Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Srednjobanatski okrug 2017/18. M2

последно ажурирање21.04.2018 18:40:42, Creator/Last Upload: sahovski savez vojvodine

Податоци за играчот

ИмеĆirin Mihajlo
Носител1
Рејтинг990
Национален рејтинг990
Меѓународен рејтинг0
Рејтинг перформанс833
Поени2
Место6
ФедерацијаSRB
Клуб/ГрадOŠ "Đura Jakšić" Srpska Crnja
Идентификациски број0

 

КолоСНоИмеРтгФЕД.Клуб/ГрадПоениРез.
18Virag Mateja1000SRBOŠ "Đorđe Joanović" Novo Miloševo3,0w 0
22Tešić Miloš990SRBOŠ "Dositej Obradović" Zrenjanin5,0w 0
33Laković Aleksandar980SRBOŠ "Đura Jakšić" Srpska Crnja0,0s 1
44Ždrnja Vukašin1000SRBOŠ "Đura Jakšić" Srpska Crnja4,0w 0
55Cucić Marko990SRBOŠ "Đorđe Joanović" Novo Miloševo2,0s 1
66Jokić Aleksa1000SRBOŠ "Đura Jakšić" Zrenjanin6,0w 0
77Rajčević Mihajlo980SRBOŠ "Bratstvo" Aradac6,0s 0
Advertisement