštof121000MŠ Beruška - Lipina3,08,011,0
3650Lumbert Filip111000MŠ Sněženka - J.Lady3,07,014,0
3731Kacíř Filip121000MŠ Sluníčko - J.Myslivečka3,07,012,0
3832Kafka Antonín131000MŠ Staré Město3,06,010,5
3989Škola Vojtěch131000MŠ Pohádka - Třanovského3,06,09,5
4087Čaplygin Konstantin121000MŠ Pstruží2,59,516,0
4151Masnica Nikolas111000MŠ Skřivánek2,59,016,0
4258Moravec Erik111000MŠ Barvička - Fr. Čejky2,58,514,0
4362Najdková Laura13w1000MŠ Beruška - Lipina2,57,512,0
4418Fojtík Erik121000MŠ Pastelka2,57,511,5
4583Vašut Vojtěch111000MŠ Pohádka - Gogolova2,56,510,5
4627Jančušová Anna12w1000MŠ Pohádka - Gogolova2,55,510,5
4749Levinský Matyáš111000MŠ Smetanova, Frýdlant n. O.2,54,59,5
4842Krištofová Eliška12w1000MŠ Pastelka2,09,014,5
4964Onderová Pavlína12w1000MŠ Pohádka - Gogolová2,08,014,5
5067Petrovská Adéla14w1000MŠ Sněženka - J.Lady2,08,014,0
5116Doležalová Ema13w1000MŠ Staré Město2,08,013,5
5223Heindrichová Zuzana12w1000MŠ Ke Splavu2,08,013,0
5314David Vojtěch121000MŠ Sněženka - J.Lady2,08,011,0
5478Tomančák Jakub121000MŠ Janáčkova, Frýdlant n. O.2,07,016,0
5547Lajgotová Adéla12w1000MŠ Ke Splavu2,07,012,0
5633Kecová Klára11w1000MŠ Lubno2,07,011,5
579Bužek Josef121000MŠ Sněženka - J.Lady2,07,010,5
5884Waloszek Adam121000MŠ Beruška - Olbrachtova2,06,014,0
5961Míček Antonín121000MŠ Sněženka - J.Lady2,06,011,5
6010Duží Adam111000MŠ Janáčkova, Frýdlant n. O.2,06,010,5
92Štefek Štěpán131000MŠ Pohádka - Třanovského2,06,010,5
6290Šnábl Jan121000MŠ Sněženka - J.Lady2,05,014,0
6370Pyško Jan121000MŠ Lubno2,05,013,5
6459Moškoř Adrien121000MŠ Sněženka2,05,010,5
6528Juroková Sofie12w1000MŠ Smetanova, Frýdlant n. O.2,05,09,0
665Adámek Petr121000MŠ Pohádka - Třanovského2,05,08,5
6771Přikryl Daniel121000MŠ Pohádka - Gogolova2,04,011,0
6834Kleinwachter Jakub121000MŠ Ke Splavu2,04,09,5
6979Tomiová Olga11w1000MŠ Pstruží2,03,08,0
7075Schee Štěpán131000MŠ Sluníčko - J.Myslivečka1,56,513,0
7129Jurášková Klára12w1000MŠ Skřivánek1,55,512,5
7257Milatová Kateřina12w1000MŠ Pastelka1,53,511,5
7381Vacková Tereza12w1000MŠ Sluníčko - J.Myslivečka1,52,58,0
748Bruss Vojtěch131000MŠ Beruška - Olbrachtova1,52,07,5
7588Šindler Vojtěch121000MŠ Janáčkova, Frýdlant n. O.1,52,07,0
7643Kubica Vojtěch121000MŠ Staré Město1,05,015,0
7773Ryška Vojtěch111000MŠ Ke Splavu1,05,014,0
7835Kleinwachterová Anna12w1000MŠ Ke Splavu1,05,013,0
7939Koutová Anička12w1000MŠ Pohádka - Třanovského1,04,013,0
8056Milata Vojtěch121000MŠ Pastelka1,04,010,0
8145Kunc Martin131000MŠ Ke Splavu1,03,012,5
8260Mrkvová Nela12w1000MŠ Kouzelný svět1,03,010,5
8374Ryšková Marie14w1000MŠ Ke Splavu0,52,510,0
8486Zajíc Vít121000MŠ Vyšní Lhoty0,51,511,0
8572Raiskub Matyáš111000MŠ Beruška - Lipina0,51,014,0
8655Mazurová Barbora12w1000MŠ Pohádka - Třanovského0,51,09,5
8719Golková Natálie13w1000MŠ Staré Město0,50,510,5
8821Gupta Anshiika12w1000MŠ Kouzelný svět0,50,56,5
897Botková Klára13w1000MŠ Staré Město0,00,011,5
906Baleja Adrian121000MŠ Barvička - Fr. Čejky0,00,011,0
20Grygyier Jan121000MŠ Janáčkova, Frýdlant n. O.0,00,011,0
9215Deseyve Julie12w1000MŠ Lubno0,00,010,0
69Prorok Jan131000MŠ Janáčkova, Frýdlant n. O.0,00,010,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Fide Tie-Break
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)