III OPEN CIUDAD DE MADRID (SUB 2200) ID: 187401

Διοργανωτής(-ές)NIALA COLLAZO
ΟμοσπονδίαΙσπανία ( ESP )
Επικεφαλής ΔιαιτητήςANTONIO PEREZ TRAPERO
ΔιαιτητήςAna Maria Herreros Villalba (24564575)
Bedenkzeit60'+30''
Χώρος ΑγώνωνCALLE PRINCIPE DE VERGARA 142 2ª PLANTA 28002 MADRID
Υπολογισμός ΈλοΕθνικό Έλο, Διεθνές Έλο
Ημερομηνία2018/05/12 ως 2018/05/20
Μέσος Όρος Έλο1639
Πρόγραμμα ΚληρώσεωνSwiss-Manager από τον Heinz HerzogΑρχείο τουρνουά Swiss-Manager

Τελευταία ενημέρωση20.05.2018 19:35:43, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: ajedrez capablanca

ΣύνδεσμοιΙστοσελίδα του Διοργανωτή, Σύνδεση με το ημερολόγιο τουρνουά
Επιλογή παραμέτρων χωρίς στοιχεία τουρνουά, χωρίς σημαίες
ΛίστεςΑρχική Κατάταξη, Αλφαβητική Κατάσταση παικτών, Στατιστικά Ομοσπονδιών, Παρτίδων και Τίτλων, Χρονοδιάγραμμα
Πίνακας Τελικής Κατάταξης μετά από 9 Γύρους, Πίνακας Αρχικής Κατάταξης
Ατομικά ζευγάριαΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7, Γύ.8, Γύ.9/9 , χωρίς αντίπαλο
Κατάταξη μετά απόΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7, Γύ.8, Γύ.9
Excel και ΕκτύπωσηΕκτύπωση λίστας, Εξαγωγή στο Excel (.xls), Εξαγωγή στο Excel (.xlsx), Εξαγωγή σε αρχείο PDF

Αρχική Κατάταξη

Α/Α ΌνομαFIDE IDΧΩΡΈλοΕΕλοφύλοΤυπ.Σύλλογος
1
Aziz Ortego Omar Luis2230720ESP20592102Independiente
2
Martin Martin Luis Vicente2220300ESP20322085S60San Viator
3
Lopez De Turiso Jose Angel2207680ESP20222057Leganés
4
Qasem Abul10201815BAN20080Independiente
5
Garcia Galeote Lorenzo2207745ESP19271954Torrelodones
6
Camarero Izquierdo Juan Carlos2223155ESP19111956S60La Didactica
7
Vinas Lopez Carlos24527092ESP19031953S60Magerit
8
Romera Gutierrez Jose Antonio2236427ESP1897190264 Villalba
9
Marcos Herrero Francisco2279045ESP18961948Pueblo Nuevo
10
Ruiz Bellon Manuel32011504ESP18601857La Zubia
11
Bartolome Martin Angel24527823ESP18521906U18Alcobendas
12
Tarrio Ocana Jose Manuel24518247ESP18521884Tres Cantos
13
Perez Pascual Arturo2253062ESP18501888S60La Didactica
14
Guillo Longares Cecilia32082681ESP18501861wU14V Centenario
15
Garcia Sanz Eduardo2259362ESP18301858Independiente
16
Perez Cameselle Francisco2254247ESP17951836S60Independiente
17
Serrera Sanchez-Romo Sergio24527220ESP17671814U14Capablanca
18
Diaz Zuniga Javier54554985ESP17221851Capablanca
19
Alvarez Escudero Manuel2220350ESP17211780S60Moratalaz
20
Marivela Santos Juan Carlos22225935ESP17131783Colmenar Viejo
21
Leniz Martinez Francisco22241760ESP16891749S60Independiente
22
Rodriguez Sebastian Roberto32069464ESP16731673Independiente
23
De Dompablo Fantova Juan22263330ESP16611722Tajamar
24
Gomez Logrosan Cristian24584762ESP16561684U14Bargas-Soliss
25
Rodriguez Bachiller Luis2226375ESP16551719S60Independiente
26
Perez Gonzalez Jesus Miguel2237466ESP16501681S60Magerit
27
Martinez Miura Enrique2272652ESP16451703S60Independiente
28
Sorribes Calle Pablo2286327ESP16431716Capablanca
29
Bellagamba Pascal615528FRA16190S60La Blanca de Canillejas
30
Castro Uceda Jose Antonio2285932ESP16171681S60San Viator
31
Diaz Begonte Manuel2262002ESP16171666S60Magerit
32
Ochoa Gonzalez Hugo32059477ESP16091666U14Capablanca
33
Perez Suchan Saul Mario32051271ESP1604162664 Villalba
34
Tolosana Esteban Enrique2276089ESP16011660Aranjuez
35
Braziunaite Rasa24596841ESP15911643wIndependiente
36
Fernandez Rosado Roberto24594016ESP15791610U12Capablanca
37
Villodre Miranda Juan Alonso2284154ESP15591601Villaverde
38
Ojosnegros Martin Angel32010478ESP14771552Independiente
39
Perdiguero Herreros Alejandro24544639ESP13901481U14Capablanca
40
Perez De Las Penas Jorge Ivan54542553ESP13741457S60Independiente
41
Abad Martin-Camunas Luis22262490ESP13571425S60Magerit
42
Bermudez Valles Juan Alejandro24563757ESP13451429S60Capablanca
43
Garo Gomez Juan Manuel24571571ESP13131388Capablanca
44
Rodriguez Bachiller Agustin32068760ESP12961377S60Independiente
45
Guillo Sanchez-Galiano Ernesto32082690ESP12671340V Centenario
46
Gijon Molina Carlos24538868ESP12211277Capablanca
47
Gurbani Carballo Victor54502748ESP10641116U12Capablanca
48
Isabel Huertas Pedro24559067ESP10621127S60Capablanca
49
Portilla Arrieta Juan Maria54584825ESP00Independiente