Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

2010 и младше

последно ажурирање02.05.2018 04:16:17, Creator/Last Upload: dvchess

Стартна ранг листа

Бр.ИмеФидеИДФЕД.РтгКлуб/Град
1Механов ЯрославRUS1305Приморский край
2Нгуен ЯнRUS1216Приморский край
3Пикулев ТимофейRUS1205Приморский край
4Володарский Владимир24291811RUS1179Приморский край
5Санжапов ТимурRUS1171Приморский край
6Поздняков АртемRUS1129Приморский край
7Прокудин ДмитрийRUS1103Приморский край
8Дымченко ИванRUS1060Приморский край
9Ковров РоманRUS1000Приморский край
10Мартынов ДенисRUS1000Приморский край
11Мартынов ПавелRUS1000Приморский край
12Фоменко МаринаRUS1000Приморский край