Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Torneo Anual Ana Frank

последно ажурирање17.04.2018 02:43:24, Creator/Last Upload: fa victor hugo olmos olalde

Стартна ранг листа

Бр.ИмеФидеИДФЕД.Ртг
1Negrellos Sanchez Josue CalebMEX1000
2Resendiz Maya Liliana Celeste5140862MEX1000
3Rodriguez Zamora Ian5140870MEX1000
4Colin Gonzalez EmilioMEX0
5Flores Osorio EloisaMEX0
6Garcia Lopez GersonMEX0
7Perez Sandoval Axel NatzaryMEX0
8Ramirez Palma Inaniel LeilaniMEX0